„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Danijos bankai renkasi CINEO šeimos produktus

Trečias pagal dydį Danijos bankas „Jyske Bank“ dalį klientų aptarnavimo padalinių planuoja pertvarkyti paversdamas juos savitarnai skirtomis erdvėmis, kur bus galima gauti daugumą finansinių paslaugų. Įgyvendinti šį tikslą bankui padeda Vokietijos koncernas „Wincor Nixdorf“. skaityti »

VU studentai semiasi patirties iš praktikų

Vilniaus universiteto (VU) Komunikacijos fakulteto kvietimu įmonių grupės „Penki kontinentai“ Sistemų administravimo departamento vadovas Tomas Okmanas tapo šios aukštojo mokslo švietimo įstaigos lektoriumi. skaityti »

Auga įmonių grupės „Penki kontinentai“ pelnas ir pajamos

Pernai įmonių grupės „Penki kontinentai“ konsoliduotos metinės pajamos padidėjo 20,7 proc. ir siekė 153,31 mln. litų (44,4 mln. eurų). 2013 metais šis rodiklis buvo 127,02 mln. litų (36,8 mln. eurų). skaityti »

Norintiems dirbti produktyviau – „Office 365“ mokymai

Prieš kelerius metus Lietuvą pasiekė bendrovės „Microsoft“ debesų technologija (angl. cloud computing) pagrįsta paslauga „Office 365“, tapusi viena populiariausių debesų kompiuterijos paslaugų visame pasaulyje. Nors šis darbo įrankis itin lengvai pritaikomas verslo poreikiams, norintiems greičiau jį perprasti ir išnaudoti visas galimybes rekomenduojami specializuoti mokymai. skaityti »

„Skynet“ sveikina moteris su pavasario švente

Mielos moterys, teateina į Jūsų širdis džiaugsminga pavasarinė nuotaika. skaityti »

Studentai ir verslininkai susitinka VGTU Karjeros dienose

Visą kovą ir balandį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) šurmuliuoja jubiliejinės, dešimtosios, Karjeros dienos. Jose aktyviai dalyvauja ne tik universiteto bendruomenė, bet ir verslo atstovai. skaityti »

SMK studentai programavimo žinių semsis verslo įmonėse

Aktyvesnis verslo įmonių ir mokslo institucijų bendradarbiavimas Lietuvoje pamažu įsibėgėja. Vienas iš sėkmingų tokios veiklos pavyzdžių – įmonių grupės „Penki kontinentai“ ir viešosios įstaigos Socialinių mokslų kolegija (SMK) partnerystė, užsimezgusi dar praėjusių metų vasarą. skaityti »

Knygų mugėje – neeilinės asmenybės ir įdomūs susitikimai

Vilniaus knygų mugę per keturias dienas aplankė 66 tūkstančiai lankytojų. Laidos „Knygos per Penki TV“ kūrėjas įamžino įdomiausias mugės akimirkas, pakalbino garsiausius autorius. skaityti »

„Penki TV“ eteryje – jau 189 kartą sveikinasi laida „IT+“

Vasario 20 dieną, penktadienį, su savo žiūrovais sveikinasi jau 189-oji laida „IT+“. Joje šįkart Jūsų laukia ne tik įdomiausios technologijų naujienos, bet ir keletas pavasariškų temų, tad kviečiame žiūrėti. skaityti »

Vilniaus knygų mugė – įkvepiančių susitikimų ir atradimų erdvė

Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyksta 16-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Jos rengėjai visus mugės dalyvius ir svečius pakvietė pasinerti į keturių dienų knygos šventę, kupiną įkvepiančių susitikimų ir atradimų. skaityti »

Vilniaus knygų mugė atidaryta – stebėkite transliaciją internete!

„Litexpo“ parodų rūmuose prasidėjusioje knygų mugėje, 5 salėje, galima stebėti, kaip kuriamos laidos „Knygos per „Penki TV“, o tie, kurie negali apsilankyti mugėje, kviečiami ją tiesiogiai stebėti internete. skaityti »