„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Šeimų šventė skatins šeimas daugiau bendrauti

Ateinantį šeštadienį „Harmony Park“ poilsio komplekse vyks nemokama Šeimų šventė, skirta paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį. Ji bus transliuojama ir per internetą. skaityti »

Tarp „We Run Vilnius“ dalyvių – sportiška „Skynet“ komanda

Šiemet į sostinės gatves išbėgo daugiau nei 7 500 dalyvių. Tarp jų – ir sportiškai nusiteikusi šviesolaidinio interneto Lietuvoje „Skynet“ komanda. skaityti »

Katedros aikštėje – „We run Vilnius“ startas ir finišas

Gegužės 24 d. Vilniaus centre vyksiančio bėgimo „We run Vilnius“ startą ir finišą bus galima stebėti ne tik minioje, bet ir per internetą. skaityti »

„Baltic Cyber Security Forum 2015“ – tiesiogiai iš Vilniaus ir Rygos

Gegužės 26 dieną Vilniuje, parodų centre „Litexpo“, vyks didžiausias Baltijos šalyse IT saugumui skirtas renginys „Baltic Cyber Security Forum 2015“. skaityti »

Maratone „We Run Vilnius“ bėgs ir draugiška „Skynet“ komanda

Gegužės 24 d. Vilniuje vyks DNB ir „Nike“ organizuojamas maratonas „We Run Vilnius“, kuriame dalyvaus ir „Skynet“ komanda. skaityti »

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ pakvietė į tradicinę šventę

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ š. m. gegužės 13 dieną pakvietė į geros kaimynystės ir draugystės šventę „Draugystės tiltai apleistuose praeities kiemuose“. skaityti »

Išmanios moterys skatinamos imtis verslo

Jau du mėnesius trunkančio projekto „Išmani moteris“ renginius galima stebėti ir per internetą. skaityti »

Paskelbtos geriausios vaikų sukurtos pasakos

Mažųjų rašytojų konkursas „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ šiemet vyko jau 8-ąjį kartą. Gegužės 8-ąją pristatyta pasakų rinktinė ir apdovanoti geriausių pasakų autoriai. skaityti »

„RESTA 2015“: taupus ir patogus gyvenimas augančiame mieste

Š. m. balandžio 22–25 dienomis Vilniuje vyko 22-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda „RESTA 2015“, kasmet po vienu stogu sutraukianti statybų pramonės profesionalus ir mėgėjus bei sulaukianti daug žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio. skaityti »

Kviečia paroda „RESTA 2015“!

Balandžio 22 dieną Vilniuje prasidėjo didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų ir remonto paroda „RESTA 2015“. skaityti »