„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

„Skynet“ kviečia apsilankyti atnaujintoje interneto svetainėje

Š. m. vasario mėnesio pradžioje pristatyta atnaujinta šviesolaidinio tinklo „Skynet“ interneto svetainė www.skynet.lt. Naujasis tinklalapis pasižymi patogesniu valdymu ir moderniu dizainu. skaityti »

Viešbučių atstovai domėjosi moderniais technologiniais sprendimais

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ CONVENE parodoje pademonstravo, kaip šiuolaikinės technologijos gali padėti viešbučiams tapti modernesniems ir konkurencingesniems. skaityti »

Modernios technologijos atveria vartus į Lietuvos regionus

Darnaus miestų ir regionų plėtros klausimas šiandien aktualus daugeliui Europos valstybių. Lietuvoje susidomėjimas regionine plėtra ypač išaugo atsiradus galimybei gauti Europos Sąjungos paramą. Su šia parama į mūsų šalies regionus atkeliauja ne tik subsidijos verslui, bet ir modernios technologijos. skaityti »

VPĮA suvažiavime – dėmesys intelektinės nuosavybės apsaugai

Sausio pabaigoje įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai drauge su kitais kompiuterių programų gamintojais ir platintojais dalyvavo asociacijos „Verslo programinės įrangos aljansas“ (VPĮA) narių suvažiavime. skaityti »

„Skynet“ klientams – radijo bangomis valdomas TV priedėlis

Šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda savo klientams siūlo naują šiuolaikiško modelio telekomunikacinių technologijų lyderės kompanijos ARRIS TV priedėlį „VIP 1113“. skaityti »

„Skynet“ skelbia permainas – nauji planai ir dar didesnis greitis

Informacinių technologijų ir telekomunikacijų bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, pirmoji sostinėje pradėjusi tiekti šviesolaidinį internetą „Skynet“, savo klientams paruošė džiuginančių naujovių. skaityti »

„Dell PartnerDirect“ mokymuose – Lietuvos IT specialistai

Pasaulinė IT lyderė „Dell“ kviečia savo partnerius dalyvauti programos „PartnerDirect“ mokymuose. Juose šių metų vasario viduryje žinias gilins ir informacinių technologijų bei telekomunikacijų bendrovės „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ specialistai. skaityti »

Stebėk debatus su kandidatais į Vilniaus mero postą

Mykolo Romerio universitete organizuojamus debatus su kandidatais į Vilniaus mero postą bus galima stebėti ir per internetą. skaityti »

CONVENE kviečia pasimokyti organizuoti renginius ir užmegzti kontaktų

Vasario 11–12 dienomis „Litexpo“ vyks paroda-kontaktų mugė CONVENE. Jos edukacinę programą bus galima stebėti ne tik parodos salėje, bet ir per internetą. skaityti »

Vaikų piešiniuose – meilė šeimai ir tėvynei

Piešinių konkursas „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“ sulaukė per 800 darbų. Gražiausių piešinių autoriams prizus įsteigė „PoliPRO“ ir „Penki kontinentai“. skaityti »