„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Danijos bankai renkasi CINEO šeimos produktus

Trečias pagal dydį Danijos bankas „Jyske Bank“ dalį klientų aptarnavimo padalinių planuoja pertvarkyti paversdamas juos savitarnai skirtomis erdvėmis, kur bus galima gauti daugumą finansinių paslaugų. Įgyvendinti šį tikslą bankui padeda Vokietijos koncernas „Wincor Nixdorf“. skaityti »

Paskelbtos geriausios vaikų sukurtos pasakos

Mažųjų rašytojų konkursas „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ šiemet vyko jau 8-ąjį kartą. Gegužės 8-ąją pristatyta pasakų rinktinė ir apdovanoti geriausių pasakų autoriai. skaityti »

„RESTA 2015“: taupus ir patogus gyvenimas augančiame mieste

Š. m. balandžio 22–25 dienomis Vilniuje vyko 22-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda „RESTA 2015“, kasmet po vienu stogu sutraukianti statybų pramonės profesionalus ir mėgėjus bei sulaukianti daug žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio. skaityti »

Kviečia paroda „RESTA 2015“!

Balandžio 22 dieną Vilniuje prasidėjo didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų ir remonto paroda „RESTA 2015“. skaityti »

LVK pagerbė šalies verslo lyderius

Š. m. balandžio 16 dieną Vilniaus universitete vyko Lietuvos verslo konfederacijos (LVK), vienijančios daugiau nei 3 200 Lietuvos įmonių ir per 20 Lietuvos verslo asociacijų, kongresas. Jame pristatyti nuveikti darbai ir ateities uždaviniai, pagerbti nusipelnę šalies verslo bei visuomenės atstovai. skaityti »

Praneškite apie savo renginį visam pasauliui: III dalis, renginiui pasibaigus

Ilgai planuotas renginys pasibaigė. Manote, kad tai jau viskas? Jokiu būdu! Būtina garsiai visiems paskelbti, koks jis buvo nuostabus, ypač jei planuojate tokį patį renginį organizuoti ir kitais metais. Tai padaryti jums padės „Penki TV“ studijos komanda. skaityti »

Vaikų chorai sieks ilgiausio koncerto rekordo

Pusantro tūkstančio vaikų choristų dalyvaus 10-ies valandų koncerte „Dainų mozaika“. Jį bus galima stebėti ir tiesiogiai per internetą. skaityti »

Praneškite apie savo renginį visam pasauliui: II dalis, vykstant renginiui

Ilgai ir kruopščiai planuotas renginys prasideda. Tačiau jūsų darbai nesustoja: turite prižiūrėti, kad viskas vyktų sklandžiai ir laiku. Renginio reklamos reikalai taip pat dar nesibaigė. skaityti »

„ProfIT“ ragina įmones perkelti „Windows Server 2003“ į „debesis“

Kompanija „Microsoft“ paskelbė, kad šių metų liepos 14 d. nutraukia serverių operacinės sistemos „Windows Server 2003“ palaikymą. Įmonės skatinamos jau dabar pereiti prie „Windows Server 2012“ operacinės sistemos, nes migracija užima daug laiko – nuo savaitės iki mėnesio. skaityti »

Praneškite apie savo renginį visam pasauliui: I dalis, pasiruošimas renginiui

Kiekvienas organizatorius tikisi, kad jo renginyje dalyvaus kuo daugiau žmonių. O ar įmanoma, kad apie renginį sužinotų ne tik esantys salėje, bet ir už jos ribų? Šiais laikais nieko nėra neįmanomo! skaityti »

Azerbaidžano prekybos sektorius atranda modernius technologinius sprendimus

Balandžio pradžioje Azerbaidžano sostinėje Baku vyko 9-oji tarptautinė paroda „Horex Caucasus 2015“, skirta viešbučių, restoranų ir prekybos sektoriams. skaityti »