„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Susiję vaizdo siužetai

Knygų mugės renginiai – tiesiogiai internetu

Tuos, kas neturės galimybės apsilankyti savaitgalį šurmuliuosiančioje Vilniaus knygų mugėje, laida „Knygos per „Penki TV“ ir jos vedėja Aina Kirdulienė siūlo stebėti tiesiogines mugės renginių transliacijas internetu. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“: patogus būdas aplankyti ryškiausius knygų mugės renginius

Š. m. vasario 20–23 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks 15-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Tūkstančiai leidinių, šimtai renginių, dešimtys užsienio ir Lietuvos rašytojų – knygų mugė kasmet keturioms dienoms užburia visus, mėgstančius literatūrą ir geras knygas. skaityti »

„Wincor World 2014“: bankų ir mažmeninės prekybos sektoriaus ateitis – mobilieji sprendimai

Tarptautinėje specializuotoje parodoje „Wincor World 2014“, kurią surengė bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos gamybos lyderė kompanija „Wincor Nixdorf“, buvo pristatyta daugiau nei 500 inovatyvių informacinių technologijų sprendimų bankų ir mažmeninės prekybos sektoriams. Pagrindiniu parodos akcentu tapo technologijų plėtra ir mobilieji sprendimai. skaityti »

Intelektinių sistemų proveržis keičia žmonių įpročius ir darbo aplinką

Bankinių ir IT technologijų sprendimų įmonių grupės „Penki kontinentai“ vadovas Idrakas Dadašovas prognozuoja: daugelyje skaitmeninių inovacijų sričių Lietuva nuo pasaulio neatsiliks, tačiau kartu turės priimti nemenkus iššūkius. skaityti »

„Penkių kontinentų“ mobiliuosius sprendimus išbandė nacionalinis transliuotojas

Informacinių technologijų bendrovė „Penki kontinentai“ techninio sprendimo „Mobile IPTV.iQ“ pagrindu sukūrė ir pasiūlė „Android“ įrenginiams skirtą taikomąją programą (angl. apps), leidžiančią žiūrėti tiesiogines Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) laidų transliacijas ir klausyti LRT radijo stočių. skaityti »

„Microsoft“ patvirtino bendrovės „Penki kontinentai“ auksinio partnerio statusą

Pasaulinė programinės įrangos kūrimo lyderė kompanija „Microsoft“ įvertino IT kompanijos „Penki kontinentai“ kompetenciją ir pratęsė jai auksinio partnerio statusą (angl. Microsoft Gold Certified Partner). skaityti »

Klientai sugrįžta į „Skynet“

Šviesolaidinį tinklą „Skynet“ valdantis „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pastebi tendenciją, kad auga į įmonę sugrįžtančių ir sutartis atnaujinančių klientų skaičius. skaityti »

Sprendimas „Mobile IPTV.iQ“: tiesioginė transliacija Jūsų mobiliajame įrenginyje

Informacinių technologijų bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) sukūrė ir rinkai pristatė universalią platformą „Mobile IPTV.iQ“, kuri suteikia galimybę tiesiogiai internetu transliuoti rengiamas televizijos, radijo programas ar konferencijas, seminarus ir kitus renginius mobiliuosiuose įrenginiuose. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centras“ stiprina pozicijas IT paslaugų rinkoje

Daugiau nei dvidešimt metų sėkmingai informacinių technologijų sektoriuje dirbanti kompanija „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“, pristato naują prekės ženklą „ProfIT“. skaityti »