Vasaros sezonu „Penki TV“ eteryje – laida „Vasaros ritmu“

Publikuota: 2017 m. birželio 1 d. ketvirtadienis

„Penki TV“ kūrybinė komanda vasaros sezoną pasitinka su laida  „Vasaros ritmu“. „Penki TV“ reporterės – Aina Kirdulienė, Ieva Gasparovičiūtė ir Virginija Kučinskaitė (žr. nuotrauką) – rengs aktualius reportažus ne tik iš vasarojančios sostinės, bet  ir kitų Lietuvos vietovių. Vaikams skirti renginiai, socialinės erdvės, muzikos festivaliai, koncertai, parodos – visa tai aprėps TV kameros objektyvas. Nemažai dėmesio bus skiriama ir mieste rengiamiems sveikatingumo projektams, visuomeninėms akcijoms. Žodžiu, tris vasaros mėnesius gyvensime tuo, kuo alsuos kultūringa sostinė.

„Renginių vasaros metu tikrai gausu. Dirbantiems žmonėms ne visada užtenka laiko viską aprėpti, visur sudalyvauti. Todėl žiūrovus renginiuose kviečiame dalyvauti netiesiogiai. Užtrukę vos 15 min. susipažinsite su įsimintiniausiais vasaros susibūrimais ar renginiais. Be to, laidoje patarsime, kur verta apsilankyti, jei atsirastų laisvų vasaros vakarų“, – laidos reikalingumu neabejoja „Penki TV“ vadovė Ieva Baniulytė.

Jau pirmojoje laidoje „Vasaros ritmu“, simboliškai prasidėsiančioje pačią pirmąją birželio dieną, žiūrovams pasiūlysime prisiminti folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“ akimirkas; kamerinės muzikos gerbėjams pristatysime unikalią Kairėnų vasaros festivalio programą; priminsime projektą „Kinas po žvaigždėmis“, kurį jau spėjo pamėgti kultūringi nakvišos, ir patarsime, kur galėtų  užsukti vilniečių šeimos su mažais vaikais, kad vasara prasidėtų  išties įspūdingai.

Taigi „Penki TV“ taria : „Sezonas baigėsi – sezonas prasideda!“  Iki susitikimo kiekvieną vasaros ketvirtadienį su „Vasaros ritmu“.
Pirmoji vasaros pradžios laida>>

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »

„Cash Management.iQ“ – papildoma grynųjų pinigų inkasacijos kontrolė

Lietuvos bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ jau ne vienerius metus siūlo finansinėms įstaigoms grynųjų pinigų valdymo sistemą „Cash Management.iQ“, padedančią automatizuoti grynųjų pinigų paskirstymą visose jų įdėjimo ir išėmimo vietose. skaityti »

Stiprinama partnerystė su mažmeninės prekybos sprendimų bendrove „Symphony EYC“ (1)

Įmonių grupėje „Penki kontinentai“ su darbo vizitu lankėsi tarptautinės bendrovės „Symphony EYC“ atstovai skaityti »

„Vežanti“ interneto kaina studentams – nepramiegok!

Ar yra studentų, galinčių bent vieną dieną praleisti be interneto? Juo labiau, kad šiemetinė vasara nelepina šiluma. O atėjus rudeniui internetas tampa ne tik laisvalaikio pramoga, bet ir vertingu žinių šaltiniu, ryšio su dėstytojais ir kursiokais kanalu. skaityti »

Įmonių grupę „Penki kontinentai“ aplankė „Aersud Elicotteri“ prezidentas (1)

Italijos sraigtasparnių bendrovės „Aersud Elicotteri“ prezidentas Riccardo Aichner lankėsi įmonių grupėje „Penki kontinentai“. skaityti »

Dar tobulesnė „SmartSafe.iQ“: išplėstas funkcionalumas, sukurta WEB vartotojo sąsaja

Siekiant dar labiau optimizuoti kasininkų darbą, BS/2 specialistai į sistemą įdiegė modulį, automatizuojantį valiutos keitimą. skaityti »

Gruzijos banko „Liberty bank“ atstovai domėjosi Lietuvos bendrovės siūlomais bankiniais sprendimais

Liepos pradžioje įmonių grupėje „Penki kontinentai“ lankėsi Gruzijos banko „Liberty bank“ atstovai. skaityti »