„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

„Slavianskij Bazar 2014“: muzikinio konkurso akimirkos

Baltarusijoje, Vitebsko mieste, š. m. liepos 10–14 dienomis vyko XXIII tarptautinis menų festivalis „Slavianskij bazar 2014“, kuriame lankėsi ir vienintelė šiam renginiui akredituota televizija iš Lietuvos „Penki TV“. skaityti »

Pirmieji įspūdžiai iš festivalio „Slavianskij bazar 2014“

Š. m. liepos 10–14 dienomis televizijos kanalo „Penki TV“ kūrybinė grupė viešėjo Baltarusijoje, Vitebsko mieste, vykusiame XXIII tarptautiniame menų festivalyje „Slavianskij Bazar 2014“. skaityti »

Ryškiausios festivalio „Slavianskij bazar 2014“ akimirkos – tik per „Penki TV“

Š. m. liepos 10–14 dienomis Baltarusijoje, Vitebsko mieste, vykusiame XXIII tarptautiniame menų festivalyje „Slavianskij bazar 2014“ lankėsi vienintelė akredituota televizija iš Lietuvos „Penki TV“. skaityti »

Metaduomenys – verslui

Pastaraisiais metais informaciniame pasaulyje ir versle atsirado nauja sąvoka – metaduomenys, arba didieji duomenys (angl. big data). Kas tai yra ir kuo jie gali būti naudingi, pasakoja įmonių grupės „Penki kontinentai“ Sistemų administravimo departamento vadovas Tomas Okmanas. skaityti »

„Skaitmeninio sertifikavimo centras“ mini veiklos 10-metį

Bendrovė „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC), priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“, mini savo veiklos dešimtmetį. 2004 metų liepos mėnesį įkurta įmonė buvo pirmoji bendrovė Lietuvoje, sudaranti kvalifikuotus e. parašo sertifikatus, teikianti kitas su e. parašu susijusias paslaugas. skaityti »

Silicio slėnyje IT specialistai iš Lietuvos aptarė debesų technologijų plėtrą

IT ir bankinių technologijų sektoriuose daugiau nei du dešimtmečius dirbančios įmonių grupės „Penki kontinentai“ IT specialistai lankėsi JAV Silicio slėnyje. Susitikimuose su partneriais „Cisco Systems“, EMC, „NetApp“ ir „Vmware“ svečiai dalijosi patirtimi, diskutavo apie IT rinkos tendencijas ir perspektyvas. skaityti »

Loftų mieste šurmuliavo bendruomenės šventė

Saulėtą birželio 7-osios popietę Vilniaus loftų miesto „Loft Town“ gyventojai rinkosi į bendruomenės šventę, kurios tikslas – apželdinti naujai kuriamos gyvenvietės vidinius kiemus. skaityti »

BS/2 specialistai susitiko su Libano bankų atstovais

Bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) atstovai šių metų gegužės pabaigoje aplankė Libane dirbančius partnerius ir didžiuosius bankus. skaityti »

„Penki TV“ laidos sako „iki pasimatymo“

Kanalo „Penki TV“ autorinės laidos – „Knygos per „Penki TV“, „Kultūra per „Penki TV“ ir „Savaitės pjūvis“ – atsisveikina iki rudens ir rugsėjį ketina sugrįžti su naujomis idėjomis. skaityti »