Verslo misijos į Mongoliją delegacijoje – BS/2 atstovai

Publikuota: 2012 m. balandžio 15 d. sekmadienis

Lietuvos verslo konfederacija, bendradarbiaudama su Lietuvos ambasada Kinijoje, š. m. balandžio 15–19 dienomis inicijuoja Verslo misiją į Mongoliją. Jos metu planuojamas verslo forumas, dvišaliai susitikimai su įvairių ūkio sektorių bei valstybinių institucijų atstovais, vietinių įmonių lankymas, susitikimai su asocijuotų verslo struktūrų atstovais, konsultacijos su vietos ekspertais. Delegaciją lydės Lietuvos Respublikos užsienio reikalų viceministrė Asta Skaisgirytė Liauškienė, o delegacijos vadovo pareigas eis Lietuvos verslo konfederacijos generalinis direktorius Algimantas Akstinas. Kartu su verslo delegacija Ulan Batore lankysis ir Lietuvos ambasadorė Kinijoje Lina Antanavičienė, kuri atstovauja Lietuvai ir Mongolijoje.

Tarp delegacijos dalyvių – ir bankinių technologijų bendrovės BS/2, dirbančios Mongolijos rinkoje nuo 2006 metų, atstovai. Anot įmonės Pardavimo departamento direktoriaus Pauliaus Bučelio, Mongolija atveria verslui daug galimybių, tad svarbu jas tinkamai išnaudoti.

„Mongolija – turtinga gamtos išteklių ir sparčiai besivystanti valstybė, todėl tai gali būti potenciali rinka Lietuvos verslininkams. Kompanija BS/2 žinoma Mongolijos bankiniam sektoriui – kai kurie šalies bankai jau naudojasi bendrovės tiekiamais „Wincor Nixdorf“ bankomatais, yra įsidiegę BS/2 specialistų kuriamą programinę įrangą: savitarnos įrenginių vaizdo monitoringo sprendimą „ATMeye.iQ“, kitus „.iQ“ šeimos produktus. Vizito Mongolijoje metu planuojame susitikti su esamais partneriais, klientais („Tridum e-Security“, „Khan Bank“), aptarti bendradarbiavimo perspektyvas“, – teigė P. Bučelis.

Misijos metu surengtame verslo forume laukiama Centrinio banko, kitų komercinių bankų atstovų, tad, anot BS/2 atstovo, tai gera galimybė plėsti klientų gretas ir išsamiau supažindinti su savo paslaugomis bei produktais. Didelio Mongolijos bankų ir finansų institucijų susidomėjimo sulaukia BS/2 tiekiami bankomatai su „cash-in“ technologija, t. y. ne tik išduodantys, bet ir priimantys grynuosius pinigus. Be to, Lietuvos bendrovė gali pasiūlyti šių įrenginių naudotojams ir techninės priežiūros, konsultavimo, specialistų mokymo paslaugų, įvairių programinių produktų.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje tiekdama „Wincor Nixdorf“ techninę įrangą, teikdama jos priežiūros ir palaikymo paslaugas, kurdama programinius sprendimus savitarnos įrenginiams bei siūlydama užsakomųjų paslaugų bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie bendrovę BS/2 ir jos produktus >>>

Plačiau apie verslo misiją >>>

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »