Programavimo ekspertai iš 40 pasaulio šalių rinksis Vilniuje

Publikuota: 2016 m. spalio 26 d. trečiadienis

Lapkričio 16 dieną Vilnius penktą kartą taps Europos programuotojų meka – sostinėje vyks tarptautinė konferencija „Build Stuff“. Penkias dienas truksiančios konferencijos metu vyks žymiausių Europos ir pasaulio programuotojų paskaitos, dirbtuvės (workshops) ir kontaktų mugės. Anot konferencijos organizatorių,  renginys jau spėjo išaugti iš savo pirminio formato ir antrus metus vyks ne tik Lietuvoje, bet ir Ukrainoje.

„Build Stuff“ konferencijos organizatorės Neringos Young teigimu, šiais metais planuojama sulaukti daugiau nei tūkstančio dalyvių iš keturiasdešimties pasaulio šalių. Didelė dalis lankytojų į šią konferenciją šiemet grįš jau ne pirmąjį kartą.

„Šiais metais nemažą dėmesį skirsime senosioms programavimo kalboms ir technologijoms, kurios daro įtaką šiuolaikinėms tendencijoms. Iš esmės pagrindinis mūsų tikslas yra dalyviams suteikti praktinių įgūdžių, o ne kalbėti teoriškai, todėl itin didelį dėmesį skyrėme atrenkant savo srities profesionalus“, – tvirtina „Build Stuff” organizatorė N.Young.

Organizatorių įsitikinimu, Vilnių kaip itin patrauklią IT investicijoms kryptį vis labiau pastebi didelių tarptautinių kompanijų atstovai, o ši konferencija dar kartą primena apie mūsų šalies potencialą technologijų srityje.

„Build Stuff“ lapkričio 16 dieną vyks net dviejuose patalpose - Vilniuje esančio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbučio konferencijų centre ir „Swedbank“ būstinės konferencijų salėse. Konferencija „Build Stuff“ kaip ir kasmet prisidės prie paramos fondų veiklos, dalis konferencijoje surinktų lėšų bus skiriama vietos programuotojų bendruomenėms plėtoti.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha