swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

2020 m. gruodžio 21 d., pirmadienis

Kalėdų iššūkius padės įveikti internetas ir IPTV

Šiais metais Kalėdas ir Naujuosius metus švęsime kitaip. Ramiau, tyliau ir gal netgi prasmingiau. Jei branginame savo artimiausių žmonių sveikatą, jei rūpinamės visais valstybės gyventojais, turime atlaikyti 3 šventinius iššūkius.


Dovanos

Nerizikuokime savo ir kitų sveikata grūsdamiesi prekybos centruose. Dovanas galime įsigyti internetu, juolab kad el. parduotuvių vis daugėja. Beje, „Penki“ taip pat atidarė savo parduotuvę shop.penki.lt, kurioje siūlo įsigyti reikalingiausios technikos jūsų namams.

Tačiau pačios geriausios dovanos – ne materialios. Įrašykite savo artimiesiems ar draugams nufilmuotą sveikinimą, sukurkite fotomontažą iš gražiausių jūsų drauge praleistų akimirkų ar tiesiog pakvieskite į vaizdo konferenciją ir dovanokite vieni kitiems šypsenas. Galime pasidžiaugti, kad internetas atveria mums daugybę galimybių būti kartu, nors ir nesant šalia. Ar mūsų seneliai galėjo apie tai bent pasvajoti?


Kūčių stalas

Pagal papročius, Kūčių stalo vaišes visuomet ruošdavo vyriausia šeimos moteris – močiutė ar mama. Šiemet ne vienai šeimai teks pačiai kurtis savo Kūčių tradicijas. Tai nemenkas iššūkis, bet ir maloni patirtis. Nuo ko pradėti? Galite paprašyti mamos ar močiutės recepto, susijungti per interneto programėlę ir paprašyti, kad gyvai pademonstruotų, kaip patiekalas ruošiamas. Kitas variantas – televizija. Jums padės kulinariniai TV kanalai, pvz., „Food network“ arba „Kuchnia TV“. Taip pat kulinarines laidas transliuoja ir daugybė kitų kanalų: įsijunkite „Delfi TV“ laidą „Didysis Alfo kulinarinis šou“ ar LRT „Beatos virtuvę“.


Naujieji be šokių ir dainų?

Ar tai, kad turėsime švęsti Kalėdas ir Naujuosius tik savo šeimoje, reiškia, jog švęsti turime liūdnai? Jokiu būdu ne! Įsijunkite savo skonio muziką, rinkdamiesi iš daugybės muzikos TV kanalų: „MTV Club“, „MTV 80s“ ar „MTV 90s“, MCM TOP ar lietuviškos muzikos kanalą „Žvaigždė“.

Norite šokti kartu su draugais? Jums ir vėl padės internetas ir vaizdo pokalbių ar konferencijų programos. Be to, internete galite rasti ir vaizdo pamokų – puiki proga pasimokti šokti bačatą ar salsą, kuriai vis niekaip neradote laiko.

Nenuobodžiaukite! Pasinaudokite interneto ir išmaniosios TV privalumais. Būkite optimistiški ir sveiki!

 

Naujienos

Sekite naujienas ir sužinokite, ką naujo Jums siūlome, pranešame ar kviečiame išbandyti. Gaukite informaciją apie svarbiausius „Penki“ įvykius pirmieji.

Visos naujienos