Vasaros sezonu „Penki TV“ eteryje – laida „Vasaros ritmu“

Publikuota: 2017 m. birželio 1 d. ketvirtadienis

„Penki TV“ kūrybinė komanda vasaros sezoną pasitinka su laida  „Vasaros ritmu“. „Penki TV“ reporterės – Aina Kirdulienė, Ieva Gasparovičiūtė ir Virginija Kučinskaitė (žr. nuotrauką) – rengs aktualius reportažus ne tik iš vasarojančios sostinės, bet  ir kitų Lietuvos vietovių. Vaikams skirti renginiai, socialinės erdvės, muzikos festivaliai, koncertai, parodos – visa tai aprėps TV kameros objektyvas. Nemažai dėmesio bus skiriama ir mieste rengiamiems sveikatingumo projektams, visuomeninėms akcijoms. Žodžiu, tris vasaros mėnesius gyvensime tuo, kuo alsuos kultūringa sostinė.

„Renginių vasaros metu tikrai gausu. Dirbantiems žmonėms ne visada užtenka laiko viską aprėpti, visur sudalyvauti. Todėl žiūrovus renginiuose kviečiame dalyvauti netiesiogiai. Užtrukę vos 15 min. susipažinsite su įsimintiniausiais vasaros susibūrimais ar renginiais. Be to, laidoje patarsime, kur verta apsilankyti, jei atsirastų laisvų vasaros vakarų“, – laidos reikalingumu neabejoja „Penki TV“ vadovė Ieva Baniulytė.

Jau pirmojoje laidoje „Vasaros ritmu“, simboliškai prasidėsiančioje pačią pirmąją birželio dieną, žiūrovams pasiūlysime prisiminti folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ akimirkas; kamerinės muzikos gerbėjams pristatysime unikalią Kairėnų vasaros festivalio programą; priminsime projektą „Kinas po žvaigždėmis“, kurį jau spėjo pamėgti kultūringi nakvišos, ir patarsime, kur galėtų  užsukti vilniečių šeimos su mažais vaikais, kad vasara prasidėtų  išties įspūdingai.

Taigi „Penki TV“ taria : „Sezonas baigėsi – sezonas prasideda!“  Iki susitikimo kiekvieną vasaros ketvirtadienį su „Vasaros ritmu“.
Pirmoji vasaros pradžios laida>>

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »