„Cisco Systems Inc.“ kurs 5G maršruto parinktuvus

Bendrovė „Cisco Systems Inc.“ paskelbė bendradarbiausianti su „Ericsson“ ir „Intel“, kad sukurtų pirmosios kartos 5G mobiliojo tinklo maršruto parinktuvus. skaityti »

Lėtas internetas kelia tokį pat stresą kaip siaubo filmas

Švedų įmonėje „Ericsson“ dirbantys mokslininkai atliko tyrimą, kuris įrodė, kad lėtas internetas sukelia žmogui tokį patį stresą, kokį jis išgyvena žiūrėdamas siaubo filmą. skaityti »

Planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai – laukiamiausios dovanos

Technologijų plėtra ir mobiliosios technikos naujovės į rinkos lyderius išstūmė išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. skaityti »

„Samsung“ reikalauja uždrausti „Ericsson“ produkcijos prekybą JAV

Agentūros „Reuters“ duomenimis, „Samsung“ pranešė padavusi ieškinį JAV tarptautinės prekybos komisijai (angl. U.S. International Trade Commission, ITC) reikalaudama uždrausti kai kurių „Ericsson“ produktų importą ir prekybą JAV. skaityti »

„Gemalto“ įsigijo mobilią kompanijos „Ericsson“ mokėjimo platformą

Pasaulinė skaitmeninio saugumo lyderė kompanija „Gemalto“ pranešė apie mokėjimo platformos „Ericsson IPX“, atsakingos už mokėjimo operacijas JAV, įsigijimą. skaityti »

„Ericsson“ padidino savo dalį bendrovėje „LG–Ericsson“

Pirmaujantis Šiaurės ir Baltijos šalyse investicinis bankas „SEB Enskilda“ patarė Švedijos technologijų bendrovei „Ericsson“ pastarajai didinant savo dalį bendroje su Pietų Korėjos koncernu „LG Electronics“ įmonėje „LG–Ericsson“. skaityti »