„American Express“ ir „Visa“ kovos prieš sukčiavimus

Publikuota: 2017 m. balandžio 21 d. penktadienis

„American Express“ ir „Visa“ paskelbė apie bekontakčių operacijų pokyčius, siekiant sustiprinti operacijų apsaugą.  Pokyčiai įgyvendinami atsižvelgiant į Didžiosios Britanijos Finansinio reguliavimo ir priežiūros valdybos nutarimą sugriežtinti pavogtų bankų kortelių blokavimo procesus.

Šiuo metu rizika kyla, kai bekontakčiai atsiskaitymai  apdorojami autonominiu režimu. Tokių operacijų atliekama apie 45 proc. Pavogtų bekontakčių kortelių turėtojai tokiais atvejais rizikuoja prarasti pinigus.

Didžiosios Britanijos reguliatorius ragina bankus sugriežtinti pavogtų kortelių blokavimo procedūras, patobulinti sąveikos su klientais procedūrą ir visapusišką klientų informavimą.

Šaltinis: Banks.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Keliaudami neužmirškite savo bekontaktės mokėjimo kortelės – su ja patogiai atsiskaitysite daugelio šalių parduotuvėse, maitinimo įstaigose ir netgi viešajame transporte.  Mokėti bekontakte kortele yra saugiau nei grynaisiais, ypač vietose, itin gausiai lankomose turistų. Žinoma,... skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »