„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

„Skynet“ linki linksmų švenčių!

Baigiantis 2013-iesiems ir artėjant gražiausioms metų šventėms, „Skynet“ linki Jums džiaugsmingų šventinių akimirkų, stiprios sveikatos ir neblėstančios vilties. skaityti »

„Skaitmeninio sertifikavimo centras“: e. parašą renkasi vis daugiau valdžios institucijų

Lietuvos verslo ir valdžios institucijos vis dažniau renkasi e. parašo technologiją, kuri suteikia galimybę skaitmeniniu būdu pasirašyti ir užkoduoti dokumentus bei siunčiamus elektroninius pranešimus. skaityti »

Moldavijoje vyko kasmetė bankinių technologijų konferencija

Šių metų gruodį UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) ir ilgametė įmonės partnerė „DAAC System Integrator“ drauge su koncernu „Wincor Nixdorf“ Moldavijos sostinėje Kišiniove surengė konferenciją „Ateities technologijos šiandien: naujos perspektyvos bankų sektoriui“. skaityti »

Bendrovė „ASHBURN International“ pradėjo bendradarbiauti su „Lietuvos draudimu“

Bendrovė „ASHBURN International“ (ASHBURN) pasirašė sutartį su didžiausia Lietuvos ne gyvybės draudimo kompanija AB „Lietuvos draudimas“ dėl naujų elektroninių kortelių skaitytuvų, sujungtų su brūkšninių kodų skaitytuvais, diegimo. Draudimo bendrovės klientų aptarnavimo padaliniuose buvo įrengta 115 mokėjimo terminalų. skaityti »

„Virtuvės mitų griovėjų“ transliacija tiesiogiai jau dabar! (1)

Jei esate maisto gurmanas, o gal tiesiog mėgėjas skaniai pavalgyti, turbūt Jums nė nereikia pristatyti laidos „Virtuvės mitų griovėjai“, kurios 8 val. trukmės tiesioginę tranliaciją iki pat vakaro galite stebėti portale www. scena.lt ir per DELFI TV. skaityti »

Stebėk geriausių Europos plaukikų kovas tiesiogiai per LRT HD!

Puiki naujiena sportu besidomintiems „Skynet“ išmaniosios TV žiūrovams. Gruodžio 12–15 d. plaukimo aistruoliai kviečiami stebėti tiesioginę LRT HD (TV kanalo Nr. 52) Europos plaukimo čempionato transliaciją iš Danijos (Heringo). skaityti »

Antrasis Rytų partnerystės verslo forumas – tiesiogiai internetu

Lapkričio 28 d. Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujanti Lietuva drauge su Europos investicijų banku (EIB) ir Lietuvos pramonininkų konfederacija bei „Business Europe“ surengs antrąjį Rytų partnerystės verslo forumą. Jame dalyvaus Ukrainos, Moldovos, Gruzijos, Azerbaidžano, Armėnijos ir Baltarusijos verslo delegacijos ir Vyriausybių atstovai. skaityti »

„Baltic Banks Tennis Cup“ sutraukė rekordinį dalyvių skaičių

Pavasarį kilusi idėja surengti Baltijos šalių bankininkų turnyrą jau po pusmečio buvo realizuota – lapkričio 16–17 dienomis Vilniaus SEB arenoje vyko jau penktasis bankininkų teniso turnyras, iš „Bankų teniso raketės“ išaugęs į „Baltic Banks Tennis Cup“. skaityti »

„Penki TV“ kviečia į Dakaro lenktynių automobilio pristatymą!

Lapkričio 19 dieną 10.30 val. lenktynininkas Benediktas Vanagas specialiame pristatyme pademonstruos Dakaro lenktynėms parengtą automobilį „OSCar 03“. skaityti »