„TIBO 2012“ skatins IKT industrijos Baltarusijoje plėtrą

Publikuota: 2012 m. balandžio 24 d. antradienis

Balandžio 25–28 dienomis Minske (Baltarusija) vyks 19-oji tarptautinė telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų, biuro technikos ir elektronikos paroda forumas „TIBO 2012“.

TIBO Baltarusijoje rengiama nuo 1994 metų ir jau tapo reikšmingiausiu bei didžiausiu šios srities renginiu šalyje. Būtent čia pirmąkart respublikoje formavosi ir buvo aptartos aktualios Baltarusijos informacinės sferos plėtros problemos, demonstruotos įvairios technologinės naujovės, vėliau plačiai paplitusios šios šalies rinkoje.

Šiemet parodoje planuojama aptarti pastarųjų 18 metų informacinių komunikacinių technologijų (IKT) plėtros Baltarusijoje rezultatus, apžvelgti efektyvaus jų įgyvendinimo visose šalies gyvenimo srityse būdus, skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Kasmečiame renginyje savo naujoves pristato ne tik Baltarusijos, bet ir užsienio šalių telekomunikacinių įrenginių, skaitmeninės technikos, programinės įrangos, saugos sistemų ir priemonių gamintojai, tarp kurių tokios pasaulinį pripažinimą pelniusios įmonės kaip „Motorola“, „Nokia Siemens Networks“, „Asus“, IBM, „Microsoft“, „Oracle“, „Intel“, „Hewlett-Packard“, „Dell“ ir kt.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausančios kompanijos BS/2 atstovai parodoje forume „TIBO 2012“ domėsis bankinių technologijų ir saugumo sričių produktais bei paslaugomis, susitiks su nuolatiniais partneriais „Tusson“, IBA, „Servis Plus“, „BelCrystalService“ ir kitais.

„Paroda TIBO – puiki vieta su esamais ir būsimais partneriais aptarti bendradarbiavimo planus bei perspektyvas. Su baltarusiais bendradarbiaujame jau ne vienus metus. Puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys – pernai vasarą Minske mūsų kartu su IBA įrengtas jubiliejinis 1000-asis savitarnos įrenginys „ASB Belarusbank“ tinkle“, – sako BS/2 atstovas Jurij Mikuckij.

Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti tarptautinė bendrovė BS/2 daugiau nei 16 metų sėkmingai dirba bankinių technologijų rinkoje. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – techninės įrangos „Wincor Nixdorf“ tiekimas, jos priežiūros ir palaikymo paslaugos, programiniai sprendimai savitarnos įrenginiams, užsakomosios paslaugos bankiniam bei mažmeninės prekybos sektoriams.

Plačiau apie parodą >>>

Plačiau apie BS/2 >>>

„Penkių kontinentų“ įmonių dalyvavimas ankstesnėse TIBO parodose >>>

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

   

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Vasarą atostogavusį protą metas pažadinti rudenį

Vasarą prasiblaškius ir pailsėjus, pats laikas su naujomis jėgomis ir mintimis kibti į darbus ir mokslus. Juk gyvenimas be naujų žinių, naujų patyrimų būtų nuobodus. Be to, nauji įgūdžiai pravers norint pakeisti profesiją, ieškantis naujo darbo. skaityti »

K. Sirvydo skverą papuošė marmuro skulptūros

Rugpjūčio 27 dieną Vilniaus centre atidaryta skulptoriaus Juozo Ruzgo ekspozicija „Šviesi laiko tėkmė“. Ji veiks iki rugsėjo 7 d. skaityti »

TNS tyrimas: „Skynet“ ryšiai su klientais glaudžiausi Lietuvoje

Kaip rodo naujausia rinkos tyrimų bendrovės TNS LT klientų patirties ir prekių ženklų vertinimo analizė, glaudžiausius ryšius su savo klientais Lietuvoje yra sukūrę interneto ir televizijos tiekėjai, o, palyginti su kitomis Europos šalimis, šis rodiklis beveik nesiskiria. skaityti »

„Kultūra per „Penki TV“ sezoną atidarys žymaus skulptoriaus paroda

Rugpjūčio 27 d., 20.30 val., K. Sirvydo skvere Vilniuje atidaroma menininko ekspozicija „Šviesi laiko tėkmė“. skaityti »

Pilaitėje plečiamas šviesolaidinis tinklas „Skynet“

Nors vasara – atostogų ir pramogų metas, šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda ilsėtis neturėjo kada. Itin aktyviai ji dirbo sostinės Pilaitės mikrorajone. skaityti »

„Loft Town“: pažintis su šiuolaikiškais būstais

Šeštadienį loftų miestelyje „Loft Town“ vyko atvirų durų diena. Atvykusieji į renginį susipažino su šiuolaikiškais būstais ir jų valdymo technologijomis. skaityti »

„Penki TV“ kviečia domėtis šalies kultūra

Šiuo metu „Penki TV“ kūrybinė komanda pakeliui į Žemaitiją ir Mažąją Lietuvą, kur aplankys Skuodą ir Šilutę. skaityti »

„Loft Town“ atvirų durų diena – atrask savo svajonių namus!

Š. m. rugpjūčio 22 dieną loftų miesto „Loft Town“ komanda kviečia į atvirų durų dieną. skaityti »

Vasarą atostogavusį protą metas pažadinti rudenį

Vasarą prasiblaškius ir pailsėjus, pats laikas su naujomis jėgomis ir mintimis kibti į darbus ir mokslus. Juk gyvenimas be naujų žinių, naujų patyrimų būtų nuobodus. Be to, nauji įgūdžiai pravers norint pakeisti profesiją, ieškantis naujo darbo. skaityti »

Mokslo metai su „Skynet“ – protingas pasirinkimas

Vasarai persiritus į antrą pusę, šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda kviečia visus studijuojančiuosius iš anksto pasirūpinti greitu ir stabiliu internetu. skaityti »

SSC sėkmingai įgyvendino e. parašo projektą „SIMas-eSIGN“

UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ (SSC) – populiarios elektroninio parašo programinės įrangos JUSTA kūrėja – sėkmingai užbaigė Mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) tyrimus, skirtus ateityje pasiūlyti rinkai nauja architektūra paremtų produktų. skaityti »