Vokietijoje – pasaulinė paroda „Light + Building 2012“

Publikuota: 2012 m. balandžio 17 d. antradienis

Frankfurte prie Maino (Vokietijoje) š. m. balandžio 15–20 dienomis vyksta tarptautinė paroda „Light + Building 2012“, kviečianti visus, besidominčius architektūros ir technologijų naujovėmis bei rinkos tendencijomis. Kas antrus metus vykstančiame renginyje pristatomi apšvietimo, elektros instaliacijos, komunikacijos, informacinės ir komunikacinės įrangos, pastatų automatizacijos produktai ir sprendimai.

Pagrindinės šių metų „Light + Building“ temos – apšvietimas, intelektiniai, arba „protingi“, pastatai bei „žalioji“ energetika. Nemažai dėmesio skiriama ir energijos apskaitos, taupymo bei atsinaujinančios energetikos temoms. Be to, parodos metu rengiamas festivalis „Luminale 2012“, kurio organizatoriai kviečia dalytis patirtimi bei diskutuoti rūpimais klausimais. Na, o geriausius praėjusių metų „protingų“ pastatų projektus pagerbs ir apdovanos tarptautinė KNX asociacija, vienijanti beveik tris šimtus narių ir turinti per 30 tūkst. partnerių iš 112-os pasaulio šalių.

Parodoje savo produktus ir paslaugas pristato tokios pasaulinės kompanijos, kaip „Jung“, „Gira“, „Schneider“, „Berker“, ABB. Lietuvai parodoje atstovauja įmonių grupė „Penki kontinentai“ – nuo 2006 metų esant KNX partnerė. Bendrovės Intelektinių pastatų projektų skyriaus vadovo Vaidoto Bijūno teigimu, „Light + Building“ supažindina su naujausiais produktais, suteikia galimybę pasidalyti sukaupta patirtimi, susitikti su partneriais.

„Lietuvoje intelektiniai pastatai taip pat jau atranda savo klientų. Tą įrodė ir neseniai Vilniuje vykusi paroda „Resta“, kurioje pristatėme savo „Smart Buildings“ sprendimus, sulaukusius nemažo lankytojų susidomėjimo. Taigi, „Light + Building 2012“ – renginys, kuriame turime galimybę išvysti, kokios tendencijos ir mados vyrauja „protingų“ pastatų rinkoje, kokie nauji produktai paklausūs. Be to, parodoje turime galimybę susitikti su ilgamete mūsų partnere kompanija „Jung“, kuri šiemet švenčia solidų 100 metų jubiliejų“, – teigė V. Bijūnas.

Plačiau apie „Penkių kontinentų“ intelektinius pastatus >>>

Daugiau informacijos apie parodą rasite >>>

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha