2016 metai su „Skynet“: auganti interneto greitaveika ir modernėjanti TV

Praėję metai šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komandai buvo kupini permainų ir įvykių. skaityti »

„Skynet“ atstovai dovanojo šilumą ir dalijosi gerumu

Trečią kartą vykstanti akcija „Dovanok šilumą“ šiemet ir vėl pakvietė dalytis gerumu su tais, kuriems jo labiausiai trūksta. Prie akcijos ne pirmus metus prisijungė ir šviesolaidinio tinklo „Skynet“ atstovai. skaityti »

„Dovanok šilumą“ organizatoriai dovanoja koncertą

Gruodžio 1 d. akcijos „Dovanok šilumą“ organizatoriai kviečia visus vilniečius ir svečius atvykti į koncertą, kurio metu bus siekiama ilgiausio šaliko rekordo. skaityti »

Dovanokime šilumą namų ieškantiems gyvūnams

Gyvūnų globos namuose „Lesė“ gyvenantys 8 šunys ir 9 katinai laukia šeimininkų. skaityti »

Prie akcijos „Dovanok šilumą“ jungiasi ir menininkai

Kūrybos studija „Showart“ jau trečius metus iš eilės organizuoja socialinę akciją „Dovanok šilumą“, kurios pagrindinis tikslas – šaltuoju metų laikotarpiu suteikti šiltų emocijų Lietuvos žmonėms. skaityti »

Dovana „Lesės“ veterinarijos klinikai – nemokamas internetas „Skynet“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ padovanojo tik ką duris atvėrusiai „Lesės“ veterinarijos klinikai nemokamą spartųjį internetą „Skynet“. skaityti »

„Skynet“ komanda dalijosi gerumu su beglobiais gyvūnais

Įpusėjus vasarai, šviesolaidinio tinklo „Skynet“ atstovai aplankė savo seną bičiulę gyvūnų globos organizaciją „Lesė“. skaityti »

Gyvūnų globos organizacija „Lesė“ rengė jau tradicija tapusią sterilizacijos akciją

Kovo 29–balandžio 8 dienomis Vilniaus apskrityje gyvūnų globos organizacija „Lesė“ jau trečius metus iš eilės rengė jau beveik tradicine tampusią nemokamos sterilizacijos akciją beglobiams gyvūnams. skaityti »

Geri norai gali tapti gerais darbais

Daryti gerus darbus, dalytis gerumu ir šiluma su tais, kuriems labiausiai to reikia, – tai dovana ne tik imančiam, bet ir duodančiam. Tuo netruko įsitikinti ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai, rugsėjo pradžioje apsilankę ilgametės savo bičiulės gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ būstinėje Vilniuje. skaityti »

VšĮ „Lesė“ kviečia į spaudos konferenciją apie gyvūnų sterilizaciją

Š. m. rugsėjo 9 dieną, 11 val., viena didžiausių gyvūnų globos organizacijų Lietuvoje VšĮ „Lesė“ kviečia visuomenės ir spaudos atstovus į susitikimą su tarptautinės gyvūnų gerovės organizacijos „Vier pfoten“ atstovais. skaityti »