swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis

„Penki“ internetas švenčia 23-iajį gimtadienį!

Spalio 28 d. sueina net 23-eji metai nuo tada, kai „Penkių kontinentų“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pradėjo siūlyti sostinės gyventojams tuo metu sparčiausią šviesolaidinį interneto ryšį.  

Per tuos metus pristatėme klientams įvairių naujų produktų bei technologinių sprendimų. Nuolat stengiamės gerinti paslaugų kokybę ir klientų patirtį.

Džiaugiamės, kad net sunkiu pandemijos laikotarpiu, metai buvo produktyvūs ir galėjome savo klientams pasiūlyti naujų paslaugų:

-          Išmaniąją „Flexi“ televiziją, kurią galite žiūrėti visoje Lietuvoje savo televizoriaus ekranuose, nepriklausomai nuo savo interneto tiekėjo.

-          Partnerystę su kino platforma „MEGOGO“, kuri siūlo jums rinktis filmus  net iš 7 000 filmų bibliotekos!

-          IPTV (išmaniosios) televizijos atnaujinimus, kurie pagerino paslaugos funkcionalumą. Nuo šiol visi „Penki“ klientai gali mėgautis TV kanalų įrašais HD kokybe.

-          4G interneto paslaugą, kuri išplėtė „Penki“ geografines ribas (nuo šiol savo paslaugas galime pasiūlyti klientams visoje LIETUVOJE).

Ir dar daugiau...

23-iojo gimtadienio proga „Penki“ taip pat paruošė ir didelę staigmeną visiems naujiems „Penki“ klientams!

Visiems,  pirmą kartą įsigijusiems interneto ir televizijos paslaugas, iki lapkričio 15 d. taikysime KOSMINĘ akciją:

Pasirinkę  interneto planą GO (100 Mb/s sparta) ir IPTV televiziją bei sudarę 24 mėn. sutartį, už paslaugas mokėsite vos 13,90 Eur/mėn.!

Be to, visiems,  pasinaudojusiems šia akcija, padovanosime MEGOGO filmų prenumeratą 30-imčiai DIENŲ!

Daugiau apie akciją >> 

Švęskime „Penki“ gimtadienį kartu!

Naujienos

Sekite naujienas ir sužinokite, ką naujo Jums siūlome, pranešame ar kviečiame išbandyti. Gaukite informaciją apie svarbiausius „Penki“ įvykius pirmieji.

Visos naujienos