Lietuva rengiasi prisistatymui parodoje „EXPO 2017“ Kazachstane

Publikuota: 2017 m. kovo 15 d. trečiadienis

Šiandien Vilniuje, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, pristatoma  Kazachstane vyksianti pasaulinė paroda „EXPO 2017“. Kartu minimas Lietuvos ir Kazachstano diplomatinių santykių užmezgimo 25-metis.

Pristatyme dalyvauja nepaprastasis ir įgaliotasis Kazachstano ambasadorius Lietuvoje Baurzhanas Mukhamedzhanovas, užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius, Lietuvos ekspozicijos pasaulinėje parodoje „EXPO 2017“ generalinis komisaras Romas Jankauskas.

Pasaulinė paroda „EXPO 2017“ Kazachstano sostinėje Astanoje prasidės birželio 10 d. ir tęsis tris mėnesius. Šiemet jos tema – ateities energija. Tikimasi, kad joje dalyvaus per šimtą valstybių ir keliolika tarptautinių organizacijų (Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija, UNESCO, Pasaulio bankas, OPEC, Tarptautinė atsinaujinančiosios energijos agentūra ir kt.).

„EXPO 2017“ – dvyliktoji pasaulinė paroda, kurioje dalyvaus ir Lietuva. Pirmą kartą pasaulinėje parodoje Paryžiuje 1900 m. mūsų šalis dalyvavo neoficialiai. Aplinkos ministerijai „EXPO 2017“ tai bus septintoji pasaulinė paroda, kurioje ji rengia mūsų šalies pristatymą.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »