Naujas „Google“ portalas apie saugumą internete

Publikuota: 2012 m. birželio 20 d. trečiadienis

Pradėjo veikti specialus švietėjiškas kompanijos „Google“ portalas „Verta žinoti“, kurio tikslas padėti savo klientams apsaugoti informaciją tinkle ir išvengti rizikos.

Jei kas rytą užsukate į tą pačią kavinę išgerti puodelio kavos ir jus kasdien aptarnauja tas pats barmenas, tai jis greičiausiai jau iš anksto žino, ką užsisakysite. Dauguma tinklalapių, įskaitant įvairius „Google“ resursus, pasirėmė būtent šiuo principu – kuo daugiau žinai, tuo daugiau gali pasiūlyti.

Šiuolaikinis internetas, turėdamas daugiau žinių apie naudotoją, gali pasiūlyti jam svarbios informacijos. Tinklalapiai gali įsiminti kliento kalbą, kad nereiktų kiekvieną kartą to rinktis iš naujo, rekomenduoti knygų arba filmų turėdami žinių apie naudotojo prioritetus bei išsaugoti kliento adresą kitam pirkiniui.

Naujajame „Google“ portale surinkta informacija apie esmines grėsmes internete, įskaitant duomenų vagystes, žalingas programas ir virusus, nusikaltimus el. parduotuvėse ir kt. Patys sudėtingiausi technologiniai procesai šiame tinklalapyje paaiškinami labai paprastai, kad suprastų kiekvienas naudotojas. Straipsniuose, kurių galima rasti šiame portale, pasakojama, kaip sumažinti riziką, susikurti patikimą slaptažodį, atlikti autentifikaciją, valdyti savo duomenis ir kt. Naujasis resursas veikia 60 kalbų.

Šaltinis: searchengines.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Sustabdytas didžiausią grėsmę keliantis „botnet“ tinklas „Gamarue“

Saugumo sprendimų kompanija ESET drauge su „Microsoft“ tyrėjais, bendradarbiaujant su teisėsaugos agentūromis FTB, „Interpol“, „Europol“ ir kitais kibernetinės apsaugos ekspertais visame pasaulyje, sėkmingai sustabdė daugelį metų internete plitusį kenkėjiškų programų židinį „Gamarue“. skaityti »

Programišiai pergudravo „Google Play“ apsaugos mechanizmus

Aptikta kenkėjiška programa, galinti apeiti programėlių parduotuvės „Google Play“ apsaugos mechanizmus. skaityti »

Sukčiai savo kėslams pasitelkė SEO optimizavimą

Sukčiai pasinaudodami SEO internete platina modifikuotą „Windows Movie Maker“ versiją. skaityti »

Helsinkyje aptarta Lietuvos iniciatyva stiprinti kibernetinės gynybos sritį Europos Sąjungoje

LR Krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza susitikime su Suomijos gynybos ministerijos nuolatiniu sekretoriumi Jukka Juusti aptarė Lietuvos ir Suomijos bendradarbiavimą kibernetinės gynybos srityje, skaityti »

Paskelbta apie grėsmę „Wi-Fi“ tinklams: ką reikia žinoti ir kaip apsisaugoti

Spalio 16 dieną belgų mokslininkas Maty Vanhoefas viešai paskelbė apie belaidžio ryšio (angl. Wi-Fi) saugumo spragą, pavadinimu KRACK (angl. Key Reinstallation AttaCK). Ši WPA2 duomenų šifravimo protokolo apsaugos spraga yra visuose apsaugotuose „Wi-Fi“ tinkluose bei juos naudojančiuose įrenginiuose. skaityti »

Mokslininkai pasiūlė Žemę uždengti milžinišku skydu

Mūsų Visatoje yra daugybė pavojų, nuo kurių žmonija turi išmokti apsisaugoti. Nuolat kalbama apie būtinybę išmokti nukreipti asteroidus, tačiau ir be jų galime sulaukti didžiulės grėsmės iš kosmoso. skaityti »

Saugumo ekspertai iš viso pasaulio kviečiami įsilaužti į naftos perdirbimo įmonę

„Kaspersky Lab“ paskelbė tarptautinį saugumo konkursą „Capture the Flag“, kurio dalyviams suteikiama galimybė įsilaužti į naftos perdirbimo įmonę. skaityti »

15 komandų treniruojasi suvaldyti kibernetinius incidentus pratybose „Kibernetinis skydas 2017“

Šių metų spalio 2–4 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose įsikūrusios 15 kibernetinio saugumo specialistų komandų treniruojasi atremti ir suvaldyti kibernetinius incidentus. skaityti »

Lietuvos bankas įspėja apie neteisėtus ir rizikingus investavimo pasiūlymus

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių skundžiasi nukentėję nuo neteisėtai ir nelegaliai veikiančių investavimo bendrovių. skaityti »

Pirštų atspaudų nuskaitymas – tik gavus sutikimą

Technologijoms sparčiai žengiant į priekį ir populiarėjant tapatybės nustatymui pagal pirštų atspaudus, teisininkai pataria atkreipti ypatingą dėmesį į asmens duomenų apsaugą. skaityti »