Vasaros sezonu „Penki TV“ eteryje – laida „Vasaros ritmu“

Publikuota: 2017 m. birželio 1 d. ketvirtadienis

„Penki TV“ kūrybinė komanda vasaros sezoną pasitinka su laida  „Vasaros ritmu“. „Penki TV“ reporterės – Aina Kirdulienė, Ieva Gasparovičiūtė ir Virginija Kučinskaitė (žr. nuotrauką) – rengs aktualius reportažus ne tik iš vasarojančios sostinės, bet  ir kitų Lietuvos vietovių. Vaikams skirti renginiai, socialinės erdvės, muzikos festivaliai, koncertai, parodos – visa tai aprėps TV kameros objektyvas. Nemažai dėmesio bus skiriama ir mieste rengiamiems sveikatingumo projektams, visuomeninėms akcijoms. Žodžiu, tris vasaros mėnesius gyvensime tuo, kuo alsuos kultūringa sostinė.

„Renginių vasaros metu tikrai gausu. Dirbantiems žmonėms ne visada užtenka laiko viską aprėpti, visur sudalyvauti. Todėl žiūrovus renginiuose kviečiame dalyvauti netiesiogiai. Užtrukę vos 15 min. susipažinsite su įsimintiniausiais vasaros susibūrimais ar renginiais. Be to, laidoje patarsime, kur verta apsilankyti, jei atsirastų laisvų vasaros vakarų“, – laidos reikalingumu neabejoja „Penki TV“ vadovė Ieva Baniulytė.

Jau pirmojoje laidoje „Vasaros ritmu“, simboliškai prasidėsiančioje pačią pirmąją birželio dieną, žiūrovams pasiūlysime prisiminti folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ akimirkas; kamerinės muzikos gerbėjams pristatysime unikalią Kairėnų vasaros festivalio programą; priminsime projektą „Kinas po žvaigždėmis“, kurį jau spėjo pamėgti kultūringi nakvišos, ir patarsime, kur galėtų  užsukti vilniečių šeimos su mažais vaikais, kad vasara prasidėtų  išties įspūdingai.

Taigi „Penki TV“ taria : „Sezonas baigėsi – sezonas prasideda!“  Iki susitikimo kiekvieną vasaros ketvirtadienį su „Vasaros ritmu“.
Pirmoji vasaros pradžios laida>>

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Įdomi televizijos programa aktuali ir vasarą

Išmanioji „Skynet“ televizija siūlo mėgautis HD TV kanalų kokybe. skaityti »

„Penkių kontinentų“ atstovai dalyvavo atidarant Kazachstano Respublikos garbės konsulatą

2017 metų birželio 12 dieną Vilniuje atidarytas Kazachstano Respublikos garbės konsulatas. skaityti »

„Skynet“ komanda „Europos dviračių iššūkyje“ įmonių kategorijoje iškovojo 3 vietą

Gegužės mėnesį Europos miestuose tradiciškai buvo skatinama jungtis prie tarptautinės iniciatyvos „Europos dviračių iššūkis 2017“ ir kuo daugiau važinėti dviračiais. skaityti »

Didinamos atsiskaitymo banko kortelėmis galimybės

„ASHBURN International“ didžiuosiuose Lietuvos miestų paštuose ir didžiuosiuose šalies rajonų paštuose diegė mokėjimo terminalus. skaityti »

Dėmesys bankinio sektoriaus ir mažmeninės prekybos sinergijai

Tomas Augucevičius, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas, pasidalino įspūdžiais iš „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimo, kuriame dalyvavo 180 svečių iš 34 pasaulio šalių. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ baigė 6-ąjį sezoną ir kviečia vasarą praleisti su knyga

Jau 6 metus gyvuojanti laida „Knygos per „Penki TV“ mėgstantiems skaityti tapo savotišku kelrodžiu po literatūrinius reiškinius. skaityti »

Inovatyvus BS/2 technologinis sprendimas sulaukė tarptautinio apdovanojimo

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 kasmečiame didžiausios pasaulyje bankinės įrangos gamintojos „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime buvo įvertinta prestižiniu tarptautiniu apdovanojimu „Special Achievement Banking 2017“ už Azerbaidžane įgyvendintą inovatyvų technologinį sprendimą. skaityti »

Spartusis šviesolaidinis internetas į namus ateis greičiau nei vasaros šiluma

Užsisakę itin didelės spartos (1 Gb/s) „Skynet“ internetą, juo galėsite naudotis jau kitą darbo dieną! skaityti »

Vasaros sezonu „Penki TV“ eteryje – laida „Vasaros ritmu“

Nuo birželio pradžios „Penki TV“ rengs aktualius reportažus ne tik iš vasarojančios sostinės, bet ir kitų Lietuvos vietovių. skaityti »

„Savaitės pjūvis“ ir jos autorius atsisveikina su žiūrovais

Ilgametis „Penki TV“ studijos bendradarbis, politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas, baigia laidas „Savaitės pjūvis“ ir „Aktualus interviu“. skaityti »