„Windows 10“ palaikys interneto bankininkystės biometrijos sistemą

Publikuota: 2017 m. balandžio 19 d. trečiadienis

Didžiosios Britanijos bankas „Lloyds“, bendradarbiaudamas su „Microsoft“, ketina artimiausiu metu įdiegti veidų ir pirštų atspaudų atpažinimo technologiją  interneto bankininkystėje. Siekiama, kad banko klientai galėtų tokiu identifikacijos būdu jungtis prie interneto banko per įrenginius su įdiegta operacine sistema „Windows 10“.

Bankai „Lloyds“, „Halifax“ ir Škotijos bankas ieško patogesnių ir saugesnių būdų, kurie padėtų klientams jungtis prie interneto bankininkystės atsisakant slaptažodžių. Didžiosios Britanijos bankai planuoja dar šiais metais pradėti naudoti identifikacijos sistemą „Microsoft Windows Hello“. Sistema, kurią sudaro programinė ir techninė įranga, susieja kliento naudojamą įrenginį su jo veido nuotrauka, kuri įsimenama duomenų pavidalu, tad įsilaužti į sistemą panaudojant nuotrauką, neįmanoma.

Klientų įrenginių, kurie naudojami identifikacijai, vaizdo kameros veikia infraraudonųjų spindulių technologijos pagrindu, todėl sistema gali atpažinti veidą įvairiomis apšvietimo sąlygomis. Duomenys saugomi tik kliento įrenginyje ir yra prieinami tik pačiam naudotojui.

„Lloyds“ – pirmasis Anglijos bankas, išbandęs „Windows Hello“. „Šį projektą įgyvendiname, siekdami pagerinti savo klientų aptarnavimo kokybę ir saugumo lygį“, – sakoma „Lloyds“ pranešime.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Mokslininkai pasiūlė Žemę uždengti milžinišku skydu

Mūsų Visatoje yra daugybė pavojų, nuo kurių žmonija turi išmokti apsisaugoti. Nuolat kalbama apie būtinybę išmokti nukreipti asteroidus, tačiau ir be jų galime sulaukti didžiulės grėsmės iš kosmoso. skaityti »

Saugumo ekspertai iš viso pasaulio kviečiami įsilaužti į naftos perdirbimo įmonę

„Kaspersky Lab“ paskelbė tarptautinį saugumo konkursą „Capture the Flag“, kurio dalyviams suteikiama galimybė įsilaužti į naftos perdirbimo įmonę. skaityti »

15 komandų treniruojasi suvaldyti kibernetinius incidentus pratybose „Kibernetinis skydas 2017“ (1)

Šių metų spalio 2–4 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose įsikūrusios 15 kibernetinio saugumo specialistų komandų treniruojasi atremti ir suvaldyti kibernetinius incidentus. skaityti »

Lietuvos bankas įspėja apie neteisėtus ir rizikingus investavimo pasiūlymus

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių skundžiasi nukentėję nuo neteisėtai ir nelegaliai veikiančių investavimo bendrovių. skaityti »

Pirštų atspaudų nuskaitymas – tik gavus sutikimą

Technologijoms sparčiai žengiant į priekį ir populiarėjant tapatybės nustatymui pagal pirštų atspaudus, teisininkai pataria atkreipti ypatingą dėmesį į asmens duomenų apsaugą. skaityti »

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »