fbpx ...

PENKI plečia savo šviesolaidinio interneto tinklą

Pernai Verkių mikrorajone, buvusios Kuro aparatūros gamyklos teritorijoje, pradėjo kilti dar vienas naujas gyvenamasis kompleksas – „Hill City“. Planuojama, kad šių metų vasarą čia įsikurs pirmieji gyventojai. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) pasirūpino, kad būsimieji naujakuriai iš karto galėtų naudotis kokybišku internetu ir IPTV. Šiuo metu statomame gyvenamajame kvartale specialistai aktyviai įrenginėja nuotolinės telekomunikacijų ryšių linijas nuo projektuojamo šiame pastate ryšio mazgo iki kiekvieno „Hill City“ buto, kad visiems naujakuriams būtų prieinamos „Penki“ paslaugos. 

PKKC pasirašė bendradarbiavimo sutartį su projektą įgyvendinančia UAB „Vestata“ (priklauso „Hanner“ įmonių grupei), pagal kurią planuoja per 2023 m. nutiesti optinį tinklą ir suteikti galimybę naudotis „Penki“ paslaugomis apie 400 butų. 

„Nuolat investuojame į tinklo plėtrą, teikiame savo paslaugas visoje buvusios Kuro aparatūros gamyklos teritorijoje įsikūrusiems gyventojams: Kareivių g. 2F ir Kalvarių g. 143 loftuose, „Loft Town“ (Kalvarijų g. 137A, B, C, D, E), „ID Lofte“ (Kareivių g. 2H), „Studio Tower“ (Kareivių g. 2B). Dabar prie šių namų gyventojų prisijungs ir „Hill City“ naujakuriai. Pasistengsime įgyvendinti jų lūkesčius“, – pasakoja PKKC Pagalbos klientams ir tinklo priežiūros skyriaus vadovas Jaroslav Radiun.

„Džiaugiamės ne tik galimybe plėsti interneto, IPTV, „Flexi TV“ paslaugas sostinėje, bet ir tuo, kad rajonas, kuriame įsikūręs ir mūsų biuras, tampa vis labiau patrauklesnis gyventi, gražėja pati aplinka. Smagu, kai galime šalia mūsų įsikuriančioms naujoms šeimoms pasiūlyti aukščiausios klasės šviesolaidinio interneto ir išmaniosios televizijos sprendimus. Kareivių-Kalvarijų gatvių teritorija tampa vis labiau pastebima, tai naudinga ir „Penki“ ženklo matomumui“, – teigia PKKC Rinkodaros departamento vadovas Remigijus Baldauskas.

Primename, kad prieš daugiau nei dešimt metų Vilniuje, buvusioje Kuro aparatūros gamyklos vietoje, buvo pastatytas pirmasis gyvenamųjų loftų pastatas (Kareivių g. 2F), o 2014 m. įkurtuves šventė gyvenamųjų loftų, butų ir studijų rajonas – „Loft Town“. Projektą kuravo ir į jį investavo įmonių grupė „Penki kontinentai“. Be to, mūsų įmonių grupė investavo ne tik į gyvenamųjų būstų statybas, bet ir į interneto infrastruktūrą. Šiuo metu dauguma „Loft Town“ gyventojų naudojasi „Penki“ interneto ir IPTV paslaugomis.

Su naujo „Hill City“ komplekso statytoja „Hanner“ įmonių grupė „Penki kontinentai“ bendradarbiauja jau daugiau nei 20 metų.

Bendradarbiaudama su „Hanner“, PKKC įvedė internetą Šnipiškių, Žirmūnų, Naujamiesčio, Vėrikų, Žvėryno, Lazdynų mikrorajonų gyventojams. Įmonių partnerystė trunka daugiau nei 20 metų.

Kitos naujienos

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Ačiū! Jūsų duomenys sėkmingai priimti.

Vadybininkas su Jumis susisieks artimiausiu metu.