„Skynet“ klientai pirmieji Lietuvoje įvertino naujo modelio ARRIS priedėlių privalumus

Publikuota: 2013 m. lapkričio 8 d. penktadienis

„Skynet“ tinklas pirmasis Lietuvoje pasiūlė savo klientams šiuolaikinį naujo modelio kompanijos ARRIS („Motorola“) TV priedėlį „VIP1103“, derantį prie taikomosios programinės įrangos (angl. Middleware) „IPTV.iQ“.

„ARRIS VIP1103“ – tai ekonomiškas HDTV IP priedėlis, išsiskiriantis originaliu kompaktišku dizainu, puikiai derantis prie šiuolaikinio interjero, lengvai montuojamas ir naudojamas. Jį taip pat nesunkiai galima įmontuoti patalpos sienoje. TV priedėlis turi universalią garso / vaizdo HDMI jungtį. Naujų priedėlių techninė bazė leidžia atkurti didelės raiškos 1080p FULL HD vaizdo medžiagą ir daugiakanalius „Dolby Digital 5.1“ garso takelius.

Verta pabrėžti, kad naujieji priedėliai visiškai dera su „Penkių kontinentų“ specialistų sukurta taikomąja programine įranga „IPTV.iQ“. Todėl naujų TV priedėlių naudotojai turi galimybę visapusiškai mėgautis visais išmaniosios televizijos privalumais, kurių sąrašas nuolat atnaujinamas ir papildomas.

Įrangos gamintojos pasaulinės kompanijos „Motorola“ (ARRIS) produktus „Penki kontinentai“ diegia jau 6 metus ir tapo viena iš pirmųjų bendrovių, realizavusių minėto tipo įrangos integraciją su taikomąja programine įranga. Visi šios gamintojos modeliai (19ХХ, 1003, 1103) buvo per itin trumpą laiką sėkmingai įdiegti ir sėkmingai naudojami. Įvairių gamintojų įrangai tinkanti programinė įranga „IPTV.iQ“ šiuo metu suteikia galimybę naudoti moderniausius įvairių pasaulinių kompanijų priedėlius.

Išmaniosios „Skynet“ televizijos pasiūlymai >>>

  „Skynet“ klientams – naujasis ARRIS televizijos priedėlis

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mok... skaityti »