Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Publikuota: 2017 m. rugpjūčio 2 d. trečiadienis

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“, įtrauktą į TV kanalų rinkinį „Viasat Sportas“. Jei dar neužsisakėte šio sporto mėgėjų kanalų rinkinio, paskubėkite, varžybos bus transliuojamos nuo 2017 m. rugpjūčio 4 d. iki rugsėjo 30 d.

Iš viso bus parodyta apie 30 tiesioginių čempionato varžybų (iš jų 9 – draugiškos, kitos atkrintamosios). Ne varžybų metu ekrane bus rodomas varžybų tvarkaraštis. Reklamų skaičius varžybų metu ribojamas.

„Eurobasket 2017“ – krepšinio varžybų čempionatas, rengiamas nuo 1935 m. kas dveji metai. Į jį susirenka stipriausios Europos valstybių vyrų rinktinės. Čempionatą organizuoja Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA). Lietuvos rinktinė tris kartus yra iš kovojusi aukso medalį, tris kartus – sidabro ir vieną – bronzos.

Sirkite už mūsų komandą ir stebėkite jos kovas geriausia vaizdo raiška. Jei dar nežinote, kas yra HD (angl. High definition), būtinai išbandykite, tikrai pajusite skirtumą. Šis vaizdo kokybės formatas itin ryškiai ir tikroviškai perduoda vaizdus. Didesnis vaizdų perdavimo greitis leidžia tiksliai, be trikdžių demonstruoti greitai besikeičiančius kadrus, o tai ypač svarbu stebint sporto varžybas. HD raiška padės įsijausti į rungtynes taip, kad atrodys, tarsi patys jose dalyvautumėte.

Prognozuojame – laukia atkaklios ir intriguojančios kovos!

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »

„Cash Management.iQ“ – papildoma grynųjų pinigų inkasacijos kontrolė

Lietuvos bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ jau ne vienerius metus siūlo finansinėms įstaigoms grynųjų pinigų valdymo sistemą „Cash Management.iQ“, padedančią automatizuoti grynųjų pinigų paskirstymą visose jų įdėjimo ir išėmimo vietose. skaityti »

Stiprinama partnerystė su mažmeninės prekybos sprendimų bendrove „Symphony EYC“ (1)

Įmonių grupėje „Penki kontinentai“ su darbo vizitu lankėsi tarptautinės bendrovės „Symphony EYC“ atstovai skaityti »

„Vežanti“ interneto kaina studentams – nepramiegok!

Ar yra studentų, galinčių bent vieną dieną praleisti be interneto? Juo labiau, kad šiemetinė vasara nelepina šiluma. O atėjus rudeniui internetas tampa ne tik laisvalaikio pramoga, bet ir vertingu žinių šaltiniu, ryšio su dėstytojais ir kursiokais kanalu. skaityti »

Įmonių grupę „Penki kontinentai“ aplankė „Aersud Elicotteri“ prezidentas (1)

Italijos sraigtasparnių bendrovės „Aersud Elicotteri“ prezidentas Riccardo Aichner lankėsi įmonių grupėje „Penki kontinentai“. skaityti »

Dar tobulesnė „SmartSafe.iQ“: išplėstas funkcionalumas, sukurta WEB vartotojo sąsaja

Siekiant dar labiau optimizuoti kasininkų darbą, BS/2 specialistai į sistemą įdiegė modulį, automatizuojantį valiutos keitimą. skaityti »

Gruzijos banko „Liberty bank“ atstovai domėjosi Lietuvos bendrovės siūlomais bankiniais sprendimais

Liepos pradžioje įmonių grupėje „Penki kontinentai“ lankėsi Gruzijos banko „Liberty bank“ atstovai. skaityti »