Verslo misijos į Mongoliją delegacijoje – BS/2 atstovai

Publikuota: 2012 m. balandžio 15 d. sekmadienis

Lietuvos verslo konfederacija, bendradarbiaudama su Lietuvos ambasada Kinijoje, š. m. balandžio 15–19 dienomis inicijuoja Verslo misiją į Mongoliją. Jos metu planuojamas verslo forumas, dvišaliai susitikimai su įvairių ūkio sektorių bei valstybinių institucijų atstovais, vietinių įmonių lankymas, susitikimai su asocijuotų verslo struktūrų atstovais, konsultacijos su vietos ekspertais. Delegaciją lydės Lietuvos Respublikos užsienio reikalų viceministrė Asta Skaisgirytė Liauškienė, o delegacijos vadovo pareigas eis Lietuvos verslo konfederacijos generalinis direktorius Algimantas Akstinas. Kartu su verslo delegacija Ulan Batore lankysis ir Lietuvos ambasadorė Kinijoje Lina Antanavičienė, kuri atstovauja Lietuvai ir Mongolijoje.

Tarp delegacijos dalyvių – ir bankinių technologijų bendrovės BS/2, dirbančios Mongolijos rinkoje nuo 2006 metų, atstovai. Anot įmonės Pardavimo departamento direktoriaus Pauliaus Bučelio, Mongolija atveria verslui daug galimybių, tad svarbu jas tinkamai išnaudoti.

„Mongolija – turtinga gamtos išteklių ir sparčiai besivystanti valstybė, todėl tai gali būti potenciali rinka Lietuvos verslininkams. Kompanija BS/2 žinoma Mongolijos bankiniam sektoriui – kai kurie šalies bankai jau naudojasi bendrovės tiekiamais „Wincor Nixdorf“ bankomatais, yra įsidiegę BS/2 specialistų kuriamą programinę įrangą: savitarnos įrenginių vaizdo monitoringo sprendimą „ATMeye.iQ“, kitus „.iQ“ šeimos produktus. Vizito Mongolijoje metu planuojame susitikti su esamais partneriais, klientais („Tridum e-Security“, „Khan Bank“), aptarti bendradarbiavimo perspektyvas“, – teigė P. Bučelis.

Misijos metu surengtame verslo forume laukiama Centrinio banko, kitų komercinių bankų atstovų, tad, anot BS/2 atstovo, tai gera galimybė plėsti klientų gretas ir išsamiau supažindinti su savo paslaugomis bei produktais. Didelio Mongolijos bankų ir finansų institucijų susidomėjimo sulaukia BS/2 tiekiami bankomatai su „cash-in“ technologija, t. y. ne tik išduodantys, bet ir priimantys grynuosius pinigus. Be to, Lietuvos bendrovė gali pasiūlyti šių įrenginių naudotojams ir techninės priežiūros, konsultavimo, specialistų mokymo paslaugų, įvairių programinių produktų.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje tiekdama „Wincor Nixdorf“ techninę įrangą, teikdama jos priežiūros ir palaikymo paslaugas, kurdama programinius sprendimus savitarnos įrenginiams bei siūlydama užsakomųjų paslaugų bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie bendrovę BS/2 ir jos produktus >>>

Plačiau apie verslo misiją >>>

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kompleksiniam savitarnos įrenginių apsaugos sprendimui „ATMeye.iQ“ – aukso medalis

Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 plėtojamas kompleksinis savitarnos įrenginių apsaugos ir monitoringo sprendimas „ATMeye.iQ“ gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ aukso medalį. skaityti »

„Connected Commerce“ principas – bankų, mažmeninės prekybos ir klientų bendra ateitis

Dabartiniai verslininkai, atsižvelgdami į šiuolaikinio žmogaus poreikius, stengiasi pasiūlyti naujus, kuo inovatyvesnius sprendimus, padedančius taupyti klientų laiką. skaityti »

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »