fbpx ...

PENKI – nuo šiol ne tik privatiems, bet ir verslo klientams

Penki internetas ir televizija

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) savo verslo paslaugas, iki šiol vadintas ProfIT, keičia į Penki Verslui.

PKKC direktorė Loreta Žeimytė-Dvareckienė sako, kad pokyčius lėmė racionalios priežastys: „Siekdami vieningo identiteto rinkoje ir tikėdamiesi padidinti įmonės teikiamų paslaugų atpažįstamumą, nuo šiol būsime pažįstami su prekės ženklu Penki ne tik savo privatiems, bet ir verslo klientams“.

Prekės ženklas Penki labiau siejasi su bendrove „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, taip pat ir su visos įmonių grupės, kuriai priklauso ši bendrovė – „Penki kontinentai“ –  pavadinimu.

Penki prekės ženklas žymi interneto ir IPTV paslaugas, teikiamas privatiems vartotojams (gyventojams) jau daugiau nei 20 metų.

Verslo klientams Penki ženklas bus pažįstamas su prierašu Verslui ir įvardins paslaugas, kurias PKKC teikia verslo įmonėms, valstybinėms organizacijoms, švietimo ir medicinos įstaigoms bei kt.

Penki Verslui komanda, kurią sudaro profesionalūs IT specialistai, teikia šviesolaidinio interneto ir „WiFi“, debesijos (cloud), serverių priežiūros, sistemų administravimo, kompiuterinių darbo vietų priežiūros bei Microsoft 365 programų konfigūravimo,  tinklo įrengimo, konsultavimo ir kitokias šios srities paslaugas.

Klientų patogumui viskas siūloma iš vienų rankų, t.y., įdiegiamos paslaugos,  parūpinama reikalinga įranga ir užtikrinama nuolatinė priežiūra bei pagalba.

Kitos naujienos

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Gaukite Jums tinkamiausią pasiūlymą

Nurodykite savo kontaktus, ir mes su Jumis susisieksime.

Ačiū! Jūsų duomenys sėkmingai priimti.

Vadybininkas su Jumis susisieks artimiausiu metu.