Tarptautinis forumas „Nuotolinės paslaugos, kortelės ir mokėjimai 2013“

Publikuota: 2013 m. gegužės 31 d. penktadienis

2013 metų birželio 3–4 dienomis Maskvoje vyks tarptautinis PLUS forumas „Nuotolinės paslaugos, kortelės ir mokėjimai 2013“. Ketvirtą kartą rengiamą forumą organizuoja finansų ir bankininkystės temoms skirtas žurnalas PLUS.

Beveik trijų tūkstančių kvadratinių metrų „Forum Hall“ komplekse vyks konferencija, paroda ir apvaliojo stalo diskusijos nuotolinių finansinių paslaugų temomis. Konferencijoje bus galima išgirsti pripažintų rinkos ekspertų pranešimų, kuriuose jie dalysis patirtimi, apžvelgs įgyvendintų projektų rezultatus, aptars kylančias problemas ir tolimesnes rinkos perspektyvas. Parodoje kompanijos pristatys savo naujausius produktus ir sprendimus bei sėkmingai įgyvendintus projektus.

Pagrindinės forumo temos – mobilioji ir el. bankininkystė, mokėjimo kortelės, el. valdžios projektai, NFC ir bekontaktės technologijos, el. komercija, mokėjimo terminalai, duomenų apsauga, kova su kibernetiniais nusikaltimais, duomenų apdorojimo sprendimai, lojalumas ir kt.

Renginyje laukiama mobiliosios ir elektroninės komercijos ekspertų, įvairių pasaulio regionų bankų, mokėjimo sistemų kūrėjų, draudimo kompanijų, technologijų platintojų ir pardavėjų, valdžios institucijų atstovų ir kt.

Maskvoje parodą aplankys ir bankinių technologijų bendrovės BS/2 atstovai Denis Korobkov ir Konstantin Butrimovič. Šiuo metu BS/2 sparčiai diegia mobiliąsias taikomąsias programas savo „.iQ“ šeimos produktams. Jau sukurtos mobiliosios „ATMeye.iQ ir „Service Desk.iQ sprendimų versijos.

Plačiau apie renginį >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »