swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

2019 m. lapkričio 25 d., pirmadienis

„Penki“ tinklas padovanojo Lietuvos mokykloms per 1000 tinklo įrenginių

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, sostinėje tiesianti šviesolaidinio interneto tinklą „Penki“, jau nebe pirmus metus įgyvendina socialinę akciją, kurios metu nenaudojama įranga dovanojama švietimo įstaigoms. Šį rudenį Lietuvos ugdymo įstaigoms buvo perduota daugiau nei 1000 komutatorių ir maršruto parinktuvų. 

Anot „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ direktoriaus Romo Rimgailos, įmonė nuolat didina teikiamų paslaugų kokybę, todėl keičia įrangą į naujesnę. Nenaudojamą, dar puikiai veikiančią įrangą, gaila išmesti, todėl džiugu, kad ji gali praversti jaunosios kartos ugdymo procese. 

Šiemet įranga buvo padovanota techninės bendruomenės centrui „Technariumas“, Robotikos akademijai, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos, Palaimintojo T. Matulionio, Fabijoniškių ir „Ąžuolyno“ gimnazijoms, Vilniaus licėjui, Vilniaus karaliaus Mindaugo, Ateities ir Buivydiškių mokykloms. 

Dalis įrangos iškeliavo ir į kitus Lietuvos miestus – Šiaulių, Šilalės, Mosėdžio, Vilkaviškio, Utenos mokyklas.

Naujienos

Sekite naujienas ir sužinokite, ką naujo Jums siūlome, pranešame ar kviečiame išbandyti. Gaukite informaciją apie svarbiausius „Penki“ įvykius pirmieji.

Visos naujienos