Kinas visai šeimai

Platus filmų, animacinių filmų ir serialų pasirinkimas. Pasaulinės kino naujienos iš didžiausių Holivudo ir kitų kino studijų. Jūsų patogumui sukurta paieška pagal kūrinio pavadinimą. Tad, jei sugalvojote ką norite pasižiūrėti, suveskite pavadinimą, o programa atliks paiešką. Visi siūlomi kūriniai skelbiami pagal žanrus ir kategorijas.

Filmų prenumerata

Populiarios pasaulinės kino juostos ir garsi visų laikų kino klasika turiningam Jūsų laisvalaikiui. Filmų prenumeratos kolekcijoje – daug turinio ir vaikams. Daugybė filmukų, įgarsintų lietuviškai, rusiškai ir kitomis kalbomis. Yra filmų ir gestų kalba. Populiarūs herojai, nuotykiai ir nesibaigiančios linksmybės patogiausiu Jums ir Jūsų šeimos nariams metu. Šios kategorijos filmai siūlomi už mėnesinį mokestį. Paslaugos kaina – 4 Eur/mėn. Pirmą mėnesį visų filmų peržiūra nemokama!

Filmų nuoma

Po filmą – nors ir kas vakarą. Žymiausių filmų archyvas visai šeimai – nuo karščiausių Europos kino naujienų iki rusiškos klasikos. Kiekvienas filmas apmokestintas atskirai. Filmo kainą, aprašymą ir kitą naudingą informaciją iš karto matysite TV ekrane. Kaina priklauso nuo įrašo kokybės, galėsite rinktis tarp SD ir HD.

Kaip naudotis filmų nuoma ir prenumerata

Paspauskite pulto mygtuką Meniu. Susiraskite punktą Filmų nuoma

Jeigu norite išbandyti Filmų prenumerata

Paspauskite pulto mygtuką Meniu TV Papildomos paslaugos

Paspauskite OK ir susiraskite rinkinį Filmų prenumerata. Rinkinio užsakymą reikės patvirtinti PIN kodu. Pirminis įvestas kodas – 1234. Primename, kad užsisakę Filmų prenumerata, vieną mėnesį šį vaizdo turinį galėsite žiūrėti nemokamai. Jei pasibaigus mėnesiui nebenorėsite toliau naudotis Filmų prenumerata, turėsite atsisakyti šios paslaugos savarankiškai. Tai padaryti galite tokiu pačiu būdu, kaip ją užsisakėte, tik reikės paspausti mygtuką Atsisakyti ir patvirtinti savo sprendimą PIN kodu.

Jeigu norite išbandyti Filmų nuomą

Filmų nuomoje esantys filmai apmokestinti kiekvienas atskirai. Kiekvieno filmo peržiūros kaina įrašyta aprašyme, ten pat nurodyta, kokiomis kalbomis galima žiūrėti pasirinktą filmą

Daugiau informacijos

Detalesnę informaciją kaip užsisaykti paslaugą rasite čia

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Ačiū! Jūsų duomenys sėkmingai priimti.

Vadybininkas su Jumis susisieks artimiausiu metu.