„Swift“ atidarė kibernetinių grėsmių informacijos tarnybą

Publikuota: 2017 m. gegužės 19 d. penktadienis

Tarptautinė tarpbankinė mokėjimų informacijos perdavimo ir įgyvendinimo sistema „Swift“ atidarė Informacijos mainų ir analizės centrą, skirtą  informuoti „Swift“  tinklo bankus apie paskutines kibernetinio saugumo tendencijas.

Centro interneto svetainėje bus skelbiama informacija apie kenkėjišką programinę įrangą, YARA taisyklės, taip pat žinios apie kibernetinių nusikaltėlių veiklos būdus. Duomenis bus galima įkelti  PDF arba  „OpenIOC“ formatu CML pagrindu.

Po bangos kibernetinių atakų, nukreiptų į bankus, priklausančius SWIFT tinklui, įsteigti tokį centrą tapo tiesiog būtina.

 „Svarbi ir operatyviai gaunama informacija yra vienas iš svarbiausių veiksnių, padedančių apsisaugoti nu kibernetinių atakų.  „Standard Chartered Bank“ džiaugiasi, kad pasirodė toks  interneto portalas kaip papildoma priemonė dalintis saugumo srities informacija“, – sako „Standard Chartered Bank“ pagrindinė informacijos saugumo specialistė Sheri Maguire.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Sustabdytas didžiausią grėsmę keliantis „botnet“ tinklas „Gamarue“

Saugumo sprendimų kompanija ESET drauge su „Microsoft“ tyrėjais, bendradarbiaujant su teisėsaugos agentūromis FTB, „Interpol“, „Europol“ ir kitais kibernetinės apsaugos ekspertais visame pasaulyje, sėkmingai sustabdė daugelį metų internete plitusį kenkėjiškų programų židinį „Gama... skaityti »