swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

2020 m. kovo 16 d., pirmadienis

Dėl „Penki“ klientų aptarnavimo centro darbo pokyčių karantino metu

Vadovaudamasis Vyriausybės priimtu nutarimu visoje Lietuvos teritorijoje paskelbti karantiną bei riboti fizinį lankytojų aptarnavimą, karantino laikotarpiu „Penki“ klientų aptarnavimo centras (Kareivių g. 2, Vilnius) nedirbs. 

Užsisakius paslaugas, interneto ir televizijos įrengimas vyks kaip įprasta. 

Konsultacijos, susijusios su klausimais dėl „Penki“ teikiamų paslaugų, vyks nuotoliniu būdu tel. (8 5) 266 4555, el. paštu info@penki.lt, socialiniame tinkle https://www.facebook.com/penki.lt ir per interneto pokalbių programėlę penki.lt puslapyje. 

Konsultacijos vyks: I-V 8:00-17:00. 

Primename, kad už paslaugas sumokėti galite:

  1. Savitarnos sistemoje mano.penki.lt
  2. Svetainėje https://www.ignitis.lt/savitarna
  3. Naudodamiesi e-sąskaita (SEB, Luminor|DNB ir SWEDBANK)
  4. Internetu, lėšas pervesdami į vieną iš UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ sąskaitų
  5. Parduotuvėse „Maxima“
  6. Naudojantis „Perlo“ terminalais
  7. „Lietuvos spaudos“ kioskuose
  8. „Narvesen“ kioskuose. 

Rekomenduojame rinktis kontakto nereikalaujančius atsiskaitymo būdus internetu.

„Penki“ TV žiūrovams – TV kanalas „Nickelodeon“ nemokamai 

Šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV tinklas „Penki“ kartu su TV kanalu „Nickelodeon“, reaguodami į tai, kad dėl koronaviruso pandemijos uždarytos šalies ugdymo ir švietimo įstaigos, dovanoja jauniesiems „Penki“ TV žiūrovams galimybę nemokamai žiūrėti  „Nickelodeon“ TV kanalą. 

Karantino laikotarpiu šis kanalas įtraukiamas į pagrindinį kanalų rinkinį, t.y., tampa prieinamas visiems, turintiems „Penki“ televiziją (iki šiol kanalas buvo papildomame kanalų rinkinyje „Vaikams“). Kanalo numeris: 115. 

„Nickelodeon“ TV kanalas skirtas 6–15 metų vaikams. Juo transliuojamos vaikams ir paaugliams skirtos pramoginės, muzikinės ir sporto laidos, populiarūs serialai, animaciniai filmai. Tarp jų – populiarūs animaciniai filmai: „Kempiniukas Plačiakelnis“ (angl. SpongeBob Squarepants), „Keista šeimynėlė“ (angl. Fairly OddParents), filmai-serialai: „Alvinas ir burundukai“ (angl. ALVINNN!!! and the Chipmunks), „Griaustiniai“ (angl. The Thundermans), Henris Pavojus (angl. Henry Danger) ir kt.

Tegul Jūsų atžalos laisvalaikį leidžia prasmingai, linksmai ir mokydamiesi anglų kalbos.