Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Publikuota: 2017 m. rugpjūčio 2 d. trečiadienis

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“, įtrauktą į TV kanalų rinkinį „Viasat Sportas“. Jei dar neužsisakėte šio sporto mėgėjų kanalų rinkinio, paskubėkite, varžybos bus transliuojamos nuo 2017 m. rugpjūčio 4 d. iki rugsėjo 30 d.

Iš viso bus parodyta apie 30 tiesioginių čempionato varžybų (iš jų 9 – draugiškos, kitos atkrintamosios). Ne varžybų metu ekrane bus rodomas varžybų tvarkaraštis. Reklamų skaičius varžybų metu ribojamas.

„Eurobasket 2017“ – krepšinio varžybų čempionatas, rengiamas nuo 1935 m. kas dveji metai. Į jį susirenka stipriausios Europos valstybių vyrų rinktinės. Čempionatą organizuoja Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA). Lietuvos rinktinė tris kartus yra iš kovojusi aukso medalį, tris kartus – sidabro ir vieną – bronzos.

Sirkite už mūsų komandą ir stebėkite jos kovas geriausia vaizdo raiška. Jei dar nežinote, kas yra HD (angl. High definition), būtinai išbandykite, tikrai pajusite skirtumą. Šis vaizdo kokybės formatas itin ryškiai ir tikroviškai perduoda vaizdus. Didesnis vaizdų perdavimo greitis leidžia tiksliai, be trikdžių demonstruoti greitai besikeičiančius kadrus, o tai ypač svarbu stebint sporto varžybas. HD raiška padės įsijausti į rungtynes taip, kad atrodys, tarsi patys jose dalyvautumėte.

Prognozuojame – laukia atkaklios ir intriguojančios kovos!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kompleksiniam savitarnos įrenginių apsaugos sprendimui „ATMeye.iQ“ – aukso medalis

Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 plėtojamas kompleksinis savitarnos įrenginių apsaugos ir monitoringo sprendimas „ATMeye.iQ“ gavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ aukso medalį. skaityti »

„Connected Commerce“ principas – bankų, mažmeninės prekybos ir klientų bendra ateitis

Dabartiniai verslininkai, atsižvelgdami į šiuolaikinio žmogaus poreikius, stengiasi pasiūlyti naujus, kuo inovatyvesnius sprendimus, padedančius taupyti klientų laiką. skaityti »

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »