swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

2020 m. kovo 26 d., ketvirtadienis

Karantino metu „Penki“ atsigręžia į senjorus

Reaguodamas į šalyje susiklosčiusią situaciją, interneto ir išmaniosios TV tinklas PENKI nori prisidėti prie jautriausios visuomenės grupės, esančios padidintos rizikos zonoje – senjorų – sąlygų gerinimo. 65-erių metų ir vyresniems PENKI klientams visu oficialiai paskelbtu karantino laikotarpiu bus 100 proc. kompensuojamos interneto ir televizijos paslaugos.

Karantino metu dėl koronaviruso grėsmės vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduojama likti namuose, mažiau eiti į lauką, o tai jiems sukelia nemažai nepatogumų. Būdami socialiai atsakingos įmonių grupės dalimi ir norėdami paskatinti bendrauti, užsisakyti paslaugas internetu, neišeinant iš namų, PENKI klientams, patenkantiems į 65+ amžiaus grupę, taip pat nemokamai didinamas bendras tinklo pralaidumas, kuris leidžia pasiekti didesnę interneto ryšio spartą.

. Tarp PENKI vartotojų – beveik 5 proc. yra 65-erių metų ir vyresni asmenys.

Įvertinus klientų poreikius, visiems PENKI televizijos klientams viso karantino metu taip pat nemokamai suteikiama galimybė žiūrėti papildomus 16 TV kanalų. Toks sprendimas priimtas siekiant pasiūlyti įdomų, informatyvų ir nuotaiką keliantį turinį, padėsiantį prasmingai leisti laiką namuose.

„Šiandien savo rūpinimąsi Lietuva galime įrodyti elgdamiesi atsakingai, padėdami tiems, kuriems itin reikia pagalbos, nes kiekvienos valstybės pagrindas yra jos piliečiai. Džiaugiamės, prisidėdami prie jau kitų sumanytų iniciatyvų koronaviruso karantino metu, o iš savo pusės norime parodyti ypatingą dėmesį senjorams, kuriems šiuo sudėtingu laikotarpiu labiausiai reikia moralinio palaikymo, kad jie nesijaustų nesaugūs, vieniši ir atstumti“, – sako UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ vadovas Romas Rimgaila.

Kilus papildomiems klausimams dėl PENKI paslaugų, kreipkitės: info@penki.lt