LR Ūkio ministras dalyvauja gyvybės mokslų forume „BIO International Convention 2017“ JAV

Publikuota: 2017 m. birželio 19 d. pirmadienis

Š. m. birželio 18–23 d. ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius kartu su verslo ir mokslo delegacija bei VšĮ „Versli Lietuva“ atstovais su darbo vizitu lankosi Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Ūkio ministras pirmą kartą šalies istorijoje buvo pakviestas atidaryti didžiausią pasaulyje gyvybės mokslų forumą „BIO International Convention 2017“, taip pat esamiems ir potencialiems mokslo ir verslo partneriams pristatyti Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus potencialą ir plėtrą.

Gyvybės mokslų forumo metu vyks susitikimai su JAV, Japonijos, Belgijos, Indijos ir Vokietijos atstovais. Planuojama, kad iš viso į renginį susirinks daugiau kaip 20 000 dalyvių iš 65 valstybių. 

Vizito metu bus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su verslo ir technologijų agentūra „Berlin Partner for Technologies“, kuri užtikrins glaudų dvišalį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Vokietijos gyvybės mokslų srityje. Tikimasi, kad Lietuvai itin svarbios eksporto partnerės – Vokietijos – atstovų delegacija kitąmet vyksiančiame „Life Sciences Baltics 2018“ bus didžiausia iki šiol Lietuvoje apsilankiusi gyvybės mokslų delegacija iš šios šalies.

Lietuvos atstovai taip pat pakviesti į forumo „BIO International Convention 2017“ „Innovation Hubs“ sesiją, kurioje bus pristatoma mūsų šalies gyvybės mokslų sektoriaus infrastruktūra ir tarptautinio bendradarbiavimo potencialas bei Lietuvoje vyksiantis „Life Sciences Baltics 2018“ forumas.

„Esame pasirengę pristatyti Lietuvos pažangą gyvybės mokslų srityje ir pasiūlyti Lietuvoje sukurtus produktus bei paslaugas pasaulinei gyvybės mokslų rinkai “, – sako ūkio ministras M. Sinkevičius.

JAV taip pat numatyti ūkio ministro susitikimai su svarbiausiais „startuolių“ ekosistemos atstovais Silicio slėnyje bei inovatyviausiomis ir pasaulio dėmesį pritraukiančiomis įmonėmis, tokiomis kaip „Hyperloop One“.

„Siekdami į Lietuvą pritraukti pasaulinio lygio investicijų, esame parengę galimybių studijų, kurias pristatysime vizito metu“, – pabrėžia M. Sinkevičius. 

 Ūkio ministro M. Sinkevičiaus vadovaujama verslo ir mokslo delegacija lankysis ir viename geriausių pasaulio universitetų – Stanforde, kur su universiteto bendruomene diskutuos ir dalysis patirtimi, kaip skatinti jaunimo verslumą ir komercinti mokslines idėjas Lietuvai siekiant ambicingo tikslo – tapti Rytų Europos startuolių rojumi.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Ūkio ministerijoje – moterų verslumui skatinti skirtas renginys

Ūkio ministerija kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ lapkričio 30 dieną Vilniuje organizuoja moterų verslumui skatinti skirtą renginį „Versli, veikli, išmani“, kurio metu vyks seminaras ir praktiniai užsiėmimai, padėsiantys žengti savo verslo kūrimo ir plėtros link. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »

Siekdama spartinti inovacijas „Visa“ atveria savo platformą startuoliams

Rugsėjo 25-27 dienomis finansinių technologijų kūrėjai yra kviečiami dalyvauti renginyje „Hack the Money“. skaityti »

Trečiasis Vilniaus inovacijų forumas: nuo svečių iš NASA iki atviro inovacijų maršruto vilniečiams

Forume „Innovation Drift“ didelis dėmesys bus skiriamas kibernetiniam saugumui, potencialiems technologijų keliamiems pavojams, robotikai, transportui, kosminėms ir nanodalelių technologijoms, išmaniems miestams. skaityti »

Baltijos kelio 28-osioms metinėms paminėti – paroda ir koncertas

LR Seimo rūmuose eksponuojama fotografijų paroda „Bunda jau Baltija“. skaityti »

Lietuvos paviljonas parodoje „EXPO 2017“ – svarbių tarptautinių susitikimų vieta

Lietuvos paviljonas yra tarp dešimties populiariausių tarptautinės parodos „EXPO 2017“, kuri šiuo metu vyksta Kazachstano sostinėje Astanoje, paviljonų. skaityti »

SMK organizuoja jaunimo kūrybos festivalį „Galiu kurti prie jūros“

Liepos 11–13 dienomis Klaipėdoje pirmą kartą organizuojamas jaunimo kūrybiškumą skatinantis trijų dienų festivalis „Galiu kurti prie jūros“. Festivalis yra nemokamas, skirtas 14-25 metų jaunimui, ieškančiam prasmingos ir kūrybiškos veiklos. skaityti »

VU biblioteka kviečia į parodą „Keliaujanti Lietuva“

Vilniaus universiteto biblioteka pasitinka vasarą, pristatydama teminę parodą „Keliaujanti Lietuva“. skaityti »

Parodoje „EXPO 2017“ – Nacionalinė Lietuvos diena

Kazachstano sostinėje Astanoje nuo birželio 10 d. vyksta pasaulinė paroda „EXPO 2017“. Joninių išvakarės, birželio 23-ioji, parodoje paskelbta Lietuvos nacionaline diena. skaityti »

8-asis „Hacker Games“: nuo uodų naikinimo aparato iki išmaniųjų technologijų akliesiems

Visą savaitgalį kūrybiškiausi programinės, techninės įrangos ir žaidimų kūrėjai varžėsi 8-ajame VGTU „LinkMenų fabrike“ vykusiame hakatone „Hacker Games“. skaityti »

LR Ūkio ministras dalyvauja gyvybės mokslų forume „BIO International Convention 2017“ JAV

Birželio 18–23 d. ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius kartu su verslo ir mokslo delegacija bei VšĮ „Versli Lietuva“ atstovais su darbo vizitu lankosi Jungtinėse Amerikos Valstijose. skaityti »