„IT+“ – pirmoji laida Lietuvoje 3D formatu

Publikuota: 2012 m. sausio 4 d. trečiadienis

Laida apie informacines technologijas „IT+“, subūrusi prie TV ekranų nemažą naujausiomis technologijomis besidominčių žiūrovų būrį, pasirodo 3D formatu. Lietuvoje tai pirmasis ir kol kas vienintelis atvejis, kuomet laida transliuojama šiuo pasaulyje itin populiariu formatu.

Nuo 2012 metų sausio 5 dienos „Youtube“ svetainės „Penki TV“ kanale susiradę laidą „IT+“, žiūrovai gali rinktis, ar žiūrėti ją įprastu, ar 3D formatu. Pasirinkusieji 3D mėgausis išskirtine vaizdo kokybe – pro jų akis nepraslys net menkiausias laidos vedėjos judesys, unikalios naujo prietaiso savybės ar rodomų reportažų detalės.

Anot „IT+“ vedėjos Rūtos Vederytės, laidos tikslas – paprasta ir lengva kalba pristatyti aktualiausias IT pasaulio naujoves ir sudominti ne tik šios srities profesionalus, bet ir visus, kuriems bent šiek tiek įdomu, kas dedasi IT rinkoje ir ką ji gali pasiūlyti kiekvienam iš mūsų. Žiūrovams pasiūlytas 3D formatas leis ne tik išgirsti apie pasaulį užkariaujančius atradimus, bet ir gauti itin kokybišką vaizdinę informaciją. Jauna, perspektyvi, tačiau jau nemenką IT srities patirtį sukaupusi laidos kūrėjų komanda nuolat stebi IT rinką ir atrenka ryškiausias bei svarbiausias naujienas, supažindina su naujausių tyrimų išvadomis, kalbina žymiausius ekspertus, apžvelgia naujausius išradimus, pataria, kokias technologijas bei įrenginius rinktis ir kaip jais naudotis.

Laidą „IT+“ TV kanalo „Penki TV“ eteryje galima matyti du kartus per savaitę – antradienį ir penktadienį, 20.00 val. Ji taip pat rodoma informaciniame portale „Penki.lt“ bei „Penki TV“ kanale per „Youtube“.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha