swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

2020 m. rugsėjo 1 d., antradienis

Internetas studentams – geriausiomis sąlygomis

Studentai pasitiko naujus mokslo metus su nežinia – kaip teks mokytis koronaviruso akivaizdoje? Aukštosiose mokyklose, nuotoliniu būdu iš namų, o gal derinant abu šiuos mokymosi būdus?  

Kad ir kaip būtų, namuose visuomet svarbu turėti patikimą interneto ryšį. Kiekvienam studentui tai svarbus informacijos šaltinis, o pirmosios koronaviruso bangos metu jo svarba dar labiau išaugo, nes visas mokymosi procesas vyko nuotoliniu būdu, per internetą. Nemažai studentų tuomet susidūrė su nesklandumais, nes tam, kad vaizdo konferencijos su dėstytojais vyktų sklandžiai, be vaizdo trikdžių, būtinas itin stabilus ir spartus interneto ryšys.

Kviečiame studentus naujuosius mokslo metus pasitikti tinkamai pasiruošus bet kokioms mokymosi sąlygoms. Pasinaudokite „Penki“ pasiūlymu, užsisakykite internetą palankiausiomis sąlygomis.

Pasiūlymas galioja iki 2020 10 31, renkantis bet kurį  planą (GO, RUN ir FLY), įskaitant ir planus su 4G mobiliuoju internetu. Išskirtinė galimybė – „išleisti“ sutartį vasaros atostogoms (vienkartinis laikinas paslaugų sustabdymas iki 3 mėn.)


Naujų prasmingų žinių ir patyrimų!

Išsamiai apie akciją >>