„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

„Skynet“ sveikina moteris su pavasario švente

Mielos moterys, teateina į Jūsų širdis džiaugsminga pavasarinė nuotaika. skaityti »

Studentai ir verslininkai susitinka VGTU Karjeros dienose

Visą kovą ir balandį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) šurmuliuoja jubiliejinės, dešimtosios, Karjeros dienos. Jose aktyviai dalyvauja ne tik universiteto bendruomenė, bet ir verslo atstovai. skaityti »

SMK studentai programavimo žinių semsis verslo įmonėse

Aktyvesnis verslo įmonių ir mokslo institucijų bendradarbiavimas Lietuvoje pamažu įsibėgėja. Vienas iš sėkmingų tokios veiklos pavyzdžių – įmonių grupės „Penki kontinentai“ ir viešosios įstaigos Socialinių mokslų kolegija (SMK) partnerystė, užsimezgusi dar praėjusių metų vasarą. skaityti »

Knygų mugėje – neeilinės asmenybės ir įdomūs susitikimai

Vilniaus knygų mugę per keturias dienas aplankė 66 tūkstančiai lankytojų. Laidos „Knygos per Penki TV“ kūrėjas įamžino įdomiausias mugės akimirkas, pakalbino garsiausius autorius. skaityti »

„Penki TV“ eteryje – jau 189 kartą sveikinasi laida „IT+“

Vasario 20 dieną, penktadienį, su savo žiūrovais sveikinasi jau 189-oji laida „IT+“. Joje šįkart Jūsų laukia ne tik įdomiausios technologijų naujienos, bet ir keletas pavasariškų temų, tad kviečiame žiūrėti. skaityti »

Vilniaus knygų mugė – įkvepiančių susitikimų ir atradimų erdvė

Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyksta 16-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Jos rengėjai visus mugės dalyvius ir svečius pakvietė pasinerti į keturių dienų knygos šventę, kupiną įkvepiančių susitikimų ir atradimų. skaityti »

Vilniaus knygų mugė atidaryta – stebėkite transliaciją internete!

„Litexpo“ parodų rūmuose prasidėjusioje knygų mugėje, 5 salėje, galima stebėti, kaip kuriamos laidos „Knygos per „Penki TV“, o tie, kurie negali apsilankyti mugėje, kviečiami ją tiesiogiai stebėti internete. skaityti »

Laida „Knygos per „Penki TV“ – Tavo knygų mugės gidas

Dešimtis tūkstančių knygų gerbėjų kasmet sutraukianti Vilniaus knygų mugė vasario 19–22 dienomis vėl kviečia į susitikimą su spausdintiniu žodžiu ir jo kūrėjais. Mugėje ketvirtus metus dalyvaus ir laidos „Knygos per „Penki TV“ kūrybinė komanda. skaityti »

„Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Mokymo centras – už visapusišką tobulėjimą

Bendrovei „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ priklausantis Mokymo centras plečia mokymų spektrą. Nors šioje mokymo įstaigoje daugiausia dėmesio skiriama informacinėms technologijoms, čia galima tobulinti ir savo asmeninius gebėjimus, išmokti personalo vadybos, pardavimo ir klientų aptarnavimo, vadybos bei vadovavimo subtilybių. skaityti »

Sauga, taupumas ir laisvė gyventi

Protingas žmogus renkasi protingą draugiją ir vertas gyventi išmanioje aplinkoje. Norite, kad jūsų vaikai vieni būdami namie per ilgai nesėdėtų prie televizoriaus ar monitoriaus ekrano? Norite, kad jums būnant toli nuo namų per anksti atvykę svečiai jau lauktų šiltoje jūsų svetainėje? skaityti »