„Facebook“ ir „Twitter“ bendradarbiauja su policija

Publikuota: 2016 m. liepos 27 d. trečiadienis

Socialinių tinklų „Facebook“ ir „Twitter“ atstovai suteikė Brazilijos policijai informaciją apie įtartinus asmenis ir galimus teroro aktus vasaros olimpinių žaidynių Rio de Žaneire metu.

„Bendrovės informavo apie įtartinus pokalbius, vykusius socialiniuose tinkluose“, – patvirtino teisėjas Markos da Silva, tačiau nedetalizavo, kokie tai duomenys.  

Socialinių tinklų atstovai teigia nepakęsiantys terorizmo ir kitos nusikalstamos veiklos, todėl esant būtinybei bendradarbiaus su teisėsaugos įstaigomis.  

Brazilijos policija liepos 24 d. areštavo jau 12-ą asmenį, įtariamą teroro aktų organizavimu 2016-ųjų olimpiados metu. 11 asmenų buvo sulaikyta prieš tai įgyvendinus specialiąją operaciją „Heshteg“. Tyrimo duomenys rodo, kad asmenys priklauso Islamo valstybės teroristinei grupuotei.

Šaltinis: mignews.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »