swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

2012 m. rugpjūčio 10 d., penktadienis

„Skynet“ IPTV žiūrovams – dar daugiau sporto naujienų ir gero kino

 

Šviesolaidiniu „Skynet“ tinklu tiekiamos interaktyviosios IP televizijos (IPTV) žiūrovai jau gali mėgautis dar dviem papildomais populiarių kanalų rinkiniais: „Viasat sportas“ ir „Viasat kinas“.

„Viasat sportas“ skirtas visiems sporto aistruoliams. Jis supažindina žiūrovus su karščiausiomis sporto naujienomis, įdomiausiomis varžybomis. Naująjį rinkinį sudaro keturi TV kanalai: „Viasat Sport Baltic“ (VSB), „Viasat Golf“, „Viasat Premier League HD“ ir „Viasat Motor“.

  • „Viasat Sport Baltic“ – populiariausias Baltijos šalyse sporto varžybas pristatantis sporto kanalas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama krepšiniui ir futbolui. Kanalo kūrėjai savo žiūrovams siūlo tokių elitinių turnyrų kaip UEFA, „Eurolygos“, „Čempionų lygos“, ATP, „Formulės-1“ ir kt. varžybų transliacijas.
  • „Viasat Golf“ – TV kanalas, skirtas golfo aistruoliams ir transliuojantis svarbiausius pasaulio golfo turnyrus, pristatantis jų apžvalgas bei supažindinantis su karščiausiomis šios sporto šakos naujienomis.
  • „Viasat Premier League HD“ – tai Anglijos futbolo asociacijos profesionalių klubų aukščiausiosios „Premier“ lygos turnyrui skirtas kanalas, transliuojantis visas lygos varžybas, jų apžvalgas, pristatantis gražiausius sezono įvarčius, interviu su žvaigždėmis, jų treneriais.
  • „Viasat Motor“ – automobilių ir motociklų sporto aistruoliams skirtas kanalas. „Formulės-1“, „MotoGP“, „Nascar“, „Porsche Cup“ ir kitų lenktynių transliacijos bei apžvalgos.

„Viasat kinas“ – teminis kanalų rinkinys, skirtas kino mėgėjams ir gurmanams. Rinkinį sudarys keturi TV kanalai: „TV 1000“, „TV1000 Russkoje kino“, „TV1000 Action“, „TV1000 Premium“.

  • „TV 1000“ – rusų ir anglų kalbomis transliuojamas kanalas, rodantis įvairaus žanro naujus ir jau pripažintus filmus iš viso pasaulio: „Interviu su vampyru“, „Veronika ryžtasi mirti“, „Transporteris 3“, „Vyrukai jau čia“, „Pražūtinga audra“, „Mergina su drakono tatuiruote“, „Saulėlydis“ ir daugybė kitų.
  • „TV1000 Russkoje kino“ – rusų kalba transliuojamas rusiškų filmų kanalas: nuo naujausių tarptautinį pripažinimą pelniusių kino kūrėjų darbų iki visų pamėgtos rusiškos klasikos. „Rožių slėnis“, „Visuomet prisiminsiu“, „Aštuoni su puse dolerio“, „Rusiška“ ir kitos žiūrovų jau pamėgtos bei įvertintos juostos.
  • „TV1000 Action“ – anglų kalba transliuojamas TV kanalas, skirtas aštrių pojūčių mėgėjams. „JFK: Džonas F. Kenedis“, „Drakonų era“, „Nužudyti Bilą 2“, „Niujorko gaujos“ ir kitos populiarios veiksmo bei kriminalinės dramos ir geriausi pasaulio aktoriai.
  • „TV1000 Premium“ – lietuvių kalba visą parą transliuojamas TV kanalas. „Advokatas iš Linkolno“, „Grūdintas plienas“, „Gundantis prisilietimas“, „Kažkas skolinto“, „Kitais metais, tuo pačiu laiku“ – populiariausių kino teatruose jau pasirodžiusių filmų premjeros ir kino klasika TV ekrane be jokių reklamų.

Beje, gera žinia tiems, kurie nori ne tik mėgautis puikiais filmais, bet ir nepraleisti svarbių sporto renginių! „Skynet“ siūlo galimybę už prieinamą kainą užsisakyti rinkinį „Viasat Combo“, kurį sudaro visi rinkinių „Viasat sportas“ ir „Viasat kinas“ kanalai.

Primename, kad pagrindinį „Skynet“ televizijos kanalų rinkinį sudaro net 74 populiariausi TV kanalai. Be naujų papildomų „Viasat“ rinkinių, žiūrovai gali rinktis ir kitų kanalų rinkinių: Kino, Animacijos, Gyvenimo būdo, Pažintinį, Sporto, Muzikos, 3D HD ir HD. Plačiau apie „Skynet“ IPTV >>>

Beje, šiuo metu palankiausios sąlygos prie „Skynet“ IPTV prisijungti ir naujiems žiūrovams. Iki rugsėjo 2 dienos užsisakius interneto ir IPTV paslaugų komplektą net tris mėnesius mėnesinis mokestis – 0 Lt. Plačiau apie akcijos sąlygas >>>

Malonių įspūdžių!