fbpx ...

„Penkių kontinentų“ komanda pelnė Gausiausios komandos vardą bėgime į „Europą“

Gegužės 20 d., šeštadienį, 20-imt „Penkių kontinentų“ grupės darbuotojų dalyvavo didelės ištvermės ir valios pareikalavusiame bėgime į „Europos“ dangoraižį.

Tokios neįprastos bėgimo varžybos šiemet buvo surengtos aštuntąjį kartą. Jas organizavo nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Hanner“ ir Lietuvos bėgimo taurės komanda. „Penki kontinentai“ jau tradiciškai tapo renginio rėmėja, o jungtinė „Penki kontinentai“ darbuotojų komanda trečius metus iš eilės pelnė Gausiausios komandos vardą!

Šiemet varžybose iš viso dalyvavo daugiau nei 400 bėgikų – ir profesionalių sportininkų, ir tiesiog mėgėjų. Jie turėjo užbėgti į 31-ą aukštą, įveikti apie 140 vertikalios trasos metrų. 

Iš „Penki kontinentai“ komandos geriausiai sekėsi UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ darbuotojams. Iš moterų greičiausia buvo šios įmonės personalo specialistė Monika Muzikevičiūtė, kuri trasą įveikė per 5 min. 38,7 s., o iš vyrų – Rinkodaros departamento vadovas Remigijus Baldauskas, užbėgęs per 4 min. 30,7 s.

Jau trečius metus PENKI vardu šiose varžybose dalyvaujantis Remigijus sako, kad kasmet pavyksta rezultatą pagerinti 4 sekundėmis ir tikisi, kad kitąmet seksis dar geriau. Laisvalaikiu jis dažniausiai mėgsta važinėtis dviračiu, tačiau bent kartą per savaitę randa laiko ir pabėgioti.

Monika šiame iššūkyje dalyvavo pirmą kartą. Ji mėgsta aktyvų laisvalaikį ir nuolat lankosi sporto klube. „Pastaruosius metus buvau pamėgusi slidžių treniruoklį, o užsiregistravusi bėgimui į dangoraižį slides nusprendžiau pakeisti į laiptus. Nemeluosiu – pirmais kartais lengva nebuvo, bet kiekvieną kartą jaučiausi vis geriau, o artėjant bėgimo datai nebebuvo taip baisu, kaip iš pradžių“, – pasakoja ji.

„Dalyvavimas šiame renginyje jau tapo tradicija, o mūsų įmonė tradicijų turi daug – šiemet rudenį minės savo 25-ąjį gimtadienį. Tai dar vienas būdas priminti vilniečiams apie save ir pristatyti naujausias paslaugas. Esame suplanavę daugybę PENKI ir PENKI Verslui prekių ženklų viešinimo renginių ištisus metus, tad apie mus mūsų klientai, o  ypač vilniečiai, išgirs dar ne kartą ir pačiais įvairiausiais būdais, pvz., ateinantį pusmetį keliaudami troleibuso Nr.16. maršrutu ir kt.“, – žada UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorė Loreta Žeimytė-Dvareckienė.

Renginio metu „Europos“ aikštėje stovėjo PENKI palapinė, kurioje dalyviai bei svečiai buvo kviečiami susipažinti su PENKI interneto bei IPTV, „Flexi TV“ paslaugomis. Kiekvienam renginio dalyviui (užsisakiusiam paslaugas) PENKI dovanojo 15 Eur nuolaidų kuponą apsipirkti el. parduotuvėje https://www.shop.penki.lt/  

Kitos naujienos

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Ačiū! Jūsų duomenys sėkmingai priimti.

Vadybininkas su Jumis susisieks artimiausiu metu.