„Windows 10“ palaikys interneto bankininkystės biometrijos sistemą

Publikuota: 2017 m. balandžio 19 d. trečiadienis

Didžiosios Britanijos bankas „Lloyds“, bendradarbiaudamas su „Microsoft“, ketina artimiausiu metu įdiegti veidų ir pirštų atspaudų atpažinimo technologiją  interneto bankininkystėje. Siekiama, kad banko klientai galėtų tokiu identifikacijos būdu jungtis prie interneto banko per įrenginius su įdiegta operacine sistema „Windows 10“.

Bankai „Lloyds“, „Halifax“ ir Škotijos bankas ieško patogesnių ir saugesnių būdų, kurie padėtų klientams jungtis prie interneto bankininkystės atsisakant slaptažodžių. Didžiosios Britanijos bankai planuoja dar šiais metais pradėti naudoti identifikacijos sistemą „Microsoft Windows Hello“. Sistema, kurią sudaro programinė ir techninė įranga, susieja kliento naudojamą įrenginį su jo veido nuotrauka, kuri įsimenama duomenų pavidalu, tad įsilaužti į sistemą panaudojant nuotrauką, neįmanoma.

Klientų įrenginių, kurie naudojami identifikacijai, vaizdo kameros veikia infraraudonųjų spindulių technologijos pagrindu, todėl sistema gali atpažinti veidą įvairiomis apšvietimo sąlygomis. Duomenys saugomi tik kliento įrenginyje ir yra prieinami tik pačiam naudotojui.

„Lloyds“ – pirmasis Anglijos bankas, išbandęs „Windows Hello“. „Šį projektą įgyvendiname, siekdami pagerinti savo klientų aptarnavimo kokybę ir saugumo lygį“, – sakoma „Lloyds“ pranešime.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Sustabdytas didžiausią grėsmę keliantis „botnet“ tinklas „Gamarue“

Saugumo sprendimų kompanija ESET drauge su „Microsoft“ tyrėjais, bendradarbiaujant su teisėsaugos agentūromis FTB, „Interpol“, „Europol“ ir kitais kibernetinės apsaugos ekspertais visame pasaulyje, sėkmingai sustabdė daugelį metų internete plitusį kenkėjiškų programų židinį „Gamarue“. skaityti »

Programišiai pergudravo „Google Play“ apsaugos mechanizmus

Aptikta kenkėjiška programa, galinti apeiti programėlių parduotuvės „Google Play“ apsaugos mechanizmus. skaityti »

Sukčiai savo kėslams pasitelkė SEO optimizavimą

Sukčiai pasinaudodami SEO internete platina modifikuotą „Windows Movie Maker“ versiją. skaityti »

Helsinkyje aptarta Lietuvos iniciatyva stiprinti kibernetinės gynybos sritį Europos Sąjungoje

LR Krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza susitikime su Suomijos gynybos ministerijos nuolatiniu sekretoriumi Jukka Juusti aptarė Lietuvos ir Suomijos bendradarbiavimą kibernetinės gynybos srityje, skaityti »

Paskelbta apie grėsmę „Wi-Fi“ tinklams: ką reikia žinoti ir kaip apsisaugoti

Spalio 16 dieną belgų mokslininkas Maty Vanhoefas viešai paskelbė apie belaidžio ryšio (angl. Wi-Fi) saugumo spragą, pavadinimu KRACK (angl. Key Reinstallation AttaCK). Ši WPA2 duomenų šifravimo protokolo apsaugos spraga yra visuose apsaugotuose „Wi-Fi“ tinkluose bei juos naudojančiuose įrenginiuose. skaityti »

Mokslininkai pasiūlė Žemę uždengti milžinišku skydu

Mūsų Visatoje yra daugybė pavojų, nuo kurių žmonija turi išmokti apsisaugoti. Nuolat kalbama apie būtinybę išmokti nukreipti asteroidus, tačiau ir be jų galime sulaukti didžiulės grėsmės iš kosmoso. skaityti »

Saugumo ekspertai iš viso pasaulio kviečiami įsilaužti į naftos perdirbimo įmonę

„Kaspersky Lab“ paskelbė tarptautinį saugumo konkursą „Capture the Flag“, kurio dalyviams suteikiama galimybė įsilaužti į naftos perdirbimo įmonę. skaityti »

15 komandų treniruojasi suvaldyti kibernetinius incidentus pratybose „Kibernetinis skydas 2017“

Šių metų spalio 2–4 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose įsikūrusios 15 kibernetinio saugumo specialistų komandų treniruojasi atremti ir suvaldyti kibernetinius incidentus. skaityti »

Lietuvos bankas įspėja apie neteisėtus ir rizikingus investavimo pasiūlymus

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių skundžiasi nukentėję nuo neteisėtai ir nelegaliai veikiančių investavimo bendrovių. skaityti »

Pirštų atspaudų nuskaitymas – tik gavus sutikimą

Technologijoms sparčiai žengiant į priekį ir populiarėjant tapatybės nustatymui pagal pirštų atspaudus, teisininkai pataria atkreipti ypatingą dėmesį į asmens duomenų apsaugą. skaityti »