„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kompanija „Wincor Nixdorf“ apdovanota už sprendimus mažmeninei prekybai

Po praėjusių metų pergalės „Top Retail Supplier“ apdovanojimuose Vokietijos kompanija „Wincor Nixdorf“ šiemet ir vėl buvo juose įvertinta. Kategorijoje „Best Instore Solution“ apdovanoti du įmonės projektai: su „McDonald’s“ padaliniu Lenkijoje ir kompanija „Coop Switzerland“. skaityti »

Vilniuje jau ketvirtą kartą rengiama tarptautinė konferencijų verslo paroda CONVENE

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ konferencijų verslo parodoje CONVENE įdiegs „Wi-Fi“ tinklą ir transliuos per internetą edukacinę programą. skaityti »

Savitarnos įrangos apsaugos sprendimas „ATMeye.iQ“ – jau 16 metų rinkoje

Lygiai prieš 16 metų sausio pabaigoje Vokietijoje vykusioje technologijų parodoje „Product&Trendshow 2000“ įmonių grupė „Penki kontinentai“ pristatė savo naują produktą – „ATM Eye“(dabartinis pavadinimas – „ATMeye.iQ“). skaityti »

Laidoje „Knygos per „Penki TV“ – D. Opolskaitės „atviro nervo“ romanas

Ar išdrįsi perskaityti romaną, kuris nėra pramoginis skaitalas, o drasko širdį? D.Opolskaitės knyga „Eksperimentas gyventi“ patiks ne visiems. skaityti »

„Loft Town“ kvartale įsikūrė interjero dizaino studija

Interjero dizainerė Eglė Skulsčiūtė viename iš „Loft Town“ loftų įsirengė ir butą, ir biurą. skaityti »

„Knygų Kalėdų“ partnerei įmonių grupei „Penki kontinentai – Prezidentės padėka

Baigėsi penktus metus iš eilės Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Ta proga sausio 19 dieną Prezidentūroje surengta iškilminga šventė, kurios metu Prezidentė įteikė padėkas akcijos partneriams, aptarė jos rezultatus. skaityti »

Laidoje „Savaitės pjūvis“ – Sausio 13-osios ir Maidano įvykių liudininkas J. Dykijus

Mūsų Sausio 13-oji ukrainiečiams panaši į įvykius Maidane. Kuo jie panašūs ir kuo skiriasi? Apie tai diskutuos laidos „Savaitės pjūvis“ svečias, Ukrainos savanorių būrio AIDAR vadas Jevgenijus Dykijus. skaityti »

„Autoverslas“ proveržiui pasitelkė IT sprendimus

Šiemet 20-ies metų veiklos jubiliejų atšventusi įmonių grupė „Autoverslas“ ne tik sukūrė plačią infrastruktūrą – 28 000 kv. m sandėlius ir dar didesnius logistikos centrus, bet ir investavo į verslą efektyvinančias modernias informacines technologijas. skaityti »

Laidoje „Knygos per „Penki TV“ – rašytoja R. Una ir mūsų viduje tūnančios grėsmės

Pastaruoju metu žmonės bijo grėsmių, tykančių už kampo, tačiau tikrosios grėsmės užpuola tuomet, kai esate vienas kambaryje. Taip teigia rašytoja Rebeka Una (tikrasis vardas Jurga Šalaševičiūtė), sukūrusi knygą paaugliams ir suaugusiesiems „Atjunk“. skaityti »

Idrakas Dadašovas: „Svarbiausi IT proveržiai vyksta sandūroje tarp technologinių ir humanitarinių sričių“

Dar prieš dešimt metų terminas „informacinės technologijos“ (IT) reiškė tam tikrą atskirą sritį – kompiuterius, programavimą, internetą. Tačiau šiandien IT tapo kiekvieno žmogaus kasdienybe ir panašu, kad ši jų invazija nesiruošia sustoti. Apie ryškiausias ateities tendencijas IT srityje „Veidas“ pakalbino įmonių grupės „Penki kontinentai“ įkūrėją ir vadovą Idraką Dadašovą. skaityti »

„Skynet“ Kalėdų dovana – SHARP televizorius

Prieš pat Kalėdas „Skynet“ komanda nustebino vieną vilniečių šeimą, kuri užsisakė išmaniąją „Skynet“ televiziją ir laimėjo puikią dovaną – šiuolaikišką televizorių SHARP. skaityti »