fbpx ...

PENKI skelbia akciją „Atgal į mokyklą“

Penki internetas ir išmanioji televizija

Šiais laikais internetas ir televizija – pagrindiniai informacijos šaltiniai kiekvienam besimokančiam. Artėjant rudeniui, „Penki“ siūlo įsigyti internetą ir išmaniąją televiziją itin geromis sąlygomis!

Rugpjūčio 1 d. – spalio 1 d. skelbiame akciją „Atgal į mokyklą“. Jos metu moksleiviai ir studentai internetą gali įsigyti tik už kiek daugiau nei 4 Eur per mėnesį! O jei sudomintų išmanioji TV, tuomet internetas mėnesiui tekainuos tik 1 Eur!

Specialus pasiūlymas moksleiviams ir studentams

Interneto planas GO metams – 4,20 Eur/mėn.

Sąlygos: Galioja tik pateikus moksleivio ar studento pažymėjimą ir pasirašant 12 mėn. sutartį. Taikomas vienkartinis 15 Eur prijungimo mokestis.

„Atgal į mokyklą“ pasiūlymas visiems naujiems interneto klientams:

Interneto planas GO – 8,90 Eur/mėn. + 30 Eur kuponas apsipirkti mūsų el.parduotuvėje shop.penki.lt

Interneto planas RUN – 11,90 Eur/mėn. + 50 Eur kuponas apsipirkti shop.penki.lt

Interneto planas FLY – 15,90 Eur/mėn. + 100 Eur kuponas apsipirkti shop.penki.lt

Sąlygos: Pasirašant 12 mėn. sutartį, taikomas vienkartinis 15 Eur prijungimo mokestis. Pasirašant 24 mėn. sutartį – vienkartinis 5 Eur prijungimo mokestis. El. parduotuvės shop.penki.lt kuponą galima naudoti tik vieną kartą, jis galioja 30 dienų po interneto įdiegimo.

Be to, PENKI el. parduotuvė visiems mokiniams ir studentams parengė ypatingą pasiūlymą! Jums siūlome nešiojamuosius kompiuterius nuo 299 Eur >>

Siekiant auginti „Flexi TV“ žiūrovų skaičių, į „Atgal į mokyklą“ akciją įtrauktas dar vienas specialus pasiūlymas visiems naujiems klientams:

„Flexi TV“ kaina – 7,9 Eur /mėn. su 12 mėn. sutartimi.

  • interneto planas GO – už 1,00 Eur.
  • interneto planas RUN už 3,00 Eur
  • interneto planas FLY už 5,00 Eur

Sąlygos: Papildomus 2 Eur kainuos „Flexi“ priedėlio nuoma (jeigu jo reikia, t.y., jei klientas naudojasi ne „Android“ televizoriumi). Už paslaugų įrengimą tereikės susimokėti vienkartinį 15 Eur prijungimo mokestį.

Klientams, gyvenantiems ten, kur nesiekia PENKI šviesolaidinis tinklas, siūlomas 4G internetas už 9,9 Eur /mėn. be įsipareigojimų. Reikės tik susimokėti vienkartinį 5 Eur prijungimo mokestį.

Kitos naujienos

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Ačiū! Jūsų duomenys sėkmingai priimti.

Vadybininkas su Jumis susisieks artimiausiu metu.