Verslas ir valstybės institucijos aptars nelegalaus televizijos programų platinimo problemą

Publikuota: 2017 m. birželio 6 d. antradienis

Elektroninių ryšių, audiovizualinės žiniasklaidos ir informacinės visuomenės paslaugos technologiškai vis labiau susisieja, todėl ir valstybės reguliuojančioms institucijoms ir verslui būtinas kompleksinis požiūris ir koordinuoti veiksmai.

Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos (LKTA) duomenimis, daugiau nei 10 proc. televizijos programų platinimo rinkos Lietuvoje šiuo metu užima nelegalūs, valstybės nereguliuojami ir neįtakojami paslaugų tiekėjai. Vystantis technologijoms per pastaruosius porą metų ši dalis išaugo dvigubai, o jau artimiausiu metu apie penktadalis televizijų programų ir kito audiovizualinio turinio platinimo rinkos gali atsidurti „pilkoje zonoje“.

Ši problema, taip pat nuo technologijų plėtros atsiliekanti valstybės reguliavimo sistema, bus vienais svarbiausių diskusijų objektų birželio 7–8 dienomis Vilniuje, „Crowne Plaza“ viešbučio konferencijų centre, vyksiančioje XXI tarptautinėje Lietuvos kabelinės televizijos organizuojamoje konferencijoje „Elektroninių ryšių tinklais teikiamų paslaugų konvergencija ir reguliavimas“.

Konferencijoje dalyvausiantys valstybės institucijų ir verslo atstovai aptars sektoriaus reguliavimo ir plėtros problemas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Vilniuje – Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos konferencija

Š. m. birželio 7–8 dienomis Vilniuje, viešbutyje „Crowne Plaza“, Lietuvos kabelinės televizijos asociacija (LKTA) rengia XXI-ąją metinę tarptautinę konferenciją „Elektroninių ryšių tinklais teikiamų paslaugų konvergencija ir reguliavimas“. skaityti »