Vilniuje – progreso konferencija „LOGIN 2012“

Publikuota: 2012 m. gegužės 31 d. ketvirtadienis

Visi, besidomintys naujausiomis technologijomis ir interneto tendencijomis, š. m. gegužės 31–birželio 1 dienomis renkasi „Litexpo“ konferencijų centre, kur jau šeštus metus iš eilės vyksta didžiausia Baltijos šalyse progreso konferencija „LOGIN 2012“.

„Šiais metais konferencija gali didžiuotis visame pasaulyje žinomais progreso vizionieriais, kurie kartu su Lietuvos interneto ekspertais dalijasi savo patirtimi bei įžvalgomis. Džiaugiamės, kad per šešerius metus LOGIN išaugo iki didžiausios Baltijos šalyse technologijų konferencijos, sutraukiančios svečius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos“, – sako LOGIN direktorius Arnoldas Rogoznyj.

Pagrindinės konferencijos veiklos suskirstytos į 4-ias dalis: asmeninės technologijos, naujoji žiniasklaida, ateities miestai bei skaitmeninis verslas. Savo patirtimi su konferencijos svečiais dalysis tokie technologijų bei progreso ekspertai, kaip Jimmy Wales'as („Wikipedia“), Ajaz'as Ahmed'as (AKQA), Joshua Partridge'as („Yahoo!“), Tiit'as Paananen'as („Skype“) – iš viso daugiau nei 60 pranešėjų iš Lietuvos bei 12-os užsienio šalių. Tarp LOGIN pranešėjų – ir Lietuvos IT bendrovės „Penki kontinentai“ atstovas Tomas Okmanas, kalbėsiantis apie ateities tinklą ir naujausių technologijų įsitvirtinimą paprasto žmogaus kasdieniame gyvenime.

„Technologijų augimo tempai ir mastai tokie milžiniški, kad jie gali nustebinti net daug mačiusį ir išmanantį specialistą. Kasdieniame žmonių gyvenime atsiranda ir ateityje nuolat atsiras vis daugiau neįtikėtinų, galbūt kol kas tik fantastiniuose filmuose matomų dalykų, kurie, sparčiai tobulėjant technologijoms, tampa vis realesni. O kokie jie ir kaip jie keis mūsų gyvenimus, sužinosite apsilankę konferencijoje“, – sako „Penkių kontinentų“ Tinklo operacijų centro vadovas T. Okmanas.

Beje, gera žinia tiems, kas neturi galimybės dviem dienoms nerti į interneto ir inovacijų sūkurį. Kanalo „Penki TV“ komanda kviečia visus norinčius užsukti į svetainę www.scena.lt ir čia stebėti tiesioginę viso renginio transliaciją arba įkelti transliaciją į savo svetainę (URL nuoroda). Ji vykdoma pasitelkus į pagalbą OTT (angl. Over the Top) technologiją, kuri leidžia transliuoti vaizdo medžiagą į bet kurią pasaulio vietą ir bet kokiame įrenginyje (kompiuteryje, televizoriuje, išmaniajame telefone, planšetėje).

Dar viena „Penki TV“ dovana visiems su nekantrumu laukiantiems LOGIN – išsamūs ir spalvingi vaizdo siužetai apie konferencijos renginius, svečius, užkulisius, staigmenas laidoje „IT+“, kurią galima žiūrėti ne tik „Penki TV“ kanalu, bet ir atsidarius informacinį portalą www.penki.lt ar apsilankius „Penki TV“ kanale „YouTube“.

Na, o dviejų dienų progreso konferenciją „LOGIN 2012“ vainikuos Lietuvos interneto apdovanojimai, kuriuose net 25 LOGIN statulėles atsiims geriausi iš geriausiųjų Lietuvos interneto kūrėjų.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »