„Visidon AppLock“ – kokybiška „Android“ telefonų apsauga

Publikuota: 2011 m. birželio 30 d. ketvirtadienis

Vis sparčiau didėjantis išmaniųjų telefonų populiarumas kelia ir šiokių tokių problemų. Visų pirma telefonai gali atlikti vis daugiau funkcijų, todėl juose saugome gan daug asmeninės informacijos, kurios apsaugai skiriama labai mažai dėmesio. Įsivaizduokite, koks skaudus bus telefono praradimas tuomet, kai pradėsime aktyviai atsiskaitinėti šiais prietaisais ir parduotuvėse bei kavinėse.

Dauguma išmaniųjų telefonų šiuo metu turi galimybę apsaugoti informaciją paprastu slaptažodžiu. Tačiau tokia apsauga labai vargina patį telefono naudotoją, nes nuolatinis slaptažodžio įvedimas paprasčiausiai atsibosta ir dėl to šios apsaugos galimybės dažniausiai būna atsisakoma.

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę naudoti ir kitą apsaugos tipą – veido atpažinimą. Būtent tokią apsaugą siūlo ir nauja kompanijos „Visidon“ pristatyta „AppLock“ programinė įranga „Android“ išmaniesiems telefonams.

Programos veikimas iš tiesų labai paprastas. Reikia tik nufotografuoti savo veidą telefono priekyje įdiegta kamera ir pažymėti programas, kurias norime apsaugoti „AppLock“. Kitą kartą paleidžiant apsaugotą programinę įrangą ja pasinaudoti galės tik tas asmuo, kurio veidas buvo nufotografuotas su „AppLock“.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Paskelbta apie grėsmę „Wi-Fi“ tinklams: ką reikia žinoti ir kaip apsisaugoti

Spalio 16 dieną belgų mokslininkas Maty Vanhoefas viešai paskelbė apie belaidžio ryšio (angl. Wi-Fi) saugumo spragą, pavadinimu KRACK (angl. Key Reinstallation AttaCK). Ši WPA2 duomenų šifravimo protokolo apsaugos spraga yra visuose apsaugotuose „Wi-Fi“ tinkluose bei juos naudojančiuose įrenginiuose. skaityti »

Mokslininkai pasiūlė Žemę uždengti milžinišku skydu

Mūsų Visatoje yra daugybė pavojų, nuo kurių žmonija turi išmokti apsisaugoti. Nuolat kalbama apie būtinybę išmokti nukreipti asteroidus, tačiau ir be jų galime sulaukti didžiulės grėsmės iš kosmoso. skaityti »

Saugumo ekspertai iš viso pasaulio kviečiami įsilaužti į naftos perdirbimo įmonę

„Kaspersky Lab“ paskelbė tarptautinį saugumo konkursą „Capture the Flag“, kurio dalyviams suteikiama galimybė įsilaužti į naftos perdirbimo įmonę. skaityti »

15 komandų treniruojasi suvaldyti kibernetinius incidentus pratybose „Kibernetinis skydas 2017“ (1)

Šių metų spalio 2–4 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose įsikūrusios 15 kibernetinio saugumo specialistų komandų treniruojasi atremti ir suvaldyti kibernetinius incidentus. skaityti »

Lietuvos bankas įspėja apie neteisėtus ir rizikingus investavimo pasiūlymus

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių skundžiasi nukentėję nuo neteisėtai ir nelegaliai veikiančių investavimo bendrovių. skaityti »

Pirštų atspaudų nuskaitymas – tik gavus sutikimą

Technologijoms sparčiai žengiant į priekį ir populiarėjant tapatybės nustatymui pagal pirštų atspaudus, teisininkai pataria atkreipti ypatingą dėmesį į asmens duomenų apsaugą. skaityti »

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »