Vasaros sezonu „Penki TV“ eteryje – laida „Vasaros ritmu“

Publikuota: 2017 m. birželio 1 d. ketvirtadienis

„Penki TV“ kūrybinė komanda vasaros sezoną pasitinka su laida  „Vasaros ritmu“. „Penki TV“ reporterės – Aina Kirdulienė, Ieva Gasparovičiūtė ir Virginija Kučinskaitė (žr. nuotrauką) – rengs aktualius reportažus ne tik iš vasarojančios sostinės, bet  ir kitų Lietuvos vietovių. Vaikams skirti renginiai, socialinės erdvės, muzikos festivaliai, koncertai, parodos – visa tai aprėps TV kameros objektyvas. Nemažai dėmesio bus skiriama ir mieste rengiamiems sveikatingumo projektams, visuomeninėms akcijoms. Žodžiu, tris vasaros mėnesius gyvensime tuo, kuo alsuos kultūringa sostinė.

„Renginių vasaros metu tikrai gausu. Dirbantiems žmonėms ne visada užtenka laiko viską aprėpti, visur sudalyvauti. Todėl žiūrovus renginiuose kviečiame dalyvauti netiesiogiai. Užtrukę vos 15 min. susipažinsite su įsimintiniausiais vasaros susibūrimais ar renginiais. Be to, laidoje patarsime, kur verta apsilankyti, jei atsirastų laisvų vasaros vakarų“, – laidos reikalingumu neabejoja „Penki TV“ vadovė Ieva Baniulytė.

Jau pirmojoje laidoje „Vasaros ritmu“, simboliškai prasidėsiančioje pačią pirmąją birželio dieną, žiūrovams pasiūlysime prisiminti folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ akimirkas; kamerinės muzikos gerbėjams pristatysime unikalią Kairėnų vasaros festivalio programą; priminsime projektą „Kinas po žvaigždėmis“, kurį jau spėjo pamėgti kultūringi nakvišos, ir patarsime, kur galėtų  užsukti vilniečių šeimos su mažais vaikais, kad vasara prasidėtų  išties įspūdingai.

Taigi „Penki TV“ taria : „Sezonas baigėsi – sezonas prasideda!“  Iki susitikimo kiekvieną vasaros ketvirtadienį su „Vasaros ritmu“.
Pirmoji vasaros pradžios laida>>

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »