fbpx ...

PENKI – Šeimos kortelės partneris

Penki internetas ir televizija

Internetas ir išmanioji televizija – pagrindiniai šaltiniai, iš kurių sužinome naujienas, semiamės žinių ir be kurių nebeįsivaizduojame pramogų. LR Statistikos departamento duomenimis, 2021 m. internetu naudojosi 87 proc. 16–74 metų Lietuvos gyventojų. Šis rodiklis kasmet po truputį auga (2020 m. – 83 proc.).

„Siekdami, kad spartusis internetas ir išmanioji televizija būtų prieinami kuo daugiau šeimų, jungiamės prie LR Socialinių reikalų ir darbo ministerijos sukurtos Šeimos kortelės iniciatyvos partnerių. Šeimos kortelė nuo 2019 metų suteikiama Lietuvoje gyvenančioms daugiavaikėms ir negalią turinčius vaikus auginančioms šeimoms. Nuo šiol Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir Flexi TV. Tikime, kad tokiu būdu prisidėsime prie šių šeimų kasdienybės paįvairinimo bei geresnių gyvenimo galimybių sukūrimo,“ – sako UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorė Loreta Žeimytė-Dvareckienė.

Šeimos kortelė šiuo metu turi beveik 300 partnerių, kurie suteikia nuolaidų prekėms bei paslaugoms. Kortelės turėtojai gali pigiau įsigyti maisto produktų, buities prekių, technikos, naudotis sveikatos, teisės, pramogų, grožio srities paslaugomis. Prie partnerių jungiasi ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos įmonės.

Šiuo metu šia kortele naudojasi daugiau nei 29 tūkstančiai Lietuvoje gyvenančių šeimų. Daugiau apie kortelę >>

Daugiau apie PENKI taikomas nuolaidas ir jomis pasinaudoti, galite teirautis el. paštu info@penki.lt arba telefonu +3705266455. Pasiteirauti apie nuolaidas ir užsisakyti paslaugas taip pat kviečiame PENKI klientų aptarnavimo centre Vilniuje, Kareivių g. 2.

Kitos naujienos

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Ačiū! Jūsų duomenys sėkmingai priimti.

Vadybininkas su Jumis susisieks artimiausiu metu.