Londono oro uoste nebereikės pasų

Publikuota: 2017 m. kovo 29 d. trečiadienis

Skrydžių bendrovės ieško patikimų būdų, kaip supaprastinti keleivių įlaipinimo procesą. Neseniai Londono oro uoste Heathrow keleivių identifikacijai pradėta testuoti veidų atpažinimo sistema. Specialūs nuskaitymo įrenginiai palygina keleivio veidą su keleivio pažymėjimu ir nustato jo tapatybę. Keleiviui nebereikia papildomai rodyti asmens tapatybės dokumento.

Kol kas tokie biometrijos įrenginiai bus pastatyti prie trijų oro uosto vartų. Dar 33 įrenginius numatoma įdiegti per artimiausius mėnesius. Bandymai kol kas vyksta tik šalies viduje. Jeigu jie pasiteisins, numatoma sistemą naudoti ir tarptautiniams skrydžiams.

 

Šaltinis: Biometrics.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »