„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

„Penki TV“ žiūrovams – dokumentinė juosta „Paryžiaus mokyklos dailininkai iš Baltarusijos“

Š. m. sausio 18 dieną „Penki TV“ žiūrovai galės dar kartą pasinerti į turtingą spalvų pasaulį ir drauge su šio projekto kūrėjais prisiminti, kaip gimė jo idėja. Filme bus atskleisti įdomūs faktai apie šio projekto tikslus, unikalumą bei įgyvendinimą. skaityti »

„Šeimadienio“ nuotaika ilgam išliks internete

Visus katalikus ir katalikiškas šeimas suartinęs pirmas Lietuvoje šeimos festivalis „Šeimadienis“ vyko 2015 m. sausio 10 d. Vilniuje, „Litexpo“ rūmuose. Renginį organizavo Vilniaus arkivyskupija. Jame apsilankė daugiau nei 10 000 žmonių. skaityti »

„Penki TV“ kviečia pažvelgti į garsaus dailininko Levo Baksto gyvenimą iš arčiau

Š. m. sausio 11-osios vakarą, 20 valandą, TV kanalo „Penki TV“ žiūrovams bus rodoma dokumentinė juosta apie talentingą, tapybos ir teatro pasaulyje pagarsėjusį Rusijos bei Prancūzijos menininką Levą Samoilovičių Bakstą (Rozenbergą). skaityti »

„Skynet“ dovana šeimoms – kvietimai į „Šeimadienį“

Norėdama suartinti šeimas, Naujųjų metų pradžioje šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda savo klientams burtų keliu padovanojo 50 kvietimų į šeimos festivalį „Šeimadienis“. skaityti »

„Penki TV“ pristato dokumentinę juostą apie dailininkę Nadeždą Chodasevič-Ležė

Pirmąjį 2015-ųjų sekmadienį, 20 val., TV kanalas „Penki TV“ kviečia žiūrėti filmų ciklo „Paryžiaus mokyklos dailininkai iš Baltarusijos“ juostą, supažindinančią su garsios menininkės Nadeždos Chodasevič-Ležė gyvenimu ir kūryba. skaityti »

Lietuvoje pirmą kartą vyko žaibo šachmatų mėgėjų čempionatai

2014 m. gruodžio 20–21 dienomis Lietuvos šachmatų mėgėjų federacija ir Šachmatų centras su UAB „Penki kontinentai“ palaikymu pirmą kartą surengė Lietuvos žaibo šachmatų mėgėjų turnyrą. Varžybos vyko Vilniuje, „Penkių kontinentų“ patalpose. skaityti »

„Ossipas Lubitchas. Gyvenimo stebėtojas“ – jau šį sekmadienį per „Penki TV“

Š. m. gruodžio 28 d., 20 val., TV kanalas „Penki TV“ kviečia savo žiūrovus sekmadienio vakarą praleisti turiningai ir drauge su artimaisiais žiūrėti dokumentinę juostą apie Baltarusijos menininką Ossipą Lubitchą. skaityti »

„Penki TV“ eteryje – dailininko Chaimo Sutino gyvenimo spalvos

Kanalo „Penki TV“ žiūrovai ir toliau kviečiami sekmadienio vakarus leisti su kokybiškais kino kūrėjų darbais. Gruodžio 21-ąją „Penki TV“ eteryje – nauja filmų ciklo „Paryžiaus mokyklos dailininkai iš Baltarusijos“ juosta „Chaimas Sutinas. Spalvų troškulys“. skaityti »

„Azijos bankinių technologijų forumas 2014“: modernios bankinės technologijos ir sprendimai

Gruodžio pradžioje įmonių grupės „Penki kontinentai“ bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) surengė „Azijos bankinių technologijų forumą 2014“. Šis kasmetis specializuotas bankinis renginys šiemet vyko Kirgizijoje. skaityti »

Bendrovei BS/2 pratęstas saugumo standarto ISO 27001 galiojimas

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ bankinių technologijų bendrovei „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2) pratęstas tarptautinio informacijos saugumo standarto ISO 27001 galiojimas. skaityti »