swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

2020 m. kovo 31 d., antradienis

Laukti Velykų namuose smagiau – su internetu ir išmaniąja TV

Šiomis dienomis, kai žmonės privalo būti namuose, kad saugotų savo ir kitų sveikatą, interneto svarba dar labiau išaugo. Juk internetas gali atstoti ir parduotuvę, ir biblioteką, ir bendravimą su artimais žmonėmis. Dauguma iš mūsų tai supranta ir jau neįsivaizduoja be jo gyvenimo. Naujakuriai internetą užsisako dar remontuodamiesi būstą. Patyrę internautai – ieško geriausios interneto kokybės ir kainos santykio. 

Internetas – artimam ryšiui 

Dėl karantino esame priversti atsiriboti nuo savo kaimynų, draugų ir artimųjų. Šiemet bene pirmą kartą gyvenime Velykas švęsime vieni savo namuose. Tačiau internetas gali padėti pasijusti taip, tarsi sėdėtume už bendro stalo su visais giminaičiais. Tereikia įsijungti interneto vaizdo pokalbių programėlę, prisijungti prie socialinių tinklų. Internetas padės nesijausti vienišiems ir tiems, kurie namuose šiuo metu visiškai vieni. Galbūt tai bus proga atrasti ir naują pomėgį. Naudodamiesi vaizdo konferencijų programėlėmis, karantino metu galite lankyti nemokamas sporto treniruotes, šokių pamokas. Gal verta išbandyti tai, kam iki šiol vis nerasdavote laiko? 

Jei įsivesite šviesolaidinį internetą „Penki“, galite laimėti dvigubai, kartu užsisakę ir išmaniąją televiziją, kurios kanalų pasirinkimas šiuo metu be galo didelis. Siūlome jų daugiau nei 130 įvairiausiam skoniui! Tegul linksmi filmai, prasmingos laidos atitraukia nuo liūdnų ir neretai paniką keliančių žinių.

Šeima namie + internetas + TV = jaukios Velykos namuose 

2020 m. kovo 30–balandžio 30 dienomis kviečiame pasinaudoti velykine akcija ir įsivesti „Penki“ internetą bei išmaniąją televiziją itin palankiomis sąlygomis.

Internetas ir išmanioji „Penki“ TV su 90-imčia TV kanalų kainuos tik nuo 14,55 €/mėn. (pasirašant 24 mėn. sutartį).

Užsisakant tik internetą, jo planų kainos: GO – 7,55 €/mėn., RUN – 9,55 €/mėn., FLY – 11,55 €/mėn. Išmaniosios TV paslaugos kaina – 7 €/mėn. 

Rūpinamės Jūsų saugumu 

Baiminatės, kad reikės įsileisti į namus internetą įrengsiantį techniką? Norime nuraminti – „Penki“  tinklo įrengimo meistrai imsis visų reikiamų saugumo priemonių: avės apsauginiu bachilus, mūvės pirštines ir dėvės apsaugines kaukes, o prieš išeidami dezinfekuos visą įrangą. Kol meistras dirbs, galite būti kitame kambaryje ar bent laikytis saugaus atstumo, o jam išvykus – išvėdinti patalpą. 

Kilus papildomiems klausimams dėl „Penki“ paslaugų, kreipkitės: info@penki.lt