„IT+“ vasarą pasitinka su nauju laidos vedėju Luku

Laidą apie technologijas „IT+“ nuo šiol ves ne tik nuolatinė laidos vedėja Elita Citovičiūtė, bet ir naujas vedėjas Lukas Keraitis, jau kuris laikas dirbantis šios laidos prodiuseriu. skaityti »

Stebėkite A. Kuzmickaitės 2017/2018 metų kolekcijos pristatymą

Garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė jau penktus metus iš eilės pavasarį pristato savo naujausių darbų kolekciją. skaityti »

Vilniaus gatvėse praūžė 13-asis „Danske Bank Vilniaus maratonas“

Š. m. rugsėjo 11 dieną nuo pat ankstyvo ryto aktyvaus gyvenimo būdo entuziastai būriavosi Katedros aikštėje. Čia vyko 13-asis „Danske Bank Vilniaus maratonas“, tapęs tikra švente visam miestui. skaityti »

Zarasuose vasara pasibaigs F2 formulės pasaulio čempionatu

Paskutinį vasaros savaitgalį, rugpjūčio 27–28 dienomis, Zaraso ežere vyks F2 klasės motorlaivių pasaulio čempionatas (penktasis čempionato etapas). Renginį bus galima stebėti ir internetu svetainėje www.scena.lt. skaityti »

„Galapagai 2016“ šėls ir internete

Š. m. liepos 29–30 dienomis Zaraso ežero saloje šėls muzikos ir aktyvių pramogų festivalis „Galapagai 2016“. Gyvai muzikai ir audringam laisvalaikiui neabejingus melomanus festivalio organizatoriai kvies ir stebėti tiesioginę transliaciją internetu. skaityti »

Sostinėje vykusiame Moterų bėgime – ir „Skynet“ komanda

Šiltą vasaros savaitgalį Vilniaus Vingio parke šurmuliavo moterys – čia vyko jau ketvirtą kartą organizuojamas Moterų bėgimas. skaityti »

„Penki TV“ ragina domėtis šalies kultūra

„Penki TV“ bendradarbiauja su Lietuvos dailės muziejumi, kad savo žiūrovus nuolat supažindintų su šio muziejaus organizuojamais renginiais. skaityti »

„We run Vilnius“ – penktą kartą Vilniaus gatvėse

Gegužės 22 d. Vilniaus centre jau penktą kartą organizuojamos didžiausios pavasario bėgimo varžybos „We run Vilnius“. skaityti »

„Penki TV“ naujienų laidose – nauja rubrika „Svečias“

Lietuvos ir pasaulio aktualijomis besidominčius žiūrovus „Penki TV“ kviečia naujienas išgirsti iš pirmų lūpų. Laidų „Naujienos per „Penki TV“ ir „Savaitė per „Penki TV“ kūrėjai kiekvieną trečiadienį ir penktadienį siūlo naują rubriką „Svečias“. Joje aktualų renginį ar temą pristatys politikos, verslo, meno, visuomenės veikėjai. skaityti »

Pažintis su naujausia Agnės Kuzmickaitės kolekcija – ir internete

Šiųmetis pavasaris džiugina ne tik saule ir bundančia gamta, bet ir įkvepiančiomis idėjomis. Savo naujais kūriniais šį pavasarį su visais mados gerbėjais dalinsis viena žinomiausių savo kartos Lietuvos dizainerių Agnė Kuzmickaitė, kurios prekinis ženklas – drugelis – jau tapo atpažįstamas daugelio. skaityti »