Vilniuje – progreso konferencija „LOGIN 2012“

Publikuota: 2012 m. gegužės 31 d. ketvirtadienis

Visi, besidomintys naujausiomis technologijomis ir interneto tendencijomis, š. m. gegužės 31–birželio 1 dienomis renkasi „Litexpo“ konferencijų centre, kur jau šeštus metus iš eilės vyksta didžiausia Baltijos šalyse progreso konferencija „LOGIN 2012“.

„Šiais metais konferencija gali didžiuotis visame pasaulyje žinomais progreso vizionieriais, kurie kartu su Lietuvos interneto ekspertais dalijasi savo patirtimi bei įžvalgomis. Džiaugiamės, kad per šešerius metus LOGIN išaugo iki didžiausios Baltijos šalyse technologijų konferencijos, sutraukiančios svečius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos“, – sako LOGIN direktorius Arnoldas Rogoznyj.

Pagrindinės konferencijos veiklos suskirstytos į 4-ias dalis: asmeninės technologijos, naujoji žiniasklaida, ateities miestai bei skaitmeninis verslas. Savo patirtimi su konferencijos svečiais dalysis tokie technologijų bei progreso ekspertai, kaip Jimmy Wales'as („Wikipedia“), Ajaz'as Ahmed'as (AKQA), Joshua Partridge'as („Yahoo!“), Tiit'as Paananen'as („Skype“) – iš viso daugiau nei 60 pranešėjų iš Lietuvos bei 12-os užsienio šalių. Tarp LOGIN pranešėjų – ir Lietuvos IT bendrovės „Penki kontinentai“ atstovas Tomas Okmanas, kalbėsiantis apie ateities tinklą ir naujausių technologijų įsitvirtinimą paprasto žmogaus kasdieniame gyvenime.

„Technologijų augimo tempai ir mastai tokie milžiniški, kad jie gali nustebinti net daug mačiusį ir išmanantį specialistą. Kasdieniame žmonių gyvenime atsiranda ir ateityje nuolat atsiras vis daugiau neįtikėtinų, galbūt kol kas tik fantastiniuose filmuose matomų dalykų, kurie, sparčiai tobulėjant technologijoms, tampa vis realesni. O kokie jie ir kaip jie keis mūsų gyvenimus, sužinosite apsilankę konferencijoje“, – sako „Penkių kontinentų“ Tinklo operacijų centro vadovas T. Okmanas.

Beje, gera žinia tiems, kas neturi galimybės dviem dienoms nerti į interneto ir inovacijų sūkurį. Kanalo „Penki TV“ komanda kviečia visus norinčius užsukti į svetainę www.scena.lt ir čia stebėti tiesioginę viso renginio transliaciją arba įkelti transliaciją į savo svetainę (URL nuoroda). Ji vykdoma pasitelkus į pagalbą OTT (angl. Over the Top) technologiją, kuri leidžia transliuoti vaizdo medžiagą į bet kurią pasaulio vietą ir bet kokiame įrenginyje (kompiuteryje, televizoriuje, išmaniajame telefone, planšetėje).

Dar viena „Penki TV“ dovana visiems su nekantrumu laukiantiems LOGIN – išsamūs ir spalvingi vaizdo siužetai apie konferencijos renginius, svečius, užkulisius, staigmenas laidoje „IT+“, kurią galima žiūrėti ne tik „Penki TV“ kanalu, bet ir atsidarius informacinį portalą www.penki.lt ar apsilankius „Penki TV“ kanale „YouTube“.

Na, o dviejų dienų progreso konferenciją „LOGIN 2012“ vainikuos Lietuvos interneto apdovanojimai, kuriuose net 25 LOGIN statulėles atsiims geriausi iš geriausiųjų Lietuvos interneto kūrėjų.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »