fbpx ...

Kompanijos „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausančios įmonių grupei „Penki kontinentai“, ideologija, politika bei praktika atspindi tokią elgseną, kai į grupės veiklą savanoriškai įtraukiami socialiniai ir aplinkosaugos klausimai, o santykiuose su visais suinteresuotais visuomenės, verslo ir valdžios atstovais vadovaujamasi pagarbos žmogui, visuomenei bei gamtai vertybiniais principais.

Mes siekiame ir stengiamės, kad tvari veikla taptų neatsiejama mūsų verslo dalimi, kad tvarumas būtų būdingas bet kuriai veiklai, kurios besiimtume. Siekiame būti atviri, skaidrūs ir užmegzti nuolatinį nuoširdų dialogą.

Vykdant veiklą atsižvelgiame į etinius, socialinius, gamtosauginius verslo aspektus, kaip darbdavys, rinkos dalyvis bei visuomenės narys, prisidedant prie bendrosios visuomenės gerovės kūrimo.

Mes įsipareigojame nebūti abejingi visuomenės interesams ir imamės socialiai atsakingos veiklos, nes darni, atsakinga ir etiška veikla yra didžiausia mūsų vertybė. Nuolat girdime kalbas apie klimato kaitą, ekologiją, vartojimą, aplinkos teršimą, gamtos išteklių mažėjimą, tačiau daugybė žmonių vis dar lieka abejingi ir nesiima jokių veiksmų, padedančių sumažinti šią problemą.

Remdamiesi vizijomis, misijomis, vertybėmis ir strateginiais tikslais, įgyvendiname savo socialinę atsakomybę per kryptingą veiklą keturiose svarbiausiose srityse – aplinkosaugoje, santykiuose su darbuotojais ir visuomene, veikla rinkoje:

PENKIŲ KONTINENTŲ socialinė atsakomybė

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Ačiū! Jūsų duomenys sėkmingai priimti.

Vadybininkas su Jumis susisieks artimiausiu metu.