swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

Apie mus

„Penki“

Šviesolaidinį internetą Lietuvoje nuosavu tinklu „Penki“ teikia įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“. Interneto ir duomenų perdavimo paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims teikiame nuo 1996 m. Šiuo metu didžiuojamės sukaupta ilgamete patirtimi, paslaugų kokybe ir nuolat besiplečiančiu tinklu.

20+METŲ PATIRTIS
10GB/SPASIEKTAS INTERNETO GREITIS
120000SOSTINĖS BUTŲ

 

 • Balandį visiškai atsisakėme popierinių dokumentų – „Penki“ paslaugų diegimo inžinieriai vyksta pas klientus su planšetėmis, kuriose pasirašo virtualius dokumentus.

  Atnaujinome el. parduotuvės shop.penki.lt dizainą ir funkcionalumą, išplėtėm prekių pasirinkimą.

 • Kovą 10 kartų – iki 100 Gb/s – padidinome duomenų perdavimo spartą vienoje pagrindinių tinklo magistralių, taip pagerindami interneto ir IPTV paslaugų kokybę.

  Gegužę pristatėme naujausios kartos televiziją „Flexi TV“, veikiančią bet kurio interneto tiekėjo ryšiu ir visuose, net ir neišmaniuosiuose televizoriuose.

  Rugpjūtį verslo klientų IT užklausos pradėtos valdyti ir analizuoti per šiuolaikišką kreipinių valdymo sistemą „Jira“.

  Rugsėjį gavome „Microsoft Gold“ partnerio statusą.

  Spalį įgyvendinome sutarčių pasirašymo su klientais skaitmenizavimo projektą, kuriuo atsisakoma popierinių sutarčių, greitinami klientų aptarnavimo procesai.

 • Balandį pirmosios koronaviruso bangos metu 100 proc. kompensavome „Penki“ interneto ir TV paslaugas senjorams. Pagrindinis „Penki“ TV kanalų rinkinys karantino metu buvo papildytas 19-ika nemokamų kanalų.

  Rugpjūtį atnaujinome „Penki“ IPTV įrangą ir bendradarbiaudami su NTT išplėtėme skaičių TV kanalų, kurių programą galima įsirašyti ir kurių laidų archyvą galima peržiūrėti norimu laiku. Pagerinta archyvinių įrašų kokybė, o pasirinkti programos kalbą tapo galima ne tik žiūrint ją tiesiogiai, bet ir atsisukant.

  Rugpjūtį atnaujinome „Penki“ IPTV įrangą ir bendradarbiaudami su NTT išplėtėme skaičių TV kanalų, kurių programą galima įsirašyti ir kurių laidų archyvą galima peržiūrėti norimu laiGruodį atidarėme kompiuterinės, tinklo ir TV įrangos el. parduotuvę www.shop.penki.lt

 • Tradiciškai rėmėme socialinius projektus ir vietos bendruomenes. Skyrėme paramą sutrikusio intelekto bendruomenei „Viltis“, nebenaudojamą tinklo įrangą dovanojome Lietuvos švietimo įstaigoms ugdymo tikslais, prisidėjome prie „Loftų miesto“ bendruomenės Kalėdų šventimo padovanodami eglutes.

 • Vasarį šviesolaidinis tinklas „Skynet“ pakeitė savo vardą į „Penki“.

 • Liepą „Skynet“ pirmą kartą Lietuvoje išbandytas 10 Gb/s greitis į namus.

  Kovą „Skynet“ 1 Gb/s sparta tapo prieinama ir Lietuvos, ir užsienio tinkluose.

 • Nemokamai įdiegėme ir teikiame interneto paslaugas „Lesės“ veterinarijos klinikai.

 • „Skynet“ IPTV gavo „Lietuvos gaminio“ aukso medalį.

  „Skynet“ klientams pasiūlytas 1 Gb/s spartos Lietuvoje internetas.

  TV vartotojo sąsaja „IPTV.iQ“ pateko į tarptautinio konkurso „Connected Content Technology Awards“ finalą.

 • „Skynet“ IPTV gavo „Lietuvos gaminio“ aukso medalį.

 • IPTV paslauga tapo prieinama visiems „Skynet“ tinklo naudotojams.

 • Šviesolaidinis tinklas „Skynet“ įvertintas Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos gaminys“ sidabro medaliu.

 • Vasario 14 d., panaudojant IPTV technologiją, pirmą kartą Lietuvoje per internetą buvo įgyvendinta tiesioginė transliacija iš Vilniaus profsąjungų kultūros rūmų, kur vyko „Techno Valentino“ šventė.

 • Spalio 28 d. antrinė įmonių grupės „Penki kontinentai“ įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Lietuvoje pradėjo tiesti šviesolaidinį tinklą „Skynet“.

 • UAB „Penki kontinentai“ pradėjo teikti vilniečiams interneto, interneto svetainių kūrimo ir saugojimo serveryje, el. pašto dėžučių paslaugas.

Alternate Text

Įmonių grupė „Penki kontinentai“

1992 m. įkurta įmonių grupė „Penki kontinentai“ šiandien yra viena pažangiausių tarptautinių korporacijų, dirbančių bankinių technologijų, inovatyvių mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto, išmaniosios televizijos ir kitose srityse. Įmonės sprendimai ir paslaugos prieinami pasaulinėje rinkoje, o produktai platinami 80 šalių.

Susidomėjote?

Užsakykite paslaugas internetu Užsisakyti

Turite klausimų?

Atsiųskite mums žinutę Susisiekite
Dažnai užduodami klausimai Pagalba
Skambinkite (8 5) 266 4555