swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

}
Sutinku mano nurodytais kontaktais gauti „Penki” pasiūlymus.
Susipažinau su Privatumo politika.

Kontaktinis tel: (8 5) 266 4555

Flexi TV - patirk daugiau!

Atnaujinkite savo namus su naujos kartos „Flexi TV“ televizija: džiaukitės aukščiausios raiškos kanalais vos kelių mygtukų paspaudimu nuo 3,9 Eur/mėn.

Su „Flexi TV“ galite ne tik matyti norimus kanalus, bet ir džiaugtis papildomais privalumais, kurie atnaujins Jūsų seniai naudojamą televizorių ir pavers jį išmaniu! „Flexi TV“ priedėlis suteiks galimybę  naudotis „Google Play“ programėlėmis net ir televizoriuje, kuris nėra naujas. Svarbu, kad būtų galimybė prijungti priedėlį HDMI jungtimi. Priedėlio nuomos kaina – 2,5 Eur/mėn.

Į bazinį „Flexi TV“ kanalų rinkinį įeina šie 32 kanalai: LRT HD, Lrytas TV HD, TV3 HD, LNK HD, BTV HD, TV1 HD, TV6 HD, LRT Plius HD, Sport1 HD, Info TV HD, 2TV, CNN, PBK, Pingviniukas, CN, MTV, TV Polonia HD, Delfi TV, Euronews HD, ТНТ International, National Geographic, TVP Wilno HD, Duo 6 HD, Setanta Sports HD, Duo 3 HD, VH1, KidZone, Fox, Seimas Tiesiogiai, TV 8, TVP Info HD, Kinomiks HD. O pirmą „Flexi TV“ naudojimosi mėnesį padovanosime Jums kanalų rinkinį „Flexi viskas įskaičiuota“ ‒ galėsite žiūrėti visus TV kanalus.

Vėliau galėsite susidaryti individualų labiausiai patikusių kanalų rinkinį „Susidėliok“ iš 3, 6 ar 9 kanalų. Tai galėsite padaryti tiesiog savo televizoriaus ar priedėlio pulteliu. 

„Flexi TV“ pasiūlymas galioja sudarant sutartį be jokių terminuotų įsipareigojimų!