„Knygos per „Penki TV“: V. Adamkaus biblioteka, interviu su L. Riley, „Tele Bim-Bam Pasakos“

Publikuota: 2016 m. gegužės 17 d. • Peržiūrėta: 638

Šioje paskutinėje penktojo sezono laidoje kviečiame Jus aplankyti Kaune įsikūrusią Valdo Adamkaus prezidentinę biblioteką. Vėliau kviesime Jus pavartyti knygą „Prie stalo visa Lietuva“, kurioje plačiai nušviečiama Lietuvos mitybos ir maisto kultūra nuo seniausių laikų iki šių dienų. Viena pagrindinių Vilniaus knygų mugės viešnių – Lucinda Riley papasakos apie tai, kaip liga įkvėpė rašyti ir su kokiais iššūkias jai tenka susidurti būnant 7 vaikų mama. Mūsų taip pat laukia pažintis su humanistiniu vaikų ugdymu ir „Meškių istorijomis“ bei Neringos Čereškevičienės debiutine knyga„Tele Bim-Bam Pasakos. O kas gi liko?“. daugiau »

Naujausi vaizdo siužetai

Kategorija:
 

Penki TV  Knygos per „Penki TV“

Laidos žiūrovams siūloma galimybė pažvelgti į spalvingą ir magišką knygų pasaulį. Knygų autoriai bei skaitytojai čia pristatys ekonominės, verslo, vadybos, rinkodaros, populiariosios psichologijos, technologinės ir kt. tematikos leidinius.
Laidos vedėja: Aina Kirdulienė.
Turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų? Norite laidoje pristatyti savo išleistas knygas arba teikiamas paslaugas? Susisiekite su mumis knygos@penki.tv arba tel. (8 5) 266 4522.

Naujausi įrašai

IT

Grožinė literatūra

daugiau »

Pažintinė literatūra

daugiau »

Istorija / politika

daugiau »

Vaikų / jaunimo literatūra

daugiau »

Menas / kultūra

Rinkodara / verslas

Psichologija

Laisvalaikis ir pomėgiai

daugiau »

Publicistika / žiniasklaida

Maisto kultūra

Mada / stilius

Teisė