„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

„Šeima 2015“ – prasmingas laikas su savo artimaisiais

Pirmąjį spalio savaitgalį sostinės „Siemens“ arena šurmuliavo nuo vaikų klegesio – čia vilniečius ir miesto svečius kvietė paroda „Šeima 2015“. skaityti »

Parodos „Šeima 2015“ lankytojams – „Skynet“ pramogos

Šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda, rugsėjo pradžioje surengusi vilniečiams nuotaikingą Šeimų šventę, šįkart kviečia susitikti „Siemens“ arenoje. Čia š. m. spalio 2–4 dienomis vyks paroda „Šeima 2015“. skaityti »

Naujas „Savaitės pjūvio“ sezonas ir ambicingi laidos autoriaus planai

Kanalo „Penki TV“ eteryje nuo 2008 metų kas savaitę rodoma žurnalisto ir politikos apžvalgininko Česlovo Iškausko laida „Savaitės pjūvis“ pradėjo naują sezoną. skaityti »

„IBC 2015“: nuo modernių vaizdo kamerų iki virtualiosios realybės

Rugsėjo viduryje Amsterdame vyko 48-oji tarptautinė elektroninės žiniasklaidos ir pramogų industrijos paroda-konferencija „IBC 2015“. Parodoje ne pirmus metus lankėsi ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ delegacija. skaityti »

Naujas laidos „Kultūra per „Penki TV“ sezonas: neeilinės asmenybės ir kurti įkvepianti kasdienybė

Laida „Kultūra per „Penki TV“ visus kultūros gerbėjus vėl kviečia prie ekranų ir skelbia naujo sezono pradžią. skaityti »

„Skynet“ šeimų šventėje – greitis ir geros emocijos

„Skynet“ šeimų šventėje sparčiojo interneto klientai įrodė, kad jie tokie pat greiti, kaip ir jų naudojamas internetas. skaityti »

Atsinaujinusi laida „IT+“ pristatys naujausius technologinius išradimus

Laida „IT +“ šį rudenį pasitinka pasikeitusi, nauju formatu. Jūsų laukia trys laidos rubrikos: Naujienos, Tema ir Apžvalgos. skaityti »

Dovana Vilniaus Žemynos gimnazijai – šiuolaikiški ekonomikos vadovėliai

Naujų mokslo metų proga Vilniaus Žemynos gimnaziją pasiekė netikėta dovana. Tai Lietuvos laisvosios rinkos instituto parengti vadovėliai „Ekonomika per 31 valandą“, skirti IX–X klasių mokiniams. Šia dovana pasirūpino ir gimnazijai įteikė įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai. skaityti »

Geri norai gali tapti gerais darbais

Daryti gerus darbus, dalytis gerumu ir šiluma su tais, kuriems labiausiai to reikia, – tai dovana ne tik imančiam, bet ir duodančiam. Tuo netruko įsitikinti ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai, rugsėjo pradžioje apsilankę ilgametės savo bičiulės gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ būstinėje Vilniuje. skaityti »

„Skynet“ klientams – nuotaikinga ir įkvepianti Šeimų šventė

Šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda kviečia savo klientus kartu leisti laisvalaikį ir pramogauti. Rugsėjo 12 dieną visi „Skynet“ bičiuliai laukiami nuotaikingoje Šeimų šventėje. skaityti »