swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

Kaip sumokėti už paslaugas?

Jūsų patogumui yra 11 būdų susimokėti interneto tinklo „Penki“ (buvęs „Skynet“) už suteiktas paslaugas

1. SAVITARNOS SISTEMOJE „Mano.penki.lt“ (buvęs „Mano.skynet.lt“).

Užsukite į savitarnos svetainę adresu https://manopenki.lt ir užsiregistruokite. Pirmą kartą prisijungus prie „Mano.penki.lt“, Jus pasitiks sutarties pridėjimo vedlys. Pasirinkite Jums patogiausią sutarties pridėjimo būdą ir įveskite reikiamą reklamą. 

2. SVETAINĖJE https://www.ignitis.lt/savitarna 

Tai paprastas ir patogus būdas internetu atsiskaityti už „Penki“ paslaugas. Prisijunkite prie www.ignitis.lt/savitarna. Spustelėkite „Pridėti tiekėją“. Pasirinkite „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (Skynet / Penki). Įvedę mokėtojo kodą (jį rasite sąskaitoje) ir adresą, kuriuo yra teikiamos „Penki“ paslaugos, spustelėkite mygtuką „Išsaugoti“. Laukelyje „Suma“ įveskite mokėtiną sumą.

3. E.SĄSKAITA (SEB, Luminor|DNB ir „Swedbank“ bankuose)

Tai patogus atsiskaitymo būdas, nes pinigai už paslaugas automatiškai nuskaitomi iš kliento sąskaitos. Lėšos nurašomos ir pervedamos iš Jūsų sąskaitos į UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ sąskaitą. E. sąskaitą gausite nemokamai, automatinis apmokėjimas taip pat bus nemokamas. Paslaugą gali užsisakyti savitarnos svetainėje „Mano.penki.lt“ (spustelėkite Mano paslaugos>E.Sąskaita); per el. bankininkystę; nuvykę į savo banko skyrių. 

Pastaba. Užsisakant e.sąskaitą per „Mano.penki.lt“, bankų SEB ir Luminor|DNB el. bankininkystėje įvedamas mokėtojo kodas ir pasirenkamas paslaugų teikėjas UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“. Pasirinkus „Swedbank“, mokėtojo kodas ir paslaugų teikėjas nustatomas automatiškai.

Jei sąskaitos suma yra iki 0,29 Eur, sąskaita jau apmokėta iki pateikimo dienos arba yra permoka, „UAB Penkių kontinentų komunikacijų centras“ tą mėnesį sąskaitos nepateiks.

Atsisakyti e.sąskaitos galite prisijungę prie banko el. bankininkystės arba nuvykę į banko aptarnavimo skyrių.

4. INTERNETU PERVEDANT Į VIENĄ IŠ UAB „PENKIŲ KONTINENTŲ KOMUNIKACIJŲ CENTRAS“ BANKINIŲ SĄSKAITŲ

Lentelėje pateikiamos UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ sąskaitos bankuose ir nuorodos į bankų el. bankininkystės sistemas.

Bankas

Sąskaita

Banko kodas

AB SEB

LT057044060001309217

70440

AB Luminor|DNB

LT374010049500099982

40100

AB Swedbank

LT277300010083472144

73000

AB Citadele

LT067290000003467665

72900

AB Šiaulių bankas

LT957180300018467554

71803

AB Luminor|Nordea

LT312140030001906400

21400

5. KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIUOSE

Tai patogus būdas arti gyvenantiems ar dirbantiems žmonėms, nes nėra papildomo pinigų pervedimo mokesčio.

Atsiskaityti už interneto tinklo „Penki“ paslaugas galite visomis VISA, „Master Card“ ir „American Express“ mokėjimo kortelėmis ar grynaisiais pinigais „Penki“ klientų aptarnavimo skyriuje Kareivių g. 2, 1 aukštas.

6. PARDUOTUVĖSE „MAXIMA“

Tai būdas, taupantis Jūsų laiką, nes susimokėti už „Penki“ paslaugas galite tuo pačiu metu, kai einate apsipirkti. „Maxima“ kasoje mokėdamas už prekes tiesiog pasakykite, kad norite susimokėti ir už „Penki“. Pateikite mokėjimo sąskaitą ir paduokite kasininkui grynuosius pinigus arba susimokėkite viena iš mokėjimo kortelių: „Visa“, „Mastercard“ arba „American Express“.

Jei nenorite apsipirkti „Maxima“ parduotuvėje, tačiau esate šalia, galite kreiptis į parduotuvės informacinį skyrių, paduoti sąskaitą ir susimokėti grynaisiais arba minėtomis mokėjimo kortelėmis.

7. PARDUOTUVĖSE „EXPRESS MARKET“

Susimokėkite už „Penki“ paslaugas parduotuvės „Express Market“ kasoje. Atsiskaitymas priimamas grynaisiais pinigais.

8. NAUDOJANTIS „PERLO“ TERMINALAIS

Daugybėje sostinės prekybos vietų yra įrengti „Perlo“ terminalai, per kuriuos patogu susimokėti įvairius mokesčius, taip pat ir už „Penki“ paslaugas. Paduokite sąskaitą ir pinigus kasininkei. Atsiskaitymas priimamas grynaisiais pinigais.

9. „LIETUVOS SPAUDOS“ KIOSKE 

Dar viena patogi atsiskaitymo vieta tiems, kurie važinėja viešuoju transportu ar perka spaudą. Paduokite „Penki“ sąskaitą ir pinigus kiosko darbuotojai. Atsiskaitymas priimamas grynaisiais pinigais.

10. „NARVESEN“ KIOSKE 

Šiuos kioskus žino visi, mėgstantys greitai prabėgomis užkąsti. Paduokite „Penki“ sąskaitą ir pinigus kiosko darbuotojai. Atsiskaitymas priimamas grynaisiais pinigais.

11. PER ELEKTRONINĘ SISTEMĄ „PAYSERA“

Prisijunkite prie „Paysera“ adresu www.paysera.lt. Pasirinkite meniu punktą „Už komunalines paslaugas“. Iškrentančiame Gavėjų sąraše išsirinkite UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (Skynet / Penki) ir atlikite mokėjimą.