„Skynet“ komanda „Europos dviračių iššūkyje“ įmonių kategorijoje iškovojo 3 vietą

Publikuota: 2017 m. birželio 13 d. antradienis

Gegužės mėnesį Europos miestuose tradiciškai buvo skatinama jungtis prie tarptautinės iniciatyvos „Europos dviračių iššūkis 2017“ ir kuo daugiau važinėti dviračiais. Priėmę šį iššūkį savo kilometrus skaičiavo mobiliąja programėle.

Šiemet daugiausia kilometrų (855 002), numynė Turkijos miesto İzmir Büyükşehir Belediyesi gyventojai. Antroje vietoje liko pernai metų nugalėtojas Lenkijos miestas Gdanskas (831 496 km), trečioje – Bydgoščius (336 305 km).

Iš Lietuvos miestų buvo aktyviausi Kauno (13 vieta, 74 491 km), Telšių (14 vieta, 71 383 km) ir Vilniaus (35 vieta, 19 363 km) gyventojai.

Iš vilniečių daugiausia kilometrų šį gegužį numynė bendrovė „DGE Baltic Soil and Environment“. Antroji vieta atiteko Susisiekimo ministerijai, o trečioje, nedaug nuo jos atsilikusi – šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda.

Aktyviausia iš „Skynet“ komandos – „Skynet“ dizainere dirbanti Raimonda (žr. foto apačioje), „Europos dviračių iššūkyje“ dalyvavusi jau antrus metus iš eilės. Ji dviračiu važinėja ir į darbą, ir po darbo, nes mėgsta aktyvų laisvalaikį. „Šiemet mano tikslas buvo ne tik minti už „Skynet“ komandą, bet ir už vilniečius, patekti į aktyviausių vilniečių dešimtuką“, – sako Raimonda. Tikslą įgyvendinti jai pavyko – vilniečių dešimtuke ji septinta.

Antroje ir trečioje vietoje tarp „Skynet“ komandos narių – „Skynet“ klientai, sutuoktiniai Darius ir Asta. Prie dviračių iššūkio jie šįmet prisijungė pirmą kartą. „Dviračiais važinėjame laisvalaikiu, tiesiog savo malonumui. Sužinoję apie dviračių iššūkį, su malonumu prisijungėme. Anksčiau kartu su „Skynet“ komanda jau esame dalyvavę bėgimo maratone, buvo smagu ir dabar ją palaikyti“, – sakė Darius.

„Skynet“ darbuotojai ir klientai drauge numynė daugiau nei 2 000 kilometrų.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ pristato darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“

„Penki kontinentai“ įgyvendino darbdavio įvaizdžio stiprinimo kampaniją „Viena komanda, viena įmonių grupė“. Jos metu įmonių grupės darbuotojai pristatė savo darbą ir laisvalaikio pomėgius. skaityti »

BS/2 ir „VisionLabs“ kuria naujos kartos tarpbankines paslaugas

BS/2 ir „VisionLabs“ paskelbė apie strateginę verslo partnerystę. Įmonės kartu kurs tarpbankines identifikacijos paslaugas. skaityti »

„Skynet“ pirmajam savo klientui įdiegė 10 Gb/s internetą

Įmonių grupė „Penki kontinentai“, valdanti prekės ženklą „Skynet“, pirmoji šalyje įdiegė savo klientui 10 Gb/s greičio šviesolaidinį internetą. skaityti »

Armeno Babajano meno galerijai – 5-eri

Armeno Babajano meno galerija neseniai minėjo 5-erius metus. Tapytojas sakė, kad džiaugiasi pasirinkęs menininko profesiją. skaityti »

Baku įvyko bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų konferencija „In Touch Baku 2017“

„Diebold Nixdorf” kartu su BS/2 organizavo tarptautinę konferenciją „In Touch Baku 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 bankinės ir mažmeninės prekybos sektoriaus atstovų. skaityti »

Bankininkai ir finansininkai jau 10 kartą susirungė teniso turnyre „BFI Cup“

2017 metų tarptautiniame bankų ir finansų institucijų teniso turnyre „BFI Cup“, kurio generalinė rėmėja buvo bankinių ir mažmeninės prekybos technologijų įmonė BS/2, triumfavo SEB banko atstovai, surinkę 67 taškus. skaityti »

Bankomatų apsaugos sistema „ATMeye.iQ“ įdiegta 9 000 JAV bankomatų

Vieno didžiausių JAV ir Kanadoje veikiančių prekybos tinklų bankomatuose bus įdiegtas pažangiausias Lietuvos bankinių technologijų bendrovės BS/2 bankomatų apsaugos ir vaizdo stebėsenos sprendimas „ATMeye.iQ“. skaityti »

Šviesolaidiniam tinklui „Skynet“ jau 19 metų!

Prieš 19 metų Lietuvoje atsirado pirmasis šviesolaidinis tinklas – „Skynet“. skaityti »

Šviesolaidinio interneto gimtadieniui artėjant: nuo ko viskas prasidėjo

Ar žinote, kada pasaulyje atsirado šviesolaidis? Nepatikėsite, bet jis atsirado anksčiau, nei elektra. skaityti »

Praūžė ateities idėjų konferencija „TEDxISM“

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ dalyvavo idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »