Programavimo ekspertai iš 40 pasaulio šalių rinksis Vilniuje

Publikuota: 2016 m. spalio 26 d. trečiadienis

Lapkričio 16 dieną Vilnius penktą kartą taps Europos programuotojų meka – sostinėje vyks tarptautinė konferencija „Build Stuff“. Penkias dienas truksiančios konferencijos metu vyks žymiausių Europos ir pasaulio programuotojų paskaitos, dirbtuvės (workshops) ir kontaktų mugės. Anot konferencijos organizatorių,  renginys jau spėjo išaugti iš savo pirminio formato ir antrus metus vyks ne tik Lietuvoje, bet ir Ukrainoje.

„Build Stuff“ konferencijos organizatorės Neringos Young teigimu, šiais metais planuojama sulaukti daugiau nei tūkstančio dalyvių iš keturiasdešimties pasaulio šalių. Didelė dalis lankytojų į šią konferenciją šiemet grįš jau ne pirmąjį kartą.

„Šiais metais nemažą dėmesį skirsime senosioms programavimo kalboms ir technologijoms, kurios daro įtaką šiuolaikinėms tendencijoms. Iš esmės pagrindinis mūsų tikslas yra dalyviams suteikti praktinių įgūdžių, o ne kalbėti teoriškai, todėl itin didelį dėmesį skyrėme atrenkant savo srities profesionalus“, – tvirtina „Build Stuff” organizatorė N.Young.

Organizatorių įsitikinimu, Vilnių kaip itin patrauklią IT investicijoms kryptį vis labiau pastebi didelių tarptautinių kompanijų atstovai, o ši konferencija dar kartą primena apie mūsų šalies potencialą technologijų srityje.

„Build Stuff“ lapkričio 16 dieną vyks net dviejuose patalpose - Vilniuje esančio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbučio konferencijų centre ir „Swedbank“ būstinės konferencijų salėse. Konferencija „Build Stuff“ kaip ir kasmet prisidės prie paramos fondų veiklos, dalis konferencijoje surinktų lėšų bus skiriama vietos programuotojų bendruomenėms plėtoti.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »

Siekdama spartinti inovacijas „Visa“ atveria savo platformą startuoliams

Rugsėjo 25-27 dienomis finansinių technologijų kūrėjai yra kviečiami dalyvauti renginyje „Hack the Money“. skaityti »