„Skynet“ komanda „Europos dviračių iššūkyje“ įmonių kategorijoje iškovojo 3 vietą

Publikuota: 2017 m. birželio 13 d. antradienis

Gegužės mėnesį Europos miestuose tradiciškai buvo skatinama jungtis prie tarptautinės iniciatyvos „Europos dviračių iššūkis 2017“ ir kuo daugiau važinėti dviračiais. Priėmę šį iššūkį savo kilometrus skaičiavo mobiliąja programėle.

Šiemet daugiausia kilometrų (855 002), numynė Turkijos miesto İzmir Büyükşehir Belediyesi gyventojai. Antroje vietoje liko pernai metų nugalėtojas Lenkijos miestas Gdanskas (831 496 km), trečioje – Bydgoščius (336 305 km).

Iš Lietuvos miestų buvo aktyviausi Kauno (13 vieta, 74 491 km), Telšių (14 vieta, 71 383 km) ir Vilniaus (35 vieta, 19 363 km) gyventojai.

Iš vilniečių daugiausia kilometrų šį gegužį numynė bendrovė „DGE Baltic Soil and Environment“. Antroji vieta atiteko Susisiekimo ministerijai, o trečioje, nedaug nuo jos atsilikusi – šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda.

Aktyviausia iš „Skynet“ komandos – „Skynet“ dizainere dirbanti Raimonda (žr. foto apačioje), „Europos dviračių iššūkyje“ dalyvavusi jau antrus metus iš eilės. Ji dviračiu važinėja ir į darbą, ir po darbo, nes mėgsta aktyvų laisvalaikį. „Šiemet mano tikslas buvo ne tik minti už „Skynet“ komandą, bet ir už vilniečius, patekti į aktyviausių vilniečių dešimtuką“, – sako Raimonda. Tikslą įgyvendinti jai pavyko – vilniečių dešimtuke ji septinta.

Antroje ir trečioje vietoje tarp „Skynet“ komandos narių – „Skynet“ klientai, sutuoktiniai Darius ir Asta. Prie dviračių iššūkio jie šįmet prisijungė pirmą kartą. „Dviračiais važinėjame laisvalaikiu, tiesiog savo malonumui. Sužinoję apie dviračių iššūkį, su malonumu prisijungėme. Anksčiau kartu su „Skynet“ komanda jau esame dalyvavę bėgimo maratone, buvo smagu ir dabar ją palaikyti“, – sakė Darius.

„Skynet“ darbuotojai ir klientai drauge numynė daugiau nei 2 000 kilometrų.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha