Tarptautinis forumas „Nuotolinės paslaugos, kortelės ir mokėjimai 2013“

Publikuota: 2013 m. gegužės 31 d. penktadienis

2013 metų birželio 3–4 dienomis Maskvoje vyks tarptautinis PLUS forumas „Nuotolinės paslaugos, kortelės ir mokėjimai 2013“. Ketvirtą kartą rengiamą forumą organizuoja finansų ir bankininkystės temoms skirtas žurnalas PLUS.

Beveik trijų tūkstančių kvadratinių metrų „Forum Hall“ komplekse vyks konferencija, paroda ir apvaliojo stalo diskusijos nuotolinių finansinių paslaugų temomis. Konferencijoje bus galima išgirsti pripažintų rinkos ekspertų pranešimų, kuriuose jie dalysis patirtimi, apžvelgs įgyvendintų projektų rezultatus, aptars kylančias problemas ir tolimesnes rinkos perspektyvas. Parodoje kompanijos pristatys savo naujausius produktus ir sprendimus bei sėkmingai įgyvendintus projektus.

Pagrindinės forumo temos – mobilioji ir el. bankininkystė, mokėjimo kortelės, el. valdžios projektai, NFC ir bekontaktės technologijos, el. komercija, mokėjimo terminalai, duomenų apsauga, kova su kibernetiniais nusikaltimais, duomenų apdorojimo sprendimai, lojalumas ir kt.

Renginyje laukiama mobiliosios ir elektroninės komercijos ekspertų, įvairių pasaulio regionų bankų, mokėjimo sistemų kūrėjų, draudimo kompanijų, technologijų platintojų ir pardavėjų, valdžios institucijų atstovų ir kt.

Maskvoje parodą aplankys ir bankinių technologijų bendrovės BS/2 atstovai Denis Korobkov ir Konstantin Butrimovič. Šiuo metu BS/2 sparčiai diegia mobiliąsias taikomąsias programas savo „.iQ“ šeimos produktams. Jau sukurtos mobiliosios „ATMeye.iQ ir „Service Desk.iQ sprendimų versijos.

Plačiau apie renginį >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »