„Skynet“ komanda „Europos dviračių iššūkyje“ įmonių kategorijoje iškovojo 3 vietą

Publikuota: 2017 m. birželio 13 d. antradienis

Gegužės mėnesį Europos miestuose tradiciškai buvo skatinama jungtis prie tarptautinės iniciatyvos „Europos dviračių iššūkis 2017“ ir kuo daugiau važinėti dviračiais. Priėmę šį iššūkį savo kilometrus skaičiavo mobiliąja programėle.

Šiemet daugiausia kilometrų (855 002), numynė Turkijos miesto İzmir Büyükşehir Belediyesi gyventojai. Antroje vietoje liko pernai metų nugalėtojas Lenkijos miestas Gdanskas (831 496 km), trečioje – Bydgoščius (336 305 km).

Iš Lietuvos miestų buvo aktyviausi Kauno (13 vieta, 74 491 km), Telšių (14 vieta, 71 383 km) ir Vilniaus (35 vieta, 19 363 km) gyventojai.

Iš vilniečių daugiausia kilometrų šį gegužį numynė bendrovė „DGE Baltic Soil and Environment“. Antroji vieta atiteko Susisiekimo ministerijai, o trečioje, nedaug nuo jos atsilikusi – šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda.

Aktyviausia iš „Skynet“ komandos – „Skynet“ dizainere dirbanti Raimonda (žr. foto apačioje), „Europos dviračių iššūkyje“ dalyvavusi jau antrus metus iš eilės. Ji dviračiu važinėja ir į darbą, ir po darbo, nes mėgsta aktyvų laisvalaikį. „Šiemet mano tikslas buvo ne tik minti už „Skynet“ komandą, bet ir už vilniečius, patekti į aktyviausių vilniečių dešimtuką“, – sako Raimonda. Tikslą įgyvendinti jai pavyko – vilniečių dešimtuke ji septinta.

Antroje ir trečioje vietoje tarp „Skynet“ komandos narių – „Skynet“ klientai, sutuoktiniai Darius ir Asta. Prie dviračių iššūkio jie šįmet prisijungė pirmą kartą. „Dviračiais važinėjame laisvalaikiu, tiesiog savo malonumui. Sužinoję apie dviračių iššūkį, su malonumu prisijungėme. Anksčiau kartu su „Skynet“ komanda jau esame dalyvavę bėgimo maratone, buvo smagu ir dabar ją palaikyti“, – sakė Darius.

„Skynet“ darbuotojai ir klientai drauge numynė daugiau nei 2 000 kilometrų.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Įdomi televizijos programa aktuali ir vasarą

Išmanioji „Skynet“ televizija siūlo mėgautis HD TV kanalų kokybe. skaityti »

„Penkių kontinentų“ atstovai dalyvavo atidarant Kazachstano Respublikos garbės konsulatą

2017 metų birželio 12 dieną Vilniuje atidarytas Kazachstano Respublikos garbės konsulatas. skaityti »

„Skynet“ komanda „Europos dviračių iššūkyje“ įmonių kategorijoje iškovojo 3 vietą

Gegužės mėnesį Europos miestuose tradiciškai buvo skatinama jungtis prie tarptautinės iniciatyvos „Europos dviračių iššūkis 2017“ ir kuo daugiau važinėti dviračiais. skaityti »

Didinamos atsiskaitymo banko kortelėmis galimybės

„ASHBURN International“ didžiuosiuose Lietuvos miestų paštuose ir didžiuosiuose šalies rajonų paštuose diegė mokėjimo terminalus. skaityti »

Dėmesys bankinio sektoriaus ir mažmeninės prekybos sinergijai

Tomas Augucevičius, BS/2 generalinio direktoriaus pavaduotojas, pasidalino įspūdžiais iš „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimo, kuriame dalyvavo 180 svečių iš 34 pasaulio šalių. skaityti »

„Knygos per „Penki TV“ baigė 6-ąjį sezoną ir kviečia vasarą praleisti su knyga

Jau 6 metus gyvuojanti laida „Knygos per „Penki TV“ mėgstantiems skaityti tapo savotišku kelrodžiu po literatūrinius reiškinius. skaityti »

Inovatyvus BS/2 technologinis sprendimas sulaukė tarptautinio apdovanojimo

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 kasmečiame didžiausios pasaulyje bankinės įrangos gamintojos „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime buvo įvertinta prestižiniu tarptautiniu apdovanojimu „Special Achievement Banking 2017“ už Azerbaidžane įgyvendintą inovatyvų technologinį sprendimą. skaityti »

Spartusis šviesolaidinis internetas į namus ateis greičiau nei vasaros šiluma

Užsisakę itin didelės spartos (1 Gb/s) „Skynet“ internetą, juo galėsite naudotis jau kitą darbo dieną! skaityti »

Vasaros sezonu „Penki TV“ eteryje – laida „Vasaros ritmu“

Nuo birželio pradžios „Penki TV“ rengs aktualius reportažus ne tik iš vasarojančios sostinės, bet ir kitų Lietuvos vietovių. skaityti »

„Savaitės pjūvis“ ir jos autorius atsisveikina su žiūrovais

Ilgametis „Penki TV“ studijos bendradarbis, politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas, baigia laidas „Savaitės pjūvis“ ir „Aktualus interviu“. skaityti »