„Skynet“ komanda „Europos dviračių iššūkyje“ įmonių kategorijoje iškovojo 3 vietą

Publikuota: 2017 m. birželio 13 d. antradienis

Gegužės mėnesį Europos miestuose tradiciškai buvo skatinama jungtis prie tarptautinės iniciatyvos „Europos dviračių iššūkis 2017“ ir kuo daugiau važinėti dviračiais. Priėmę šį iššūkį savo kilometrus skaičiavo mobiliąja programėle.

Šiemet daugiausia kilometrų (855 002), numynė Turkijos miesto İzmir Büyükşehir Belediyesi gyventojai. Antroje vietoje liko pernai metų nugalėtojas Lenkijos miestas Gdanskas (831 496 km), trečioje – Bydgoščius (336 305 km).

Iš Lietuvos miestų buvo aktyviausi Kauno (13 vieta, 74 491 km), Telšių (14 vieta, 71 383 km) ir Vilniaus (35 vieta, 19 363 km) gyventojai.

Iš vilniečių daugiausia kilometrų šį gegužį numynė bendrovė „DGE Baltic Soil and Environment“. Antroji vieta atiteko Susisiekimo ministerijai, o trečioje, nedaug nuo jos atsilikusi – šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda.

Aktyviausia iš „Skynet“ komandos – „Skynet“ dizainere dirbanti Raimonda (žr. foto apačioje), „Europos dviračių iššūkyje“ dalyvavusi jau antrus metus iš eilės. Ji dviračiu važinėja ir į darbą, ir po darbo, nes mėgsta aktyvų laisvalaikį. „Šiemet mano tikslas buvo ne tik minti už „Skynet“ komandą, bet ir už vilniečius, patekti į aktyviausių vilniečių dešimtuką“, – sako Raimonda. Tikslą įgyvendinti jai pavyko – vilniečių dešimtuke ji septinta.

Antroje ir trečioje vietoje tarp „Skynet“ komandos narių – „Skynet“ klientai, sutuoktiniai Darius ir Asta. Prie dviračių iššūkio jie šįmet prisijungė pirmą kartą. „Dviračiais važinėjame laisvalaikiu, tiesiog savo malonumui. Sužinoję apie dviračių iššūkį, su malonumu prisijungėme. Anksčiau kartu su „Skynet“ komanda jau esame dalyvavę bėgimo maratone, buvo smagu ir dabar ją palaikyti“, – sakė Darius.

„Skynet“ darbuotojai ir klientai drauge numynė daugiau nei 2 000 kilometrų.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki kontinentai“ gavo „Žydinčio Vilnius“ apdovanojimą

Vilniaus savivaldybė antrus metus iš eilės skiria įmonių grupei „Penki kontinentai“ konkurso „Žydintis Vilnius“ apdovanojimą už gražiai puoselėjamą aplinką šalia grupės pastato. skaityti »

Bankų ateitis: klientus aptarnaujantys botai ir universalūs padalinių skyriai? (1)

Lietuvos bankinių technologijų įmonės BS/2 verslo vystymo vadovas Daniel Fukson teigia, kad finansų institucijos didesnį dėmesį galėtų skirti universaliems technologiniams sprendimams, gebantiems atstoti visą banko padalinį. skaityti »

Atsiskaityti už „Skynet“ paslaugas dar patogiau

Nuo rugsėjo mėnesio „Skynet“ klientai už teikiamas šviesolaidinio interneto ir išmaniosios TV paslaugas gali atsiskaityti dar keliais patogiais būdais. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ pradeda septintą sezoną

Septintus metus iš eilės kone vienintelė laida apie knygų pasaulį Lietuvoje „Knygos per „Penki TV“ nuo rugsėjo 12 d. savo žiūrovus kviečia prasmingai praleisti laiką su rašytojais, iliustratoriais, literatūrologais ir aplankyti svarbiausius literatūrinius renginius. skaityti »

„Skynet“ fiksuoja 1 Gb/s interneto planų augimą

Šviesolaidinio interneto „Skynet“ vartotojų, užsakančių 1 gigabito per sekundę interneto spartos planus, skaičius per penkerius metus augo eksponentiškai. skaityti »

„Service Desk.iQ“ sėkmingai įsitvirtino tarptautinėje rinkoje

„Penkių kontinentų“ grupei priklausančios įmonės BS/2 plėtojamo sprendimo „Service Desk.iQ“ privalumais įsitikino bankomatų tinklą prižiūrinčios ukrainiečių įmonės atstovai. skaityti »

Nuo rugsėjo nebeveiks „Akropolyje“ esantis „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius

Nuo rugsėjo 1 d. „Skynet“ klientų aptarnavimo skyrius, esantis „Akropolyje“, yra uždaromas. skaityti »

Už „Skynet“ paslaugas atsiskaityti galima ir per „Manogile.lt“

Nuo rugpjūčio 7 dienos „Skynet“ klientams siūlomas naujas atsiskaitymo būdas – savitarnos paslaugų svetainė „Manogile.lt“, kuris leis vienu paspaudimu apmokėti ne tik už komunalines paslaugas, bet ir „Skynet“ internetą bei išmaniąją televiziją. skaityti »

Šiuolaikiški bankomatai tampa draugiški akliesiems ir silpnaregiams (1)

Lietuvos aklieji ir silpnaregiai pageidautų, kad šalyje veikiantys bankai atsižvelgtų į jų poreikius ir į bankomatus įdiegtų technologinius sprendimus, kurie padėtų silpnaregiams savarankiškai naudotis bankomatais. skaityti »

Stebėkite „Eurobasket 2017“ varžybas HD formatu

Krepšinio aistruoliai, ar žinojote, kad „Eurobasket 2017“ varžybas galėsite stebėti HD formatu? Išmaniosios televizijos „Skynet“ žiūrovus kviečiame žiūrėti varžybas per kanalą „TV3 Krepšinis HD“. skaityti »