Lietuvos bankas pristatys investicijų valdymo rezultatus ir investavimo perspektyvas

Publikuota: 2017 m. kovo 24 d. penktadienis

Kovo 28-ąją Lietuvos banke pirmą kartą spaudos konferencijoje bus išsamiai pristatyti Lietuvos banko atsargų investavimo rezultatai. Renginyje bus papasakota, kaip Lietuvos bankas valdo didžiausią investicinį portfelį mūsų šalyje ir kaip  praėjusiais metais uždirbo rekordinį pelną iš aukso atsargų investavimo.

Lietuvos banko valdybos narys Tomas Garbaravičius apžvelgs, kokią įtaką investavimo rezultatams turėjo sprendimas atsargas investuoti lanksčiau, taip pat įvertins investavimo perspektyvas bei nurodys, kokių priemonių imamasi, siekiant suvaldyti galimus nuostolius sudėtingoje investavimo aplinkoje.

Konferencijos pradžia – 11.00 val. Ji vyks Lietuvos banko konferencijų salėje (I a., Totorių g. 4, Vilnius).

Šaltinis: lb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »