Tarptautinė konferencija „Unikalių identifikatorių svarba mokslininkui, institucijai, šaliai“

Publikuota: 2012 m. vasario 4 d. šeštadienis

Vasario 14 d. vyks tarptautinė konferencija „Unikalių identifikatorių svarba mokslininkui, institucijai, šaliai“, kuri vyks LR Seimo konferencijų salėje. Konferencijos tikslas – supažindinti akademinę bendruomenę su moderniomis technologijomis, kuriančiomis atskiro mokslininko, institucijos ar net valstybės įvaizdį interneto pasaulyje.

Mokslininkai, aktyviai dirbdami mokslinį darbą, dažnai net nepastebi, kaip greitai tobulėjančios technologijos gali pakeisti jų ateitį. Nesinaudojant tuo, ką jau pripažino daugelis, galima atsidurti mokslo užkampyje ir likti nematomam ir nepastebimam ne tik elektroninėje erdvėje.

Konferencijos metu garsūs pranešėjai iš viso pasaulio atvyks į Lietuvą ir kalbės apie mokslininkų bei institucijų identifikatorių projektus, jų  svarbą formuojant mokslininko ar institucijos įvaizdį pasaulio mokslo visatoje.

Konferencijoje visi pranešimai bus sinchroniškai verčiami iš anglų kalbos į lietuvių kalbą ir atvirkščiai.

Dalyvavimas konferencijoje – mokamas. Ketinantiems klausytis pranešimų reikalinga išankstinė registracija.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »

Siekdama spartinti inovacijas „Visa“ atveria savo platformą startuoliams

Rugsėjo 25-27 dienomis finansinių technologijų kūrėjai yra kviečiami dalyvauti renginyje „Hack the Money“. skaityti »