Japonija pripažino bitkoinus teisėta valiuta

Japonijos valdžia paskelbė, kad nuo balandžio 1 d. virtualioji valiuta bitkoinas oficialiai pripažįstama legaliu atsiskaitymo būdu. skaityti »

Vienoje atidarytas pirmasis pasaulyje bitkoinų bankas

Pirmajame bitkoinų banke klientai gali išsikeisti grynuosius pinigus į bitkoinus, taip pat sužinoti visą rūpimą informaciją apie skaitmeninę valiutą. skaityti »

Bitkoinui sukako 8 metai

Prie aštuonerius metus, 2009 metų sausio 3 dieną, buvo sugeneruotas bitkoinas. Jo autorius – išradėjas Satoši Nakamoto (Satoshi Nakamoto), kurio tikroji tapatybė nežinoma iki šiol. skaityti »

„Apple“ įgyvendino pinigų pervedimą bitkoinais

„Apple“ paskelbė, kad mokėjimo sistemų bendrovė „Circle“, padėjo įgyvendinti galimybę per pranešimų programą „iMessage“ perduoti atsiskaitymus bitkoinais. skaityti »

Bitkoino alternatyvų penketukas

Bitkoinas yra populiariausia virtuali valiuta, tačiau anaiptol ne vienintelė. Rinkoje yra daugybė virtualių valiutų, kurios bendrai vadinamos „Altcoins”. skaityti »

JAV švietimo įstaigos mokys apie virtualias valiutas

Jungtinėse Amerikose Valstijose veikiantys koledžai ir universitetai pradėjo rengti savo studentams mokymus apie virtualias valiutas, tarp jų ir bitkoinus. skaityti »

Didžiausia Lenkijos skrydžių bendrovė jau priima bitkoinus

Lenkijos skrydžių bendrovė LOT paskelbė, kad priima atsiskaitymus už bilietus virtualia valiuta bitkoinais. skaityti »

Japonijos parduotuvėse bus galima atsiskaityti bitkoinais

Daugiau nei 20 tūkst. Japonijoje veikiančių tradicinių ir elektroninių parduotuvių artimiausiu metu leis atsiskaityti virtualia valiuta bitkoinu. skaityti »

2019 m. virtualia valiuta naudosis per 5 mln. pasaulio gyventojų

Kaip skelbia tyrimų kompanija „Juniper Research“, 2019 metais virtualia valiuta bitkoinais aktyviai naudosi daugiau nei 5 mln. pasaulio gyventojų. skaityti »

Virtualios valiutos tyrimai atliekami Kauno humanitariniame fakultete

Didesnius vertės svyravimus jau atlaikiusi virtuali valiuta sėkmės atveju ateityje gali konkuruoti su centrinių bankų šiuo metu emituojamais pinigais. Pasak dr. S. Masteikos, virtuali valiuta yra puikus mokslinio tyrimo objektas, kuriam galima pritaikyti ir jungtines technologijų, finansų žinias, atlikti esamų finansinių ir ekonominių sistemų tyrimus. skaityti »